škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2. el greenline...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayirli olsum mu diyeyim yoksa gecmis mi olsun diyelim bilmiyorum..... yasadiklarinizi paylasirmisiniz o cevredeki arkadaslaar ve bizler icin  faydali olur

Çevrimdışı Comador03

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sayın murat 698 araçla ilgili olan sıkıntıyı bizle paylaşırsanız sevinirim. Bizlerde bilgilenmiş oluruz. Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı Comador03

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar satacak arkadaşlarla özel olarak görüştüm. Beni kapora vererek ayırttığım elegance beyaz greenlıne almaktan soğuttular resmen. Şu an çok kararsızım. Sizce 60000 TL'ye daha iyi hangi araç olabilir yetinin muadili? Şikayet edilen konular aracın içeriye fazla ses aldığı, tiguandan kailte olarak çok aşağıda kaldığı, yeterince yerden yüksek olmadığı, konforsuz olduğu gibi sebepler siz bunlara katılıyor musunız?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Comador03;334676
Arkadaşlar satacak arkadaşlarla özel olarak görüştüm. Beni kapora vererek ayırttığım elegance beyaz greenlıne almaktan soğuttular resmen. Şu an çok kararsızım. Sizce 60000 TL'ye daha iyi hangi araç olabilir yetinin muadili? Şikayet edilen konular aracın içeriye fazla ses aldığı, tiguandan kailte olarak çok aşağıda kaldığı, yeterince yerden yüksek olmadığı, konforsuz olduğu gibi sebepler siz bunlara katılıyor musunız?

Konforsuz olabilir. O tip araclar yerden yuksek oldugundan. Konfor isterseniz zaten o fiyatlara bisey bulamazsiniz. Tiguan da yerde  yukdek golf bana gore :)

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç biraz daha alçak normal yetiye göre... konforu superbi diz mesafesi haricinde cokta aratmadı  süspansiyonu gayet başarılı  yol tutuş olarakta gerçekten diyorum böyle bir yol tutuş ne nissan qasqai ne peugeot 3008 nede bunların muadili olan araçlarda bile yok birde bunun dışında normal sedan araçların coğundan da kat kat iyidir ...ses alma hususunda kış lastiklerden dolayı bi miktar içeriye ses aldığı doğrudur fakat şunu belirteyim yerden çok yüksek olmaması aracın içindeyken kesinlikle farkettirmiyor aracın içerinsinde olduğunuz zaman jip havası estiriyor zaten normal sedan araçlarla yanyana geldiğiniz de bariz bi fark oluşuyor fakat aracın yüksekliğini uzaktan bakın ca öyle hissediyorsunuz
« Son Düzenleme: 24 Mart 2012, 17:49:02 Gönderen: superbdolar »

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
1.4TSI Tiguan kullandım. Altı ileri manuel vitesli idi. Ne vites geçişleri, ne konforunu hiç beğenmedim. "Kalitesi Tiguan' dan aşağıda"demişler. Yeti' nin içine bile oturmamış olmama rağmen Tiguan' dan da öyle Mercedes kalitesi beklemeyin.:wnk:

Çevrimdışı Öztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Araç alımında herkesin beklentileri çok farklıdır...Konfor anlayışı kişiye göre değişir...

-Bende 2005 VW Caddy var...O kadar memnunumki...7 yıldır aracımı değiştirmedim...Aracımın arka koltuğunda oturan armut gibi sallanıyor...beni hiç rahatsız etmediği için..umurumda bile değil...Süspansiyon bana göre muazzam...bana göre konfor en üst seviyede...

VW Caddy tüm beklentilerimi karşılayan bir araç...

- Bir ay önce yeni bir tane daha araç almak için...sanal alemi şöyle bir dolaştık...bazı marka ve modellere odaklandık...En sonunda 40 bin TL ye..Peugeut 207 aldık...

1.4 Dizel 70 Bg. araç pire gibi...basıyon gidiyor...yakıt ise tartışmasız en ekonomik araç...

Gelgelelim...Süspansiyon diye birşey yok..en ufak bir lakada taktuk...heryerinden ses geliyor..bazen dağılacak sanıyorum...Peugeut ile ilgili sitelere girdim...orada yazılanları okudum...insanlar memnun...anlata anlata bitiremiyorlar...

Kısacası herkesin bakış açısı ve konfor anlayışı çok farklıdır...Ben YETi kullandım..çok konforlu bir araç...her şeyi ile dört dörtlük...

Tabiiki bana göre...

En doğru kararı kendiniz vereceksiniz...

Kolay gelsin..

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Biri fena halde dalgasını geçmiş hiç kusura bakmayın. Tiguan ve qq dahil olmak üzere bu sınıfın irili ufaklı bir çok modelini kullanma imkanı bulmuş biri olarak kesinlikle katılmıyorum. Yerden yükseklik yeti 18 cm yerden yüksek, greenline versiyonu 2,5 cm daha yere yakın. Onun dışındaki ifadelerin gerçeklik payı yok.

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben araçla test sürüşüne çıktım ama active modeli ile araç dizel olmasına karşın benzinli asx kadar anca ses alıyor ataklığını zaten anlatmama gerek yok arac bence fiyatının epey üzerinde konfor ve kalite sunuyor aracın en büyük eksiği arazi aracı stepnesiz olurmu ya ben daha anlayamadım bu olayı

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;334919
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-menzil-den-2012-hatasiz-yeti-1-6-dizel-hatasiz-79506387/detay

2. eller çoğalıyor :)

Yeti piyasada kabul gördü ve sirkülasyonu artmaya başlıyor. Oturduğum mahallede, geçen sene bu aracı alan zannediyorum ki tek kişi bendim. Şu an neredeyse her rengi var çevrede.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: battalgazi;334892
aracın en büyük eksiği arazi aracı stepnesiz olurmu ya ben daha anlayamadım bu olayı

Yeti arazi aracı değil ;)

Ama asfalt aracını da stepnesiz kullanmaya çekinirim. 20 yıldır lastik patlağı nenediyle bir tek lastik değiştirmemiş olsam bile  :)

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;334942
Yeti arazi aracı değil ;)

Ama asfalt aracını da stepnesiz kullanmaya çekinirim. 20 yıldır lastik patlağı nenediyle bir tek lastik değiştirmemiş olsam bile  :)

ben arazi aracı derken öyle abartı ofroad şeklinde değil ama stebze yollardan da korkmadan gidebileceğin araç şeklinde kast ettim zaten aracı skoda suv segmentinde yani Spor Aktivite Aracı (Spor Utility Vehicle) olarak sürüyor piyasaya ben aradaki çelişkiyi kast ettim.
  bende aracı Spor Aktivite Aracı olması sebebi ile  almayı düşünüyorum
ama daha şimdiden ince stepnelere bakıyorum

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;334704
1.4TSI Tiguan kullandım. Altı ileri manuel vitesli idi. Ne vites geçişleri, ne konforunu hiç beğenmedim. "Kalitesi Tiguan' dan aşağıda"demişler. Yeti' nin içine bile oturmamış olmama rağmen Tiguan' dan da öyle Mercedes kalitesi beklemeyin.:wnk:

Öyle deme, VW'nin en tatlı kazandığı model :rm::rm::rm: