škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2. el greenline...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arayıp sormak lazım, sebebi herşey olabilir, yoksa araç harika :)
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

"2007 Corolla 1.6 MMT Xenon+VSC"

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracın kendi fotoğrafları değil elegance 61.000 tl fiyat denmiş bunun 64.000 tl garip :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam tavan farkı olabilir ama yazmamış...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Klasik sahibinden anlayışı, belki birine itelerim mantığıyla konulmuş bir ilan.

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden gibi ikinci el alım-satım sitelerinde her niyette her türlü adam var. Her zaman akıl ermez

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında 2. el araç alımında geçmişi bilinen bir aracı almak daha mantıklı ama çoğu zaman olmuyor, örneğin bir ara bizim komşunun eski kasa aveosuna göz koymuştum çünki Ankarada bolca bulunan yalnızca haftasonu kullanılan memur arabalarındandı hatta arka kapıda boya vardı ama kazalı halini bildiğimden sorun etmezdim, kısmet değilmiş :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar niyet gayet açık. diyorki siz bayide 2-3 ay sıra beklemeyiin. bende 3 000tl kar edeyim. allah bereket versin. her ay1 -2 aracı böyle okutsa iyi ekmek yer valla.

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abi o 3000 tl ye opsiyonel paket alırım ama bayiiden alırım :)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
biriniz bi arayıp sorsa da biz de bilgilensek neden satıyormuş. :) ben arayacaktım aslında ama paketim dolmuş :(

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;333058
biriniz bi arayıp sorsa da biz de bilgilensek neden satıyormuş. :) ben arayacaktım aslında ama paketim dolmuş :(

İlan sahibi, üslüptan belli ki;Erzurum'da bir galerici. Olasılıklar ;

1-"Tanıtım fiyatına alır, bir süre kullanır hem zevkimi alırım hemde yaşanacak olası araç yokluğunda (karaborsa) satar üzerine kar ederim" düşüncesi. (jetta örneğini hatırlayın)

2- "aracımızda 8 hava yastığı vardır...."  şeklinde çoğul ekli ve kendinden emin cümle kurulumu satıcının kesinlikle galerici olduğunu ispatlıyor zaten. "O araç az evvel satıldı ama size şunu verelim" diyerekten büyük bir site sayesinde ücretsiz reklam yapmayı düşünmüş olabilir.

Aldı beğenmedi olasılığını saymam; skodacılar kılı kırk yarıyor, potansiyel skoda müşterisi emin olmadan asla satın almaz. Satıcı galerici olunca bu olasılık zor zaten.  
« Son Düzenleme: 20 Mart 2012, 17:31:46 Gönderen: gunerkan »

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gunerkan;333063
İlan sahibi, üslüptan belli ki;Erzurum'da bir galerici. Olasılıklar ;

1-"Tanıtım fiyatına alır, bir süre kullanır hem zevkimi alırım hemde yaşanacak olası araç yokluğunda (karaborsa) satar üzerine kar ederim" düşüncesi. (jetta örneğini hatırlayın)

2- "aracımızda 8 hava yastığı vardır...."  şeklinde çoğul ekli ve kendinden emin cümle kurulumu satıcının kesinlikle galerici olduğunu ispatlıyor zaten. "O araç az evvel satıldı ama size şunu verelim" diyerekten büyük bir site sayesinde ücretsiz reklam yapmayı düşünmüş olabilir.

Aldı beğenmedi olasılığını saymam; skodacılar kılı kırk yarıyor, potansiyel skoda müşterisi emin olmadan asla satın almaz. Satıcı galerici olunca bu olasılık zor zaten.  

ben görüşmüştüm o zaman daha araç 1000 km deydi satlığa çıkarttığında sordum arkadaş araç çok iyi ben alıp satıyorum satılıncaya kadarda biniyorum dedi birde elegance al demeyide ihmal etmedi :favo1:

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuya açıklık getiriyorum ...araç bizimdir ..biz ne galericiyiz nede karborsa işi yapıyoruz.bizde skoda superb vardı onunla bayide takas ettik aracımızı...satma nedenimiz tamamiyle keyfidir sakın aklınıza şu gelmesin adamlar ticaretini yapıyor hiçbir alakası yok ...ha şunuda söyliyeyim o fiyat koymamızın sebebi şudur..ben keyfi olarak koymuşum yani 60 000 tl koymamın ne anlamı var zaten aracımdan memnunum kalkıp 60 bin tl ye satıp neden 2 ay bekleyeyimki bu aracı almak için işte biniyoruz az yakan güzel bi araç kendim binerim daha iyi o fiyat üzerinden satılsın satılmasın hiç önemli değil dediğim gibi keyfi olarak ben koydum babamlarda itiraz etmediler lütfen konunun böyle anlaşılmasını istiyorum yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim bunu kalkıpta sorgulamanın bi alemi yok bi arkdas jetta örneğini verdide sadece jettamıki inanın arkdaslar hemen hemen bütün VW modellerinde bu fazla fiyata satma gibi şeyleri cok gördük en azından ben takip ediyorum ...ama inanın bu VW grubu araçlar değerinden fazlasını hakkediyor bilemem ben öyle düşünüyorum tabiki bu düşünceden dolayı o fiyata koymamışız tamamen keyfidir sorgulamaya gerek yok ...ha bu arada bu araç dışında 0 km superb de almayı düşünüyoruz ...bizimkisi tamamen zevk meselesi alacağımız superbi satıp en yakın rakibi passatı da alırsak hiç şaşmayın :)
« Son Düzenleme: 21 Mart 2012, 00:43:38 Gönderen: superbdolar »

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
son olarakta şunu söyliyeyim greenlinee yaklaşık 2.5 cm daha kısa amaç yakıtı düşermek olsa gerek ve araca orjinal 17 inç jant alalım dedik bayiye bayi bize eğer değişirseniz araç garantiden çıkar özellikle 16 inç lastik konulmuş dediler ve yakıtı arttıracağından dolayı ..(yani dönme direnci düşük lastikler seçip yakıt tüketimini azaltmak olduğu için) ...bu arada bizdeki superb le tabiki sınıf farkı var superbin arka koltuk diz boyu yeter superb i seçmek için fakat sunu cok kolay farkedebiliyorum 1.6 tdi kullanmak 1.4 tsi kullanmaktan çok daha zevkli ve daha atik nekadarda fabrika verileri superbin (1.4 tsi) daha önde olsada ve son olarak sunuda belirteyim araç greenline olduğu için yani dönme direnci düşük lastikler kullanılıp ve aracı biraz daha alçalttıkları için arac cok iyi yol tutuş sergiliyor bence superbden daha iyi yol tutuşu var ...fakat tek sevmediğ yönü bu tamamen kişisel araçta orta B sütununda kör nokta oluşuyormuş gibi geldi yani dönüşlerde orta direkler görüş açısını azaltıyor benim araçtaki tek negatif gördüğüm yön bu oldu...

murat698

• Ziyaretçi
Ayni araci bugün aldim  konya bayisinden aldim burnumdan getirdi artik sogudum cunku dogus da birsey yapmiyor
« Son Düzenleme: 22 Mart 2012, 13:12:03 Gönderen: murat698 »