škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vernik Atması Kaput Değer Kaybı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merhabalar. Daha önce ilgili başlıklarda da belirttiğim üzere aracımın ön kaputunda vernik atması bulunmakta. Fotoğrafları yükeleyemedim bir türlü. Bu durum iyice canımı sıkmaya başladı açıkçası. Yüce Auto'nun önce 2 bakım önermesi saçmalığının ardından üstelememin sonuç vermesiyle 2.000 TL değer kaybı ve 1 bakım hediye teklif ettiler. Asıl soruma geçecek olursam aracım 2016 model 1.4 TDI Rapid Spaceback ve 20.000 km de. Benim kaputu boyattıktan sonra aracımda oluşacak değer kaybı nedir? Bu teklifi kabul etmeli miyim? Mahkeme sürecine başvurmamı önerir misiniz? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Çevrimdışı resmikalem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamün aleyküm iyi bayramlar
aynı sorun bende de var
bana garanti kapsamında boyanacak denildi. Kabul etmeyince 2 bakım teklif ettiler. Ya da seramik kaplama yapalım dediler.
tüketici hakem heyetine başvurdum e-devletten.  yalnız tüketici mahkemezine başvurmak gerekiyormuş heralde
siz ne yaptınız?

Çevrimdışı Nathanel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaslar.Bende 2015 model octavia aracim ile ilgile ayni vernik atma problemini yasiyoruz.Nasil bir yol izlediniz.Oneride bulunursaniz cok sevinirim