škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sustali Anahtarlik Bozuldu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superb34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba,

Gecen hafta Istanbul cok yagisliydi ve ben yagis olan bir aksam eve gelirken anahtarimi kapinin onunde dusurmusum! Evin kapisina gelince farkettim, geri gittigimde anahtarlik yolun uzerinde ve muhtemelen uzerinden bir arac gecmis bir sekilde yerde buldum.

Anahtarlik uzerindeki acma tusu takili kalmis gibi surekli araci aciyor. Daha dogrusu araci kitledikten biraz sonra kapilar aciliyor, 5 sn sonrada tum camlar aciliyor. (Acma butonu takili kalmis galiba).

Su an yedek anahtarimi kullaniyorum. Sizlere sorularim:

1. Internetten bir iki anahtarci aradim, getirin yenisini 125 TL ye kodlariz dediler. Yaptiran varmi? Nerde? Ne kadar? en onemlisi GUVENLIMI ?

2. Bu anahtarlarin tamirati varmi?

Herkese iyi gunler, tesekkurler...

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ham halini ebaydan ucuza alıp işi bilen bir anahtarcıda yedekten kopyalama yapılır

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sigorta şirketleri bedelsiz yaptırıyor sanırım, sigortanız varsa...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskodan para vermden halledebilirsin veya aynı frekansta çalışan vag grubu bir anahtar alıp kodlatırsanda büyük ihtimal hallolur.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
anahtarcılar 100 tl civarında yapıyor, kaskoyu bozmaya gerek yok bence..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-skoda-3-butonlu-sustali-kumanda-kabi-43624025/detay
eger anahtar kısmı yani cip olan yer sağlamsa sadece bu kabdan alıp kendiniz düğmelerin olduğu kısmı değiştire bilirsiniz bu işi halletmenin en ucuz yolu.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Ali abinin söylediği daha mantıklı geliyor çünkü anahtarınız hala sağlam yada kaskodan yaptırın yenisini hasarsızğılı bozmaması lazım benim kaskomda yılda bir kere anahtar, ön cam, arka cam, mini onarım falan filan gibi şeyler var.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tuş çalıştığına göre tek sorun kabında gibi duruyor boş kab alıp içini kendiniz taşıyabilirsiniz yada kaskodan yeni anahtar isteyin hasarsızlığını bozmaz bu sizin hakkınız
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Superb34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar cevaplariniz icin cok tesekkur ederim... Forumun guzelligi de bu iste!

Simdi ilk isim kendi sigorta policeme bakip, uygunsa oradan, degilse sizlein dedigi bir sekilde isimi halledecegim...