škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sabah sabah moralimi bozdular

Ziyaretçi · 50 · 11444

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;158544
Dostum sende haksızsın yukarda abi iyi niyetle sana nasihat vermek istemiş haklıda sen sinirlenmişsin doğaldır ama madem bu kadar trafikte kendine güveniyordun hiç sıkıştırmasaydında s.tr olup gitseydi o da. . Allah korusun o makası daha erken atıp senide bariyerlere sokabilirdi olan ikinizede olurdu biraz sabırlı olmak lazım sen küfür et söv bırak gitsin yalandan kendinide tehlikeye atmaya değmez:ok:

anaa kimse anlamıyo beni :D ya ben zaten sağa girdi makasa girecek uğraşmayım diye bastım ne biliyim salağın bile bile önüme gireceğini şeridi ortalamış sağa geliyo ben frene bassam gitsin desem arkadan girecek  yapıştı arabanın g.tüne kaza yapsın diye kendimi yırtmışım gibi davranmayın ya bana

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O modçu makascı araba anırtıcı tayfanın evlatları imece evladı.

Gönülsüz acele fikişden doğmuş cümlesi.

Sende ne belanı mı arıyon ben o tarz gancıkları görünce artık hemen çekiliyom gitsin ipnetor bana dokunmasında, ver yolu gitsin aklının avlu duvarına şeyaptıklarımın...

Birde adamdaki zevke bak, ulan bütün arabalar zaten yavaş gidiyo beynine verdimin ne zevk alıyon yavaş giden arabaları otobüsleri geçmekten. :D :D :D

Dün buluşmada bi tane kartala turbo takmışlar adam burnout yapıp daracık sokakta yan verip duruyordu, milletin anahtarlarını topladım arabaları kenara aldık.

Konusu orada geçti ne dicem, Interstate-90 yolundayız Amerika'da otobandır ve state patroller gezer Dodge Chargerları ile, ben uyuyordum arkadaş kullanıyordu, uyandım anlattı polis ufak bi çevirme yapmış, bizim arkadaş hızlıca sinyal vermeden bi şerit değişip tırı sollamış.

Böle hareketlerde polis hemen arkada bitiyor aaaauuuuuwwwwww diye, bu makascıları veya bu tarz araç kullananları polis tutuklayıp Akıl ve Sinir Hastalıklarına sevk ediyor. Yani tımarhaneye koyuyor.

Sokaktan belediye ekiplerine it toplattıracaklarına bence daha ölümcül daha seviyesiz olan bu insansı az gelişmiş baba tarafından şımartılmış topoğlu tikican top çocuklarını toplamaları lazım. Bide ona buna ortadan akıl verir ağızlarını yaya yaya konuşurlar ağızlarının yayını zektiklerimin...

Basılır, süratte yapılır, arabada denenir ama kolunu kanadını bilmem naptığım çık çevreyoluna gece git orda tatmin ol debriyaja gaza frene bas orgazmını ol bacaklarını orda titret.

İcabında mahallelerde caddelerde yapıyorlar insan geçiyor okula liseye giden bebeler geçiyor vebalini nası ödersin yanaşmanın oğulları sizi.

Çok kızgınım ya ben bu atına atlayan kovboylara!

Oh be iyi oldu döktüm içimi :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;158553
Geçmiş olsun Ömer.

Söz konusu işe yaramaz elemana kızmakta haklısın. Ama gene de itiraf etmek gerekir ki orda gaza asılıp geçişine izin vermeyişimizin sebebi mantığımız değil, gözümüzü karartan öfkemiz. Hemen hemen aynı yaştayız zaten. Benzer hislerle benzer hislerle hareket edebiliriz muhakkak. Ama bu şekilde her ne yaparsak yapalım, doğru yapmıyoruz işte. En azından bunu kafamızda adaleti sağlayan bir "doğru" olarak değil, anamızı, babamızı, arkadaşlarımızı ağlatacak bir "yanlış" olarak kodlamak lazım. Ki bir kere ya da hadi bilemedin iki kere yaptıktan sonra tekrarlanmasın bir daha.

abi öfkeli olsam kenara çektirir döverdim kimsede necisin diyemezdi sağa geçti anladım salça olacak basıp gidiyim şundan dedim o arada elemanın önünde otobüs vardı otobüsle refüj arasına gireceğim sıra makasa kalktı frene asıldım zor bela kurtardım onun yaptığı mantıksızlığın ceremesi bunlar o boşluğu sedan astra gibi bi araba sığmaz göz var nizam var ne halt etmeye daha araya giriyo geç geri sola veya yiyosa gir otobüsün sağından önüme çık

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;158562
O modçu makascı araba anırtıcı tayfanın evlatları imece evladı.

Gönülsüz acele fikişden doğmuş cümlesi.

Sende ne belanı mı arıyon ben o tarz gancıkları görünce artık hemen çekiliyom gitsin ipnetor bana dokunmasında, ver yolu gitsin aklının avlu duvarına şeyaptıklarımın...

Birde adamdaki zevke bak, ulan bütün arabalar zaten yavaş gidiyo beynine verdimin ne zevk alıyon yavaş giden arabaları otobüsleri geçmekten. :D :D :D

Dün buluşmada bi tane kartala turbo takmışlar adam burnout yapıp daracık sokakta yan verip duruyordu, milletin anahtarlarını topladım arabaları kenara aldık.

Konusu orada geçti ne dicem, Interstate-90 yolundayız Amerika'da otobandır ve state patroller gezer Dodge Chargerları ile, ben uyuyordum arkadaş kullanıyordu, uyandım anlattı polis ufak bi çevirme yapmış, bizim arkadaş hızlıca sinyal vermeden bi şerit değişip tırı sollamış.

Böle hareketlerde polis hemen arkada bitiyor aaaauuuuuwwwwww diye, bu makascıları veya bu tarz araç kullananları polis tutuklayıp Akıl ve Sinir Hastalıklarına sevk ediyor. Yani tımarhaneye koyuyor.

Sokaktan belediye ekiplerine it toplattıracaklarına bence daha ölümcül daha seviyesiz olan bu insansı az gelişmiş baba tarafından şımartılmış topoğlu tikican top çocuklarını toplamaları lazım. Bide ona buna ortadan akıl verir ağızlarını yaya yaya konuşurlar ağızlarının yayını zektiklerimin...

Basılır, süratte yapılır, arabada denenir ama kolunu kanadını bilmem naptığım çık çevreyoluna gece git orda tatmin ol debriyaja gaza frene bas orgazmını ol bacaklarını orda titret.

İcabında mahallelerde caddelerde yapıyorlar insan geçiyor okula liseye giden bebeler geçiyor vebalini nası ödersin yanaşmanın oğulları sizi.

Çok kızgınım ya ben bu atına atlayan kovboylara!

Oh be iyi oldu döktüm içimi :D

Çok içten bir tepki.:+1:

:++::++::++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı
Sende ne belanı mı arıyon ben o tarz gancıkları görünce artık hemen  çekiliyom gitsin ipnetor bana dokunmasında, ver yolu gitsin aklının avlu  duvarına şeyaptıklarımın...

Birde adamdaki zevke bak, ulan bütün arabalar zaten yavaş gidiyo beynine  verdimin ne zevk alıyon yavaş giden arabaları otobüsleri geçmekten.

benim tek suçum günahım otobüsü beklemeyim dedimdi:Dhayır trafiği aksatacak bişeyde yapmadım sola geçtim normal şehir içi seyir hızının birazcık üstünde (60 km ydi galiba hızım) gidiyodum selektör yapmadı sulandı cacık oldu en sonunda

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kazaya sebep olan aracın modeli neydi? Hayır refüje çıktıysa o iş sadece tamponlarla kalmaz. Acı bir durum :) Dua etsin makas atarken ölüp de cesedini itfaiyeciler hidrolik makasla çekip almadılar arabasından. Hayatta herşey tesadüftür. Bu da bir tesadüf işte. Adam ağladığına göre aklı başına geldi,sıkışmış beyin katmanları gerçek dünya ile bir bilgisayar oyununu ayırtedememekten acı da olsa kurtuldu,gerçek dünyaya hoşgeldi diyelim :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mc pherson;158586
Kazaya sebep olan aracın modeli neydi? Hayır refüje çıktıysa o iş sadece tamponlarla kalmaz. Acı bir durum :) Dua etsin makas atarken ölüp de cesedini itfaiyeciler hidrolik makasla çekip almadılar arabasından. Hayatta herşey tesadüftür. Bu da bir tesadüf işte. Adam ağladığına göre aklı başına geldi,sıkışmış beyin katmanları gerçek dünya ile bir bilgisayar oyununu ayırtedememekten acı da olsa kurtuldu,gerçek dünyaya hoşgeldi diyelim :)

güncel kasa astra sedandı ön tampon yerdeydi arka tampon da parçalanmıştı fazla kalmadım o yüzden tam hasarı nedir ne değildir bilmiyorum

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Torağam sıkma canını, Allah daha büyük kaza bela vermesin, bayram bayram senin imtihanın olmuş işte, sakin olmanda fayda var.

Hakan ağzına sağlık düşüncelerimize tercüman olmuşsun :ok:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya ben bu tip embesillerle hiç uğraşmıyorum; yol veriyorum cehennem olup gidiyorlar, bana ve başkasına dokunmasın ama istediği bariyere sıvanabilir, tercih onundur.
Bu embesillerin birde zihnen küçük ama biyolojik olarak büyük yani 35 yaş ve üstü olan versiyonları da var, minibüsle arka tamponumdan ayrılmak istemeyen mi istersin, inatla yol vermeyenini mi....çeşit çok. Hangi biriyle uğraşacaksın ki, sinirlendiğine değmez.

Murphy kanunları der ki, aptal ile münakaşa etme ki aranızdaki fark anlaşılsın.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gecmıs olsun..döveydın ya şerefsızı
yanlıs anlasılmasın ıc anadoluda yasayan ınsanlar burası benım coplugum tarzında arac kullanıyorlar.sankı kendılerı ıcın yapılmıs yok zannedıyorlar...

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;158686
gecmıs olsun..döveydın ya şerefsızı
yanlıs anlasılmasın ıc anadoluda yasayan ınsanlar burası benım coplugum tarzında arac kullanıyorlar.sankı kendılerı ıcın yapılmıs yok zannedıyorlar...

abi zaten ağlıyodu kıyamadım:++::++:bide arabada bişey yok diye ses etmedim tamponda ezik görsem gösterirdim ben ona gününü

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olm farkedermı,hadı daha kötüsü olsaydı ne olacaktı...
sabah birinin üstüne yürüdüm dandun etse dalacaktım.varsın bana maganda desınler..
sıkışık trafıkteyız dur kalk falan benım gırecegım yere servıscının bırı ara yoldan gırmeye zorluyor..sabah sabah buna bi sövdüm rahatladım...

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;158694
olm farkedermı,hadı daha kötüsü olsaydı ne olacaktı...
sabah birinin üstüne yürüdüm dandun etse dalacaktım.varsın bana maganda desınler..
sıkışık trafıkteyız dur kalk falan benım gırecegım yere servıscının bırı ara yoldan gırmeye zorluyor..sabah sabah buna bi sövdüm rahatladım...

olmadı çok şükür olsaydı cezasını keserdim:D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kardeşim yeni gördüm çok geçmiş olsun. bende geçen sene ankarada benzer bir dallama yüzünden 4 takla atmıştım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum.