škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sabah sabah moralimi bozdular

Ziyaretçi · 50 · 11443

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
abi yok ben polis falan uğraşamam delinin biriyim ters bi laf eder kafa göz dalarım o olur en iyisimi fazla durmadan gidiyim zati canı yanmış adinin daha zorlamayım dedim:D

efe_38

• Ziyaretçi
geçmiş olsun hemşerim :( ne diyelim kendini kanıtlayacaksa bari milleti rahatsız etmesin yani ta dibine giripte artislik yapmanın ne alemi var...

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;158492
geçmiş olsun hemşerim :( ne diyelim kendini kanıtlayacaksa bari milleti rahatsız etmesin yani ta dibine giripte artislik yapmanın ne alemi var...

sağol topraam kanıtladı kanıtladı hemde çok iyi oldu o kalabalıkta ağladığınımı arabayı haşat ettiğinimi ne ararsan var :D:D:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;158493
sağol topraam kanıtladı kanıtladı hemde çok iyi oldu o kalabalıkta ağladığınımı arabayı haşat ettiğinimi ne ararsan var :D:D:D

böyleside fena bozuluyo :D :D adam akıllı giderken çarpsa yinede su götürür hani ama böyle durumlarda çok kötü oluyo :++: benimde birgün kırmızı ışıkta yanıma bir araba durdu ben öyle yandaki arabalara bakmayı pek sevmem milletin anası bacısı olur diye gözüm hep lambada bekliyorum yandaki arabadan öyle bir müzik sesi geliyorki anlatamam :D

artık bir döndüm baktım bi accent era içine 2-3 artist binmiş beni gaza getirmeye çalışıyorlar,açtım camı 'ya çık show'unu yap yada çekil beni seyret' dedim :hhh: tabi delianlı yediremedi gururuna bir kalktı allahhh :++: gitti gitti virajda el freni çekti tam ayarlayamadı ve hop tek teker kaldırımda tampon haşat :sopa: sonra içinden inerkenki yüz ifadeleri çok kötüydü senin olaydada aynısı olmuştur :haha:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun :(
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ÇağrıF

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Belasını bulmuş sıkma canını kardeşim.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;158505
böyleside fena bozuluyo :D :D adam akıllı giderken çarpsa yinede su götürür hani ama böyle durumlarda çok kötü oluyo :++: benimde birgün kırmızı ışıkta yanıma bir araba durdu ben öyle yandaki arabalara bakmayı pek sevmem milletin anası bacısı olur diye gözüm hep lambada bekliyorum yandaki arabadan öyle bir müzik sesi geliyorki anlatamam :D

artık bir döndüm baktım bi accent era içine 2-3 artist binmiş beni gaza getirmeye çalışıyorlar,açtım camı 'ya çık show'unu yap yada çekil beni seyret' dedim :hhh: tabi delianlı yediremedi gururuna bir kalktı allahhh :++: gitti gitti virajda el freni çekti tam ayarlayamadı ve hop tek teker kaldırımda tampon haşat :sopa: sonra içinden inerkenki yüz ifadeleri çok kötüydü senin olaydada aynısı olmuştur :haha:

sorma topraam sorma ben görürüm nasılsa bi kaç güne onu o zaman soracam ağladın diye üstüne gelmek istemedim niye beceremeyeceğin işe kalkışıyon la diye:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Çağrı;158512
Geçmiş olsun. Belasını bulmuş sıkma canını kardeşim.

sağolun ben sıkmam böyle şeylere canımı dünya malı değilmi benle yaşayacak hali yok illa olacak böyle şeyler garantisi yok zaten halloldu mesele benlik bi durum kalmadı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.metanetini kaybetme sen yinede.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun öncelikle ...çocukluk yapmış kanı kaynamış,,peki siz neden makasa gireceğini anladığınız halde gaza basarak çocuğu sıkıştırarak kaza yapmasanına neden oldunuz çocukğu ALLAH korumuş ve ölmemiş peki ölseydi burada adam öldürdüm diyerek gülebilecekmiydiniz,haklı olabilirsiniz çokda kızmış olabilirsiniz ama kimseyide bilerek kaza yaptırmaya ,ölüme itmeye hakkınız olduğunu düşünmüyorum.tekrar her iki tarafada geçmiş olsun....

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurseyhan;158534
geçmiş olsun öncelikle ...çocukluk yapmış kanı kaynamış,,peki siz neden makasa gireceğini anladığınız halde gaza basarak çocuğu sıkıştırarak kaza yapmasanına neden oldunuz çocukğu ALLAH korumuş ve ölmemiş peki ölseydi burada adam öldürdüm diyerek gülebilecekmiydiniz,haklı olabilirsiniz çokda kızmış olabilirsiniz ama kimseyide bilerek kaza yaptırmaya ,ölüme itmeye hakkınız olduğunu düşünmüyorum.tekrar her iki tarafada geçmiş olsun....

İnsan bu tür durumlarda kendine hakim olamayıp saçma şeyler yapabiliyor.
Buna benzer birşey motosiklette başıma geldi,arkama yapıştı manyak manyak ne yapğarsam onu yapıyordu motosikletiyle.Kendimi sağlama alınca abandım frene bam diye girdi,kafa göz yerlere serildi,arkama bakmadım devam ettim,olan stop lambam ve plakalığıma oldu.Ancak sonradan vicdan azabı çekmedim değil,köyde olduğum için çocuğu bulup özür diledim vs,haksız olduğunu kabule tti,öpüştük barıştık...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 23:06:00 Gönderen: Can »

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurseyhan;158534

kaza yapmasına nedenmi oldum benmi olmuşum valla helal olsun bana neymişim öyle ne kadar gözüm dönmüşte kaza yaptırıyorum artık millete ben gaza bastığımda arkadaş daha sağa yeni çıkmıştı yanıma geldiğinde giremeyeceği belli olduğu halde makasa girdi eğer frene basıp sola kaçmasam benim arabam boydan boya haşat olacaktı tamam o refüje çıkmayacaktı belki ama malmıyım gözgöre göre arabayı haşat ediyim beceremeyecekse yapmasın ya da dikkat etsin ben zorlamadım onu makas atmaya efendi efendi selektörünü yapsaydı bende efendi efendi çekilirdim kenara bende ehliyetsiz çok araba kullandım ama o zaman kimseye makas atmadım yada hız yapmadım trafiğede nadiren girdim böylelerine müstehak

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun allahtan sana zarar gelmemiş keşke sende kafa tutmasaydın illaki o bi yerde patlardı zaten :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;158540
kaza yapmasına nedenmi oldum benmi olmuşum valla helal olsun bana neymişim öyle ne kadar gözüm dönmüşte kaza yaptırıyorum artık millete ben gaza bastığımda arkadaş daha sağa yeni çıkmıştı yanıma geldiğinde giremeyeceği belli olduğu halde makasa girdi eğer frene basıp sola kaçmasam benim arabam boydan boya haşat olacaktı tamam o refüje çıkmayacaktı belki ama malmıyım gözgöre göre arabayı haşat ediyim beceremeyecekse yapmasın ya da dikkat etsin ben zorlamadım onu makas atmaya efendi efendi selektörünü yapsaydı bende efendi efendi çekilirdim kenara bende ehliyetsiz çok araba kullandım ama o zaman kimseye makas atmadım yada hız yapmadım trafiğede nadiren girdim böylelerine müstehak

Dostum sende haksızsın yukarda abi iyi niyetle sana nasihat vermek istemiş haklıda sen sinirlenmişsin doğaldır ama madem bu kadar trafikte kendine güveniyordun hiç sıkıştırmasaydında s.tr olup gitseydi o da. . Allah korusun o makası daha erken atıp senide bariyerlere sokabilirdi olan ikinizede olurdu biraz sabırlı olmak lazım sen küfür et söv bırak gitsin yalandan kendinide tehlikeye atmaya değmez:ok:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Ömer.

Söz konusu işe yaramaz elemana kızmakta haklısın. Ama gene de itiraf etmek gerekir ki orda gaza asılıp geçişine izin vermeyişimizin sebebi mantığımız değil, gözümüzü karartan öfkemiz. Hemen hemen aynı yaştayız zaten. Benzer hislerle benzer hislerle hareket edebiliriz muhakkak. Ama bu şekilde her ne yaparsak yapalım, doğru yapmıyoruz işte. En azından bunu kafamızda adaleti sağlayan bir "doğru" olarak değil, anamızı, babamızı, arkadaşlarımızı ağlatacak bir "yanlış" olarak kodlamak lazım. Ki bir kere ya da hadi bilemedin iki kere yaptıktan sonra tekrarlanmasın bir daha.

================================

Alıntı yapılan: 06lkn66;158482
kendi haddini kendi bildirdi araba haşat bayramda arabasız kaldılar benim yaşlarımdaydı ama ağlıyodu ehliyetimde yok ne yapacam diye yanındaki arkadaşı rica etti polis çağırma arabanda bişey yok ehliyetsiz diye bende allahından bul deyip bıraktım bizde çok gezdik ehliyetsiz diye:D

Alıntı yapılan: alpko;158466
gecmis olsun.. boyle durumlarda bu kadar caninizi sIkmayiniz, doldurun formu verin servise karsi tarafin sigortasi odesin..
Trafik bu herkes empatiyi ve kaliteli sofor olmayi bilmiyor maalesef.. Iyi Bayramlar..

Empatiden bahsetmiştik, değil mi Alpko ?:++:

===============

Alıntı yapılan: AhmetH;158475
forumlarda dillendirilmeyecek kadar tilt oluyorum alayına, apaçiler ve yeni nesil otomobiller&ticari araçlar hakkında düşüncelerim tezlerim var hatta :D

Ticari araçlar hakkında "sosyoloji mastırı konusu" ifadesini önceden kullandığımı hatırlatırım.:D
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 23:50:35 Gönderen: SEAHAWK »
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]