škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sabah sabah moralimi bozdular

Ziyaretçi · 50 · 11442

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
bayram için yozgata geldik pazar sabahı bugünde arife günü olduğu için kabristana ziyarete gitmiş babamlar ben evde değildim gidemedim diye üzülüyodum babamında işi yokmuş arabayı aldım hemen gidip geliyim diye çıktım yola gittim duamı okudum çıktım gelirken araba kirli geldi yıkamaya girdim beş dakkada yıkayıp kurulayıp anayola çıktım (sivas yolu) kırmızı ışıkta otobüsün arkasındaydım yeşil yandı otobüs hızlı kalkınca bende hemen sol şeride geçtim arkamda modifiyeli bi astra vardı onun önüne geçtim baktım adam arkadan saçma salak geliyo selektör yapsa yol verecem ama yok dibime kadar giriyo falan bende sinirlendim kapattım sağa geçti makasa gireceğini anlayınca hızlandım salak herif anlayamadı hızlandığımı makasa girdi arka çamurluğuyla ön tamponu biçti arabanın çarpınca kontrolünü kaybedip orta refüje çıktı ön arka iptal ben sinirle arabadan indim tampon gitmiştir diye düşünüyodum bi baktım sadece bant tırnaklarından atmış astra tamponlar falan allahlık çocukmuş ehliyeti yok zaten suçlu ses çıkaramadı bırakıp gittim sanayide usta tırnakları yapıştırdı yerine taktı eskisinden iyi oldu tampon ama moralim bozuldu sabah sabah
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 20:49:01 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Ömer,Allah korumuş.
Biraz daha ileri gitsen belkide spin atmana neden olacaktı,bunada şükür:ok:

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gecmis olsun.. boyle durumlarda bu kadar caninizi sIkmayiniz, doldurun formu verin servise karsi tarafin sigortasi odesin..
Trafik bu herkes empatiyi ve kaliteli sofor olmayi bilmiyor maalesef.. Iyi Bayramlar..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun:(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onlara apaçi diyorlar işte .. geçmiş olsun

forumlarda dillendirilmeyecek kadar tilt oluyorum alayına, apaçiler ve yeni nesil otomobiller&ticari araçlar hakkında düşüncelerim tezlerim var hatta :D

Çevrimdışı cemal arslan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.artituning.com

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;158462
Geçmiş olsun Ömer,Allah korumuş.
Biraz daha ileri gitsen belkide spin atmana neden olacaktı,bunada şükür:ok:
haklısın spin atsam büyük ihtmal bende refüje çıkardım üstüme geldiğini görünce sola yapıştım zaten ama kurtaramadım

Alıntı yapılan: alpko;158466
gecmis olsun.. boyle durumlarda bu kadar caninizi sIkmayiniz, doldurun formu verin servise karsi tarafin sigortasi odesin..
Trafik bu herkes empatiyi ve kaliteli sofor olmayi bilmiyor maalesef.. Iyi Bayramlar..
haklısınız ama uğraşmak istemedim yarın bayram hiç uğraşamam eğer arabamda en ufak bi kırık olsaydı ben o zaman gösterirdim ona dua etsin yine olan kendine oldu

Alıntı yapılan: AhmetH;158475
onlara apaçi diyorlar işte .. geçmiş olsun

forumlarda dillendirilmeyecek kadar tilt oluyorum alayına, apaçiler ve yeni nesil otomobiller&ticari araçlar hakkında düşüncelerim tezlerim var hatta :D

abi bilsede o şekilde girse makasa yo illa sıfır girip frene bastıracak baktım sağa geçti bende otobüsün arkasında kalsın giremesin dedim ama mal bakmadan araya girdi gördü bişeyleri tersten:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cemal arslan;158476
geçmiş olsun

gaza gelmeyin bırakın gitsin

trafikte kolay kolay gaza gelmem ehliyetim yeni ama baba mesleği şoförlük olunca çok görüyorum böyle durumları o yüzden basmanında makas atmanında zamanını beklerim uygun olmadıkça asla yapmam ha bunlar iyi bişey değil ama gençlik işte yapıyoruz

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, çocuktan ziyade ailesinin sorumsuzlugu trafik de o kadar çok böyle tipler var ki bazı durumlarda bende galeyana gelip hadlerini bildiriyorum.Neyse ki ucuz atlatmışsınız.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: TheEren;158480
Geçmiş olsun, çocuktan ziyade ailesinin sorumsuzlugu trafik de o kadar çok böyle tipler var ki bazı durumlarda bende galeyana gelip hadlerini bildiriyorum.Neyse ki ucuz atlatmışsınız.

kendi haddini kendi bildirdi araba haşat bayramda arabasız kaldılar benim yaşlarımdaydı ama ağlıyodu ehliyetimde yok ne yapacam diye yanındaki arkadaşı rica etti polis çağırma arabanda bişey yok ehliyetsiz diye bende allahından bul deyip bıraktım bizde çok gezdik ehliyetsiz diye:D

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
babamı göremedim daha bi gelse anlatıyım başkasından duymasın burası ufak yer:Dsonra benim için hayırlısı olacak

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla bayramı zehir ederdim onlara başıma gelse, ucuz yırtmışlar bak gördünmü üzüldüm işimdi :(

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AhmetH;158485
valla bayramı zehir ederdim onlara başıma gelse, ucuz yırtmışlar bak gördünmü üzüldüm işimdi :(

ben hiç üzülmedim abi anlattım arkadaşa boşver zaten kaşınan bi tipti bulmuş belasını dedi çok şımarıyomuş trafkte falan bi gün bişey olacağı belliydi diyo

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne tipler gördüm forumda patladığının konusunu akşama doğru açıyor  aynı gece yeni ne araba alam diyor yine konu açıyor..

bunlar şimdi iki bira içip arkdaş ortamında  bilaaaader  geçen makasa girdim patladım aq iyimi ... arabanın roskisi kaydı  5000 lira masrafı var .. falan muhabbet çevirecek...

düşünmesi bile tüylerimi diken diken ediyor  nasıl  ölmüyorlar onada ayrı hayret ediyorum yahu... ( sinire gel o derece :D )  

tuttuğunu bırakmayacaksın bu memleket hep bundan kaybetti bence :D  en ufak şey bile olsa hakkını ara sonuna kadar  üşenme..

benim telefonu yurttan çalmışlardı şikayet etmedim , arkadaşın kirasına  hırsız girdi  laptop çalındı... geldiler  parmak izi cart curt  1.5 sene  geçti  elemanı  yakalmışlar başka bir olayda.. şimdi  mahkemeleri var bakalım ne olcak..

en olmadı o **nenin elleri önünde kavuşuk başı aşşada hakim karşısında, karşında durması yeter