škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ehliyetle ilgili bi soru

Ziyaretçi · 38 · 9626

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
selamlar st ailesi allahtan bi aksilik olmazsa pazartesi günü memlekete gidip ehliyet kursuna yazılacam çevredekilerle konuşuyoruz bazıları nerede ikamet ediyorsan orda yazılman lazım falan filan dediler pek inandırıcı gelmedi ama bi laf vardırya bin bilsende bir bilene sor merak ettim gerçekten böyle bişey varmı yoksa sallıyolarmı

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TC hudutlari dahilinde her yerde yazilabilirsin, sinava girebilir ve ehliyetini alabilirsin..

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lakin yazıldığın kurs hangi ilçeye bağlıysa oranın ilçe emniyet müdürlüğünden çıkacak ehliyetin :)

ben A2 fark ı istanbuldan aldımıştım.Kağıthaneye bağlıymış kurs oraya gidcen memleketten olmaz dediler ..

06lkn66

• Ziyaretçi
ben yozgat sorgundan alacam zaten amacım ehliyeti alacağımız zamanki beklemeleri en aza indirmek yoksa ankara yada yozgat farketmez

efe_38

• Ziyaretçi
heralde her yerden alabiliyorsun çünkü bir arkadaşım kayseriye kayıtlı ama urfadan aldı :)

topraam senden özür dileyerek bir soru sormak isterim :) şu stajer ehliyet olayını kesin olarak bilen varmı ne zaman başlıyor vs. ama kesin olacak :)

yoksa yaş büyütme olayına girecem,yazlık ev şehre 20 km işyeride şehre 15 km günde 35+35=70km otobüsle çekilmez birde okul falan girerse içine çok karışır :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;118814
topraam senden özür dileyerek bir soru sormak isterim :) şu stajer ehliyet olayını kesin olarak bilen varmı ne zaman başlıyor vs. ama kesin olacak :)

yaw topraam ne olacak sanki öyle bi derdim olmaz heleki soran sensin benim konu arka plana itilsin hiç önemli değil

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;118814
heralde her yerden alabiliyorsun çünkü bir arkadaşım kayseriye kayıtlı ama urfadan aldı :)

yoksa yaş büyütme olayına girecem,yazlık ev şehre 20 km işyeride şehre 15 km günde 35+35=70km otobüsle çekilmez birde okul falan girerse içine çok karışır :D

Bu stajyer ehliyet olayindaki korku nedir? Alacaksin ehliyetini tek sarti iki yil adam gibi arac kullanacaksin, kurallara uyacaksin yani isin ozu olmasi gerektigi gibi sofor olacaksin devam.. Yani, gidip yas buyutmeye degecek kadar bi yani yok..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;118818
Bu stajyer ehliyet olayindaki korku nedir? Alacaksin ehliyetini tek sarti iki yil adam gibi arac kullanacaksin, kurallara uyacaksin yani isin ozu olmasi gerektigi gibi sofor olacaksin devam.. Yani, gidip yas buyutmeye degecek kadar bi yani yok..

Tek başına araç kullanamıyosun :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

06lkn66

• Ziyaretçi
en az beş yıllıktı galiba yanında bi şoför bulunması gerekiyo ben ehliyetsiz tek başıma kullanıyorum ehliyeti alınca babamlamı gezecem kaldıki okula arabayla gittiğimde babam dersten çıkana kadar benimi bekleyecek:D

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;118826
Tek başına araç kullanamıyosun :)

2 yil sofor bulundurma olayimi varmis, hadi ya vay iyiymis, kardes sen yasi yukselt biran evvel :D :D
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2010, 22:51:21 Gönderen: alpko »

06lkn66

• Ziyaretçi
topraam 2011 başlangıç deniyo msndede konuşmuştukya sen babana davayı aç bence:D

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
stajer muhabbeti hala var mı  2003 te B alırkende vardı 2007 de A2 alırkende  :D

bedelli askerlik gibi oldu buda mübarek :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;118868
size denk geliyo demi:D

denk gelmez mii:D