škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sınav geldi

Ziyaretçi · 26 · 7142

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: ugurcnplt;117475
bu sene degilde seneye girecek üyemiz cogunlukta heralde.oks sınavına girerken yanımdakilerin cogu bayılacak gibi olmuştu,bendede tık yoktu galiba skodacıların dnasında var bu

Ben oks sınavında yanıma kalem silgi almayı unutmuştum :++:

Erkenden gittik adamalra hadi hadi diyoruz neyse sonunda içeri almaya başladılar, giriş kağıdını vermek için elimi cebime attığımda o acı gerçekle karşılaştım :hanz::hanz: Ne bi kalem ne bi silgi :++:

Koşa koşa gittik kırtasiye arıyoz Sıhhıye'de :++:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;117696
Ben oks sınavında yanıma kalem silgi almayı unutmuştum :++:

Erkenden gittik adamalra hadi hadi diyoruz neyse sonunda içeri almaya başladılar, giriş kağıdını vermek için elimi cebime attığımda o acı gerçekle karşılaştım :hanz::hanz: Ne bi kalem ne bi silgi :++:

Koşa koşa gittik kırtasiye arıyoz Sıhhıye'de :++:
komediymiş.sınava gidiyon kalem yok:++::++::++:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı atdeve

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
hadi geçmiş olsun topraam kendi derdimize düştük senin sınavı unuttuk :D okuduğum kadarıyla fena geçmemiş,abimde girdi geo kolaydı ama mat1 ana avrat gitmiş :++: :++: inş daha iyisi diğer sınava olsun :)

06lkn66

• Ziyaretçi
yaw topraam bende var bi gariplik ama çözemedim sınavdan çıktım millet geo kolaydı mat zordu diyo ben matı güzel yaptım geoda kitleniyodum az kaldı:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;118772
yaw topraam bende var bi gariplik ama çözemedim sınavdan çıktım millet geo kolaydı mat zordu diyo ben matı güzel yaptım geoda kitleniyodum az kaldı:D

abim mat 1den 4-5 soru vardı onlar felaket zordu diyor mat 2de biraz kasmış ama geometriyi gözüm kapalı yaptım diyor :)

ya sende bir terslik var yada millette :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inşellah hakkınızda hayırlısı olur.Bende yaz kur-an kursu bitince sınav yapacağım öğrencilere,ödül olarakda mini loptop hediye edeceğiz kısmet olursa sponsor bulduk.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Ben soruları gelince çözdüm benim çözüceğim toplam 35 soru vardı son 15 soru 12.sınıf konusu bu yaz onlara çalışcam inşallah :)

Bence matematiği kolay sormuşlar gibi geldi sorular çok açıktık bazı sorularda detay vardı mesela 4 Logaritma çıkmış 3'ü çok kolay 4.soru da ise ince bir detay istiyordu :)

11.SInıf konusuna çok durulmuş gibi geldi bana 35 sorudan şu anda 28 tane yaptım seneye daha da gelişir inşallah :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;118975
abim mat 1den 4-5 soru vardı onlar felaket zordu diyor mat 2de biraz kasmış ama geometriyi gözüm kapalı yaptım diyor :)

ya sende bir terslik var yada millette :++::++:
topraam terslik bende kime sorsam aynısını diyo lan ben böyle kafanın dedim:Dbide sınavda geometride tam konsantre olamadım arkamda 30lu yaşlarda bi abla sağolsun topukluyla gelmiş ayağını yere vurup duruyo sınavda bi hasbinallah çektim iki dakka sustu geri başladı gözetmeni çağırdım şunu sustur yoksam o ayakkabıyı alacam dedim ...:++::++::++::++:sınavdan bi çıktım millet ağlıyo anne çok zordu yapamadım sürem yetmedi la bunlarla ben aynı sınavamı girdim dedim:rock1:

Alıntı yapılan: srcn09;119009
Ben soruları gelince çözdüm benim çözüceğim toplam 35 soru vardı son 15 soru 12.sınıf konusu bu yaz onlara çalışcam inşallah :)

Bence matematiği kolay sormuşlar gibi geldi sorular çok açıktık bazı sorularda detay vardı mesela 4 Logaritma çıkmış 3'ü çok kolay 4.soru da ise ince bir detay istiyordu :)

11.SInıf konusuna çok durulmuş gibi geldi bana 35 sorudan şu anda 28 tane yaptım seneye daha da gelişir inşallah :)

sercan sorular basitti evt eve geldiğimde nerdeyse hepsini yaptım ama o süre kısıtlaması braz insanın canını sıkmıyor değil tam aklıma cvp geldi elimden süre doldu diye aldılar:sopa::sopa:mat a 75 dakka vermiş geo ya 45 birinde süren yetmiyo birinde boş oturmaktan canın sıkılıyo geo bittikten sonra bi ara gözetmenle gözgöze gelip çıkıyımmı diye dalga gönderdim yoook olmaaazz son 15 dakka çıkarmıyoz der gibi baktı tamam la oturuyom alın turşumu kurun dedim:++::++:

06lkn66

• Ziyaretçi
vee mutlu sona az kaldı yarın edebiyat sınavım var bu sınavıda haledersem allahın izniyle dert düşünce kalmıyo inş bu yaz polisaja bende başlayacam virüsü kaptım babamdan ödenek bekliyom sınavları hallet öyle dedi aha onlarda bitiyo

06lkn66

• Ziyaretçi
iyi akşamlar ikinci ailem sabahtan beri oturuyorum bi fırsatını bulupta yazamadım bildiğiniz gibi son sınavımdı bugün onuda hallettim çok şükür yüzüme gözüme bulaştırmadan toplamda 80 soruluk sınavda 67.50 net çıktı bu sınav matematiğe hiç benzemiyodu oldukça basit geldi ben aslında daha yüksek bekliyordum ama buna şükür diyorum sonuçları gördükten sonra babam arabanın yedek anahtarını çıkarıp bana verdi söz verdiğim gibi diyerek zaten herşeyden güzelide bu oldu