škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ev Dekorasyon Çalışmalarım :)

*CEM* · 39 · 14314

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok bastırmamak koşulu ile tiner deneyebilirsin Ümit ;)

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;375912
Çok bastırmamak koşulu ile tiner deneyebilirsin Ümit ;)

Teşekkür ederim bir deneyim sonucu buradan bildiririm  ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla helal olsun :ok:

Bir de o dişlere sarılan maddelerin sarı saç gibi olanına keten diyoruz, beyaz bant gibi olanına teflon diyoruz, birde likit bir sıvı var o da sıvı conta diye tabir ediliyor.Tabi dişli kısımlara keten ile birlikte doğalgaz macunu süren de var.Daha sağlam oluyor ama pis kokuyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elllerine sağlık güzel çalışmalar yapmışsın. bizde bu hafta girdik bu işlere.
hilti kiralama ücreti ve işçi yövmiyesinden babamı kurtardım sadece baklavalı dondurma masrafı açtım babama :D  biz kırdık döktük ancak döşeme ve tesisat işine usta tuttuk. daha önceden böyle bir tecrübemiz olmadığından.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel olmuş yalnız menfezi takmadan arkasına sineklik taksaydın keşke o deliklerden sivri ve küçük böcekler giriyor. bende sökmeye üşeniyorum. o kadar silikon sıktım temizlemesi dert diye

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;375970
Valla helal olsun :ok:

Bir de o dişlere sarılan maddelerin sarı saç gibi olanına keten diyoruz, beyaz bant gibi olanına teflon diyoruz, birde likit bir sıvı var o da sıvı conta diye tabir ediliyor.Tabi dişli kısımlara keten ile birlikte doğalgaz macunu süren de var.Daha sağlam oluyor ama pis kokuyor..

Gökhan iyiki söyledin dünden beri aklımda neydi diye düşünüyordum keten kullandık.

Alıntı yapılan: takara34;375972
elllerine sağlık güzel çalışmalar yapmışsın. bizde bu hafta girdik bu işlere.
hilti kiralama ücreti ve işçi yövmiyesinden babamı kurtardım sadece baklavalı dondurma masrafı açtım babama :D biz kırdık döktük ancak döşeme ve tesisat işine usta tuttuk. daha önceden böyle bir tecrübemiz olmadığından.

Döşeme işini ustalara bıraksamda bende ucundan tuttum ucundan duramadım :Tesisat işlerini  destek alarak kendim giriştim.ŞUan  nereden masraf kıssam kar benim için :D

Alıntı yapılan: YEKE;375975
güzel olmuş yalnız menfezi takmadan arkasına sineklik taksaydın keşke o deliklerden sivri ve küçük böcekler giriyor. bende sökmeye üşeniyorum. o kadar silikon sıktım temizlemesi dert diye

Aklıma gelmedi ama müdehale etmeye çalışayım.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi temiz iş çıkarmışsın herzamanki gibi detaylı çalışmalar. :)

İnşallah şofbeni yeni almamışsındır, bizim eve 60lt Baymak elektirkli aldık hiç kullanmadan doğalgaza geçtik otobusle gönderirdim :D

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;376181
Abi temiz iş çıkarmışsın herzamanki gibi detaylı çalışmalar. :)

İnşallah şofbeni yeni almamışsındır, bizim eve 60lt Baymak elektirkli aldık hiç kullanmadan doğalgaza geçtik otobusle gönderirdim :D

Gökhan şohbeni yeni aldım ancak ikinci el.5 ay kullanışmış uygun fiyata aldım.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;376189
Gökhan şohbeni yeni aldım ancak ikinci el.5 ay kullanışmış uygun fiyata aldım.

İyi ozaman abi güle güle kullan :) takipteyim abi çok güzel gidiyorsun kolay gelsin. :)

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çalışmalar devam ederken 7 yıllık format atılmamış kız gibi diz üstü bilgisayarım sanırım sizlere ömür:(( Bende ara sıra telefondan girebiliyorum tadımlık foto koyayım :)) Yeni bataryalarımız waxlandı mis gibi oldu:rm:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ömrüm musluk sök tak'la geçti. bak bu wax işi hiç aklıma gelmemişti inşaat sektöründe çığır açtın.:++: firmadan para iste hemen. ürününüze değişik kullanım alanları buldum diye.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında olabilir firmaya mail atayım tepkilerini merak ettim:D Çocukluk arakadaşım geldi waxla ne işin var dedi :D Bataryalara uyguladım diyince suratındaki ifade tarif edilemez :D:++:Firmada benzer tepkiyi gösterir heralde:D  Bakalım kirece ne kadar dayanıklı .

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önce metal poliş yapmadın mı?:hh:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ahmet abi sıfır km olunca sadece wax kullandım.:hhh: