škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ev Dekorasyonu :)

*CEM* · 39 · 8707

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende evimle uğraşmayı sevenlerdenim ama işim cok benim.
En son 1 ay önce bütün evi boyadım..

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;366159
Ben annemlerin eve yapacağım izolasyon bir tek camı için :) Fotoğraflayabilirsem paylaşırım :)

Çoğu işi evde kendim yapıyorum...

Batarya montajı, ayna, duş rafları vs..
Elektrik prizi, hat çekimi..
Boya, badana..
Kombi montajı, bakımı, arızası
Klima, montajı, bakımı, arızası
Kapı kilit değişimi
Su tesisatındaki ufak hat alma, tamirat işlemleri.
Bir kere koltuk tamir ettim :D Kolçaklarını söküp vidalamıştım :D Kanepenin açılır mekanizmasını tamir etmiştim.
Aspiratör montajı
Doğalgaz ile ilgili işlemler :)

Yapmayacaklarım, kanalizasyon gideri ile ilgili işlemler:), klozet kapağı değişimi :D

Erkek evladın faydaları.:D
:rm::syg:

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliserhanuyar;366434
Cem o zaman ortak alımlara başlayalım neler lazım :D
Derz, laminant, alçı, mala, çimento, fayans gibi toplu alırsak ucuza gelir kargo neyin :D
Bitane site var www.shinedekor.co.uk :D

Bir sürü malzeme aldım ancak ortak alımda olur:D.Şuan ev sahibinin mutfağa ilave aldığı dolabı getirmesini bekliyorum.Dolap gelsin başlıyacağım fotoları ve listeyi koymaya:)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cem abi her sektörde konuşturuyorsun bakıyorum hünerlerini :D Yakışır sana :)

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raphael;366196
...
*tüm duvarlar boyanabilir kağıt kaplaması,
*üstüne plastik boya,

...

*aynı zamanda eskiyen mobilyalardan bazılarının yeniden zımparalanıp tamir edilip boyanması.

...

* ve son olarak 400 lt su alan bir tuzlu su mercan akvaryumunun kurulması.

- Kağıt kaplama, duvar k3ağıdı değil galiba. Kaplama üzerine plastik boyanın amacı neydi?
   - Benim de lojmanda kapılara boya gerekiyor. Hanım üzerine boyama niyetinde, ben ise zımparalayıp boyamak isterim. (Detay işi çıkar mı oaradan derdindeyim). Zımpara için bende Einhell var ona takılabilecek bir aparat var mı? Var ise kapıyı zımpara yapmak isterim. Matkaba takılan bir şeyler var ise fabrikadan ödünç matkap ayarlarım.
   - Yapamayacağım  (maliyeti yüksekmiş ve devamlı bakamama durum olur) ama merak ettiğim bir konudur okyanus ortamı (resif gibi) akvaryumu hazırlamak. Fotoğraflarını paylaşırsan zevkle bakarım.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konun başlığı bugün evin için ne yaptın olsun :D

geçen hafta hanım/aney ikilisi h.içi evi boyamışlardı ben de hanımın yeni gözdeleri olan stor perdeleri monte ettim. camları dıştan FL+bulaşık deterjanı ile yıkadım. klima filtresini temizledim acayip kirli çıktı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben de balkona masa sandalye alacağım IKEA'dan

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar renklerinin de etkisiyle gayet şık ve en önemlisi oldukça portatif İrfan abi. Malzeme kalitesi iyi ise ek bir fiyat araştırmaya da gerek kalmaz. Şimdiden hayırlı olsun. :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Detaycı;372048
Bunlar renklerinin de etkisiyle gayet şık ve en önemlisi oldukça portatif İrfan abi. Malzeme kalitesi iyi ise ek bir fiyat araştırmaya da gerek kalmaz. Şimdiden hayırlı olsun. :ok:

Bir de duvara kanca alacağım, sandalyeleri katlayıp asmak için

Çevrimdışı raphael

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: McOğuz;371167
- Kağıt kaplama, duvar k3ağıdı değil galiba. Kaplama üzerine plastik boyanın amacı neydi?
   - Benim de lojmanda kapılara boya gerekiyor. Hanım üzerine boyama niyetinde, ben ise zımparalayıp boyamak isterim. (Detay işi çıkar mı oaradan derdindeyim). Zımpara için bende Einhell var ona takılabilecek bir aparat var mı? Var ise kapıyı zımpara yapmak isterim. Matkaba takılan bir şeyler var ise fabrikadan ödünç matkap ayarlarım.
   - Yapamayacağım  (maliyeti yüksekmiş ve devamlı bakamama durum olur) ama merak ettiğim bir konudur okyanus ortamı (resif gibi) akvaryumu hazırlamak. Fotoğraflarını paylaşırsan zevkle bakarım.
Boyanabilir duvar kağıdı dediğimiz şey vinil malzemeden süngerimsi beyaz renkte bir kağıt elle yırtmak biraz güç ve duvarın prüzlerini örten bir malzeme,bununla duvarı kapladıktan sonra istediğiniz renkte plastik duvar boyası ile boyuyorsunuz,amaç ise kağıdın üzerindeki kabartmalı desenleri görmek ve duvara kendinden desenli pürüzsüz bir görüntü vermek ve azda olsa ısı yalıtımı sağlamak.Akvaryuma gelince onun şu an güncel resmi yok ancak ilk kurduğum zamanlardan bir resim ekliyim,şuanki görüntüsü daha farklı.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde yeni evimize ankastre bakıyoruz.Fiyati Cok uygun olmalı, birde şık olmalı.İCF markasına takıldık.Arastirioruz
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün tadilata başladı:) Şuan yereramikleri döşeniyor bu konu beni aştığı için ustalara bıraktım

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Televizyonun orası perşembe pazarı gibiydi :D uydu alıcılar, telefon hatları v.s derken salataydı, oturdum düzenledim :D aha yaptığım yegane dekorasyon en son zamanda :D güzel oldu ama gözüm gönlüm açıldı, birkaç haftaya gene çorba olur ama ossun :D ha nasıl oluyor böyle onu bilmiyorum hala :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstikbalden baza alındı 20 gündür baza bekliyoruz :)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;372104
Bugün tadilata başladı:) Şuan yereramikleri döşeniyor bu konu beni aştığı için ustalara bıraktım

1 hafta sonra sana rahat yok abi :D Biraz yükümü hafifletip gelicem yanına inşallah :ok: