škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kara saplandık :)

Ziyaretçi · 9 · 2705

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Komik bi durum değil ama babama anlattığımda gülüyodu :)

Her ne kadar bu havalarda (ankaranın her yeri buz) araba kullanmayı istemesemde annem ameliyat olduğu için kontrollerine mecburen ben götürüyorum  gittiğim yol işlek bi cadde ama yer yer buz vardı, önümde giden accent era buzda kontrolü kaybedip frene asılınca spin attı bende aradan geçmek için direksiyonu kırdım ama o sola ben sağa gittik kenardaki kar birikintisine girdim :) arabada annem vardı o yüzden çok inceleyemedim hastanede baktım sağına soluna bi problem yoktu ama özellikle bakmam gereken bi yer varmıdır arabada girdiğim kar ayazdan iyide sertleşmişti:kork2::kork2:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önce annene sonra sana geçmiş olsun :o acil şifalar dilerim.
Arabanın gidişinde duruşunda birşey yoksa birşey olmamıştır merak etme, kaldırıma falanda çarpmadıysan kenardaki olmamıştır sanıyorum. Belki bir ihtimal sertleşen buz tamponu falan kılcal boyutta çizmiştir o kadar.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;315040
Önce annene sonra sana geçmiş olsun :o acil şifalar dilerim.
Arabanın gidişinde duruşunda birşey yoksa birşey olmamıştır merak etme, kaldırıma falanda çarpmadıysan kenardaki olmamıştır sanıyorum. Belki bir ihtimal sertleşen buz tamponu falan kılcal boyutta çizmiştir o kadar.

sağol abi. gidiş duruş hala canavar gibi kar yığınını geçecek kadar hızlı olsaydım yayaların arasına dalardım büyük ihtimalle, ben zaten üç gündür aynı yolu kullandığımdan buzlu olduğunu biliyodum hızım taş çatlasın 30 ya da 40 tı hatta eracıya selektör falan attım dörtlü yaktım yavaşlasın diye annemede söyledim kayacak diye ben spin atmasını beklemiyodum adam direk frene abandı buzun üstünde

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takma kafana öyle büyük yığın değilse birşey olmaz :) Bir keresinde bizde büyük bir yığına dalıp sinyali kırmıştık :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun hem sana hem annene.

Sağından solundan ses gelmiyorsa, devam et. Bir şey olmuşsa ses çıkartır o.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Annene ve sana geçmiş olsun Ömer.  Bencede birşey yoktur için rahat olsun.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.bende akşam Aydın'dan gelirken yatağan tünelinden çıktıktan sonra araç kaydı ama hemen esp devreye girdi.sakar rampasından inerken aşırı sis vardı görüş mesafesi 20 mt yoktu gelirken 2 araç şarampole yuvarlanmış çekici uğraşıyordu.yol şartları malum kış günü çok berbat.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
bugün cumadan çıktıktan sonra yakın olan sanayiye gittik hava filtresini değiştirdik antifriz eklettik hazır gitmişken lifte alıp altınada baktım bi problem yok zaten her yer çamurla kaplı kolay kolay darbe arabanın parçalarına ulaşamaz :D