škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni passatmı Superb 2 mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahcasa;185088
peki bu kadar abartılan tecrübeli denilen mercedes e bmw 1.5-2 yıldız yeterli mi?

Abartılan tecrübeli mercedes 1980lerde yaptıgı otomatik klima ve iç dizayna bi bakalım .Neden Mercedes ve diğerleri diyorlar

Çevrimdışı brk65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeni bir superb kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirimki mercedes benim gözümde bir numaradır.audi hiç kullanmadım ama hem görünüm hem performans olarak ikinci tercihim olur.bmw ye herkes hayran ama ben şahsen bmw yi hiç sevemedim bir bmw dense superb i üçüncü sıraya koyarım E sınıfı sırlamasında.belki hız performans olarak superb passatın bile gerisinde kalır ama yolculuğu bir eziyetten çıkarıp zevkli hale getirmek istiyorsanız konfor ve rahatlık açısından superb harika.zaten sürat konusunda değil ama yollarda yayıla yayıla gelin gibi süzülerek gitmek zevki amiral gemisi superb e ait.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kim ne derse desin bence herkes bi gun superb yı kabullenmek zorunda kalacak.   :bnn:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
söyle bir söz duymustum,  
Mercedes i güvenlik icin,
BMW yi gösteris icin
Audi yi ise sağlamlık icin yaptık,

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;185197
Çok merak ediyorum kaç tane SuperB kullanıcısı 184'lük 320D kullandı..

Şimdi bir SuperB kullanıcısı olarak ben,gideceğim yere 1saat önce veya sonra ulaştığıma bakmam,vınn diye geçenlere yol veririm ve arkalarından dua ederim;'allah korusun'derim.Gideceğim yerlerin %95ine ailemle giderim.Türkiye'de SW segment para eder olsa onu alırdım hiç şüphe duymadan ama para etmiyor maalesef. BMW de,Mercedes'te kullandım. Zaten 90küsür para veren adam SuperB alacaksa,çok şeye hakimdir bilgi olarak hiç kuşkunuz olmasın.

Şunu yazdım tekrar yazıyorum,
1.4tsi 160ps dsg şanzıman,
-panoramik solar sunroof
-adaptif şase
-led far
opsiyonları eklenseydi,olumsuz düşüncelerinizi değiştirirdiniz.
SuperB gerçekten iyi bir araç,diğer markalara küfür de değil.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şunu başta söyliyim ben tam bir SUPER BB çiyim..Fakat söyle birşey varki burada söylenenlerden encok suna katılıyorum uzun süre dayanım motor aşınma miktarı mercedes benz bmw audi kesinlikle skoda superbden cok cok öte bir araçlardır uzun süre motor ömrü olsun servis bakım ücretleri olsun..cunki piyasada bu araçlar kendini kanıtlmışlar bunun üzerine cok bişey söylenmez misal ben 2009 superb 2 si olan bir abimiz var araçta baya bi asınma gözlemledim fakat bu asınmayı bir mersoda bir bmw de göremiyorsunuz...suda var ki 70 bin tl ye kadar passat ve superbden vazgeçmem ama üzerine daha cok koyacaksam misal 90 bin tl yi gözdem cıkarmışssam Erzurum gibi bir yerde beni yolda bırakmayacağını ve palandökene cıkarken yolun sağında pati çekmiyip hızlıca dağa tırmanmak istiyorsam ya 2. el bir jeep alırım yada 2007-2008 model Audi A6 3.0 TDİ QUATRODAN başka bir araca binmem :)
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2011, 11:21:49 Gönderen: superbdolar »

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Superb ile Passat arasında büyük farklar yok, aynı segmentin araçları. Ben olsam Superb alırım nitekim dün itibariyle ben de Superb II sahibi olarak aranızdayım. Kesinlikle süperb i araç, Audi Q7, A3, Passat vs kullanmış biri olarak Superbin kesinlikle Audi yle eşdeğer bir makina... İlk defa Skoda alıyorum, bu kadarını gerçekten beklemiyordum doğrusu. Passat her tarafta var, ayrıca yeni kasasını inceledim bayağı bi fakat tatmin olmadım. Passat alsaydım aklımın bir köşesinde acaba superb mi alsaydım diye bir soru işareti kalırdı.. Ama Superb aldığımda Acaba Passat?? diye sormadım kendime.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de alalı iki ay oldu, aklımda bir soru işareti bile yok, keşke şunu ya da bunu alsaydım diye. Ah bi de Combi'si gelseydi :)

Çevrimdışı ahcasa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben geçen gün superb e ardından mondeo ya ondan sonra passata bakmaya gittim elegance superb sanki farklı bir sınıf arab gibi geliyor kardeşim(Bayan) bile dediki fotoğraflarda superbi beğenmiyorum ama burda bakınca çok hoşuma gidiyor dedi.ayrıca yeni passat ona bile sönük geldi.zaten mondeoyu saymıyorum bile kalite olarak ikisindende aşağı.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;187898
Ben de alalı iki ay oldu, aklımda bir soru işareti bile yok, keşke şunu ya da bunu alsaydım diye. Ah bi de Combi'si gelseydi :)
combisi jip gibi maşallah :D:++: combisi gerçekten güzel ama getirmediler :(:(
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Prime

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla ben superbimi alalı çok olmadı bir hafta kadar aynı tarihte karşı komşumda yeni passat aldı iyi mi belki çok subjektif gibi gelecek ama onun aracının renginden midir nedir dinamik mavi gibi birşey benimki siyah dışarıda insanların aracına bakışı insanın egosunu okşuyor valla...Işıklarda insanların sizin arabınıza bakması ne ilginç bir duyguymuş yahu...Superb az görülen bir araba olduğu için insanlar hayranlıkla bakıp bu araba neymiş diye anlamaya çalışıyorlar içindeki konforunu passatla kıyaslamıyorum bile...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Prime;188348
Valla ben superbimi alalı çok olmadı bir hafta kadar aynı tarihte karşı komşumda yeni passat aldı iyi mi belki çok subjektif gibi gelecek ama onun aracının renginden midir nedir dinamik mavi gibi birşey benimki siyah dışarıda insanların aracına bakışı insanın egosunu okşuyor valla...Işıklarda insanların sizin arabınıza bakması ne ilginç bir duyguymuş yahu...Superb az görülen bir araba olduğu için insanlar hayranlıkla bakıp bu araba neymiş diye anlamaya çalışıyorlar içindeki konforunu passatla kıyaslamıyorum bile...
:):ok: aynen öyle

bide şu SuperB de arkadan arabayı sürsek ne güzel olurdu :D:D:D:++: valla yatış pozisyonunda arabayı sürmek kadar keyifli bir yolculuk düşünemiyorum :):D gerçekten SuperB diz mesafesinin uzunluğundan dolayı bile tercih edilebilecek bir araç sırf SuperB yi diz mesafesi için bile satın alabiliirm şuan :D muazzam. Konfor deseniz muhteşem makyajlı passatı bilemem Türkiye'ye dönünce inceleme fırsatım olur inşallah :)

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188163
combisi jip gibi maşallah :D:++: combisi gerçekten güzel ama getirmediler :(:(

Yüce Auto'da İsterseniz Combisini Görme Şansınız Var ! :+1:

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı mamican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bencede superb.logolarını değişelim superb vw logosu ile satış rekorları kurar emınım.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;188487
Yüce Auto'da İsterseniz Combisini Görme Şansınız Var ! :+1:
Türkiye'de satışa sunulmadı.Ama benim yurtdışında inceleme fırsatım oldu onun için satsalar iyi olurdu dedim :)