škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 superb boyada dokulme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Taş darbesi ile zedelenmiş yere basınçlı su belki etki eder ama sağlam boya basınçlı su ile bozulmaz. Aklımızla dalga geçmeyin.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;612971
Demekki genel problem basınçlı su ile yikiyormusunuz aracı passatcilar yikamayin demiş özellikle opak renklerde bu ssorun kronik diyorlar

Ben ikinci sahibiyim, sırf bu sorun yüzünden arabayı yıkatmıyorum, 1 kere kendim yıkadım süngerle. İlk sahibi Yüce Oto zaten, onlar yıkatmışlardır büyük ihtimalle basınçlı su ile.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt istasyonlarındaki otomatik yıkayan fırçalar da zarar verir mi bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2017, 17:48:57 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;613032
Yakıt istasyonlarındaki otomatik yıkayan fırçalar da zarar verir mi bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Denemek lazim, isin özü boya hassas saglam bir boya degil. En ufak dokunma da basincta giden bir boya. Buda boyanin sıkı sağlam bir boya olmadığını gösteriyor.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;612999
Taş darbesi ile zedelenmiş yere basınçlı su belki etki eder ama sağlam boya basınçlı su ile bozulmaz. Aklımızla dalga geçmeyin.

Passat b8 sahipleri oyle bir kaniya
kanıya varmış. Görünen oki Astar üzerine
Atilan ikincikat boya iyi tutunamiyor astara, attığım fotodada bu durum bariz ortada

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kastım size değil.
o zaman ya astarda sorun var ya da temiz çalışılmıyor 2. kat boya tutunamıyor. bizde henüz böyle atmalar yok. bizim kendi verdiğimiz hasarlar var. :)

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Boya atmaları ile ilgili herhangi bir girişimde bulunan veya konuyu Yüce oto ya aktaran oldu mu?Olduysa sonuç nedir?biraz araştırdım b8 passat ile superb ve Octavia larda çok rastlanıyor.Sizce ne yapmak gerekli.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Bu sorun basit bit gibi görünse de ciddi bir problem ben şahsen yakıştıramadım bu kadar klas bir araca.:hmm:

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: creed;616641
Boya atmaları ile ilgili herhangi bir girişimde bulunan veya konuyu Yüce oto ya aktaran oldu mu?Olduysa sonuç nedir?biraz araştırdım b8 passat ile superb ve Octavia larda çok rastlanıyor.Sizce ne yapmak gerekli.

Boya kalitesiz gevşek kalin bir boya, cam kalitesi boya kalitesi plastik kalitesi farlarda ve göstergelerdeki berbat. Servis enfazla boyar garantiden

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda da boya kötü. kuş pisliğinden dolayı bir günde boya zarar görüyor. yandaki kapıyı değdiriyor onda bir şey olmazken bizimkinde kalkıyor  vs.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
o resimdeki çok farklı. bizde siyahlık çıkıyor. resimde sanki altında boya varmış gibi. ben aracımı alırken bayide boya kontrolü yaptırdım. 90-100 mikron aralığında çıktı komple. Sizde bir boya ölçümü yaptırmalısınız bence. sıfır araçları boyalı satabildiklerini hepimiz biliyoruz.

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben artık yıkamacıda değil kendim yıkayacağım.Basınçlı su boyaya zarar veriyor bariz.Aynen siyah noktacık çıkıyor leke zannediyorsunuz uzaktan.Kesinlikle katılıyorum boya başta olmak üzere cam ve ön far aksamları çok kalitesiz.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;616897
Benim aracımda da boya kötü. kuş pisliğinden dolayı bir günde boya zarar görüyor. yandaki kapıyı değdiriyor onda bir şey olmazken bizimkinde kalkıyor  vs.

Aynen bizim park yeride dar sıkışık araç geniş yana parkedenlerin kapisi degdimi boya aninda zarar görüyor

Alıntı yapılan: Hipek;616898
o resimdeki çok farklı. bizde siyahlık çıkıyor. resimde sanki altında boya varmış gibi. ben aracımı alırken bayide boya kontrolü yaptırdım. 90-100 mikron aralığında çıktı komple. Sizde bir boya ölçümü yaptırmalısınız bence. sıfır araçları boyalı satabildiklerini hepimiz biliyoruz.

Sizin arac ne renk opak mi yoksa metalik renk mi
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 08:32:28 Gönderen: enoktakenokta »