škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda "Vision C" modeli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Skoda nın yeni modeli "Vision C" nin lansmanı Cenevre otomobil fuarında yapılmış. Çok hoş bir araba olmuş. Değişik, paylaşmak istedim. Muhtemelen önümüzdeki yıl yollarda görebiliriz.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.712459455442566.1073741837.198977786790738&type=1
« Son Düzenleme: 05 Mart 2014, 23:42:08 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yok vision c vw cc kilasmaninda bi araba olarak tasarlanmis 4 kapi spor gorunumlu.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1. Arac octavia olsaydi octavia yazardi.
2. Octavia daha yeni bir kasa en az 3-4 yil degismez.
3. Bu arac skodanin konsept modeli 1 yila nasil cikicak acaba yollara merak ediyorum ?

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtyl07;460809
1. Arac octavia olsaydi octavia yazardi.
2. Octavia daha yeni bir kasa en az 3-4 yil degismez.
3. Bu arac skodanin konsept modeli 1 yila nasil cikicak acaba yollara merak ediyorum ?

Evet haklısınız,şöyleki Octavia yazdım; aşağıdaki link de Octavia ailesinin yeni üyesi diye algılamışım, aradaki "ve" yi atlamışım galiba kusura bakmayın, ayrıca bu araç konsept olmaktan çıkmış lansmanı yapılmış, yani seri üretime hazır hale getirilmiş olabilir mi? Bu arada  konu başlığımı da değiştirdim hemen, yani sıçtım bi de A7 sayfasını sıvayayım dedim ...

http://www.sondakika.com/haber/haber-skoda-vision-c-ve-octavia-ailesi-nin-yeni-5745610/
« Son Düzenleme: 05 Mart 2014, 23:50:46 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mission Lçıktı, ondan mülhem şu anki modeller çıktı, Vision C de önümüzdeki 3 yıl için çıkacak makyaj ve yeni kasalar için ipucu mahiyetinde bir concept bana göre...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;460819
Mission Lçıktı, ondan mülhem şu anki modeller çıktı, Vision C de önümüzdeki 3 yıl için çıkacak makyaj ve yeni kasalar için ipucu mahiyetinde bir concept bana göre...

bende geçen gördüm skoda face sayfasında. ama dikkatinizi çekerim vision d vardı oda  A7 octavianın ana hatlarını taşıyan bir concept idi. o yüzden BU vision c nin 2014 audi çizgilerini taşımasını da dikkate alırsak zannederim yeni octavia bu şekilde tasarlanacak gibi geliyor

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
facebook kullanmadığım için, link bende açılmadı.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;460817
içi olmamış..

Olmamış derken?
Sade ama bir o kadar modern tasarımın görselliğe vurulduğu ön konsol mu? Yoksa ön koltuk arkasında yer alan ekranlar mı? Yoksa arka koltukta bile bulunan elektrikli yükseltme alçaltma, hafıza  ve ısıtma fonksiyonları mı? vs. vs.

Bunlara olmamış diyenin arabasını merak ederim doğrusu :D :clap::clap:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AUDI den devşirme çizgiler ağırlıkta olmuş ama güzel.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni superb böyle olacak yada bundan sonraki makyajlılar bu araçtan çizgiler taşıyacak

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bagaj kapağı ile tampon arası acaib olmuş gibi,farlar da seat çizgileri taşıyor ama genel hatlarıyla çok keskin çizgilere sahip içi bambaşka harikulade özellikle arka koltukların fonksiyonel olması süper.skoda resmen çağ atlamadı fırladı diyebiliriz.rank siyah,kırmızı ve g grı olsa daha çarpıcı olurdu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;460826
Olmamış derken?
Sade ama bir o kadar modern tasarımın görselliğe vurulduğu ön konsol mu? Yoksa ön koltuk arkasında yer alan ekranlar mı? Yoksa arka koltukta bile bulunan elektrikli yükseltme alçaltma, hafıza ve ısıtma fonksiyonları mı? vs. vs.

Bunlara olmamış diyenin arabasını merak ederim doğrusu :D :clap::clap:

anlamıyorsun bu işlerden...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç Skoda' nın Comfort Coupe aracının konsepti arkadaşlar. Yani Vw' de  ki CC modeliyle aynı segmentte yer alacak. Bu aracın ne ileride ki  Skodalarla, ne de Octavia ile ilgisi var. Muhtemelen yıl sonuna doğru  seri üretim modelini tanıtırlar. Böylece Skoda yeni bir segmente daha  giriş yapmış olacak. Aracın arka tasarımı ( özellikle stop grubu ve  bagaj çıkıntısı ) ve gösterge paneli grubun spor üreticisi Lamborghini'  den esinlenmiş.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...