škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 kasko fiyatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaşlar aracım galeriye geldi pazartesi günü işlemlere başlayacağım kasko değerlendirmesi yapınca 4 5 bin tl gibi fiyatlar çıkıyor niye bu kadar aşırı derecede cok fazla bir fiyatı cıkıyor. üstelik axa dan %40 hasarsızlık indirimi olmasına rağmen. önceki aracım lineaydı 23 bin tl den gösterilip 550 tl ye yıllık kaskosunu yaptırıyordum octavia yıda 1500 olur diye tahmin ediyordum ama öle böle değil cok fena yanılmışım :) şimdi sizden ricam aracını kasko yaptıranlar nerden ne kadara yaptırdığına dair bilgi verebilirler mi
Araç 1,6 tdı elegance dsg sunrooflu

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç 2013 1.4 TSI Manuel Highline Passat.Axa'dan yaptırdık kaskoyu, 1300TL tuttu 12 taksit.Peder beyin hasarsızlık indirimi falan var, birde hep axa'dan yaptırıyoruz ondanda biraz indirim var.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
passat octaviadan daha pahalı bir araç olmasına rağmen kasko fiyatınız gercekten iyi bende assa yukarı 1250 1500 arası bekliyordum cünkü benimde axa dan %40 hasarsızlık indirimim var 4 senedir felan axadan yaptırıyorum. acaba araba daha tescil işlemleri bitmedi plakası felan cıkmadı motor şase numarası felan girilmiyor ondanmı böle pahalı cıkıyor. ama sanmıyorumda var bir terslik ama hala araştırmadayım.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet Can, ben de araştırıyorum şu anda kasko olayını. Tanıdık kazığı yiyip kaç önce alabileceğim aracımı inşallah bu ay sonunda almış olacağım. Bayi dekiler daha önce kasko kaydım olmadığı halde 2400 TL civarı fiyatlar çıkardılar ki bu bana çok gelmişti. Size verdikleri fiyatlar resmen çok yüksek. Ben tanıdığım bir acenteden Başakgroupama 1250 TL gibi bir teklif aldım, ayrıca sigortam.net'ten de dün mail geldi onlarda yine aynı şirketten 1100 gibi bir fiyat verdiler. Arada neden bu kadar fark var dediğimdeyse bana Başak yıl sonunda kampanya yapıyor içiniz rahat olsun herhangi bir muafiyet yok ürünümüzde dediler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;451884
passat octaviadan daha pahalı bir araç olmasına rağmen kasko fiyatınız gercekten iyi bende assa yukarı 1250 1500 arası bekliyordum cünkü benimde axa dan %40 hasarsızlık indirimim var 4 senedir felan axadan yaptırıyorum. acaba araba daha tescil işlemleri bitmedi plakası felan cıkmadı motor şase numarası felan girilmiyor ondanmı böle pahalı cıkıyor. ama sanmıyorumda var bir terslik ama hala araştırmadayım.

Bizim poliçede plaka yazmıyor.Plaka çıkmadan kaskoyu yaptırdık.Bence bunla alakası yok.Başka yerlerden de fiyat alın.Her ne kadar fiyat düşemiyoruz sistem engelliyor deselerde çoğu sonradan düşebiliyor fiyatı.İyice araştırmak gerek.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;451887
Mehmet Can, ben de araştırıyorum şu anda kasko olayını. Tanıdık kazığı yiyip kaç önce alabileceğim aracımı inşallah bu ay sonunda almış olacağım. Bayi dekiler daha önce kasko kaydım olmadığı halde 2400 TL civarı fiyatlar çıkardılar ki bu bana çok gelmişti. Size verdikleri fiyatlar resmen çok yüksek. Ben tanıdığım bir acenteden Başakgroupama 1250 TL gibi bir teklif aldım, ayrıca sigortam.net'ten de dün mail geldi onlarda yine aynı şirketten 1100 gibi bir fiyat verdiler. Arada neden bu kadar fark var dediğimdeyse bana Başak yıl sonunda kampanya yapıyor içiniz rahat olsun herhangi bir muafiyet yok ürünümüzde dediler.

sigortam.net ten araç bilgilerini girip baktığımda adamların söledikleri fiyat çıkıyor başakgroupama ya nereden ulaşabilirim acaba ? sigortam.netten de beni ara butonuna bastm eğer ararlarsa onlarlada konusurum teşekkr ederim cevap içn

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;451889
Bizim poliçede plaka yazmıyor.Plaka çıkmadan kaskoyu yaptırdık.Bence bunla alakası yok.Başka yerlerden de fiyat alın.Her ne kadar fiyat düşemiyoruz sistem engelliyor deselerde çoğu sonradan düşebiliyor fiyatı.İyice araştırmak gerek.

doğan bey siz nereden ve ne kadara yaptırdınız acaba ?

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;451892
sigortam.net ten araç bilgilerini girip baktığımda adamların söledikleri fiyat çıkıyor başakgroupama ya nereden ulaşabilirim acaba ? sigortam.netten de beni ara butonuna bastm eğer ararlarsa onlarlada konusurum teşekkr ederim cevap içn

İlk teklif istediğimde bana da axa dan teklifleri verdiler, daha sonra mail olarak gönderdiler.  1076,89 TL imiş tam tutarı.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk kasko her zaman cok tutar. arabayi yasli birisinin uzerine yapinca falan indirim olabiliyor. ogretmen gibi meslek gruplarina donuk indirimler de var.
 bit de internetten de iyi fiyat alınabilir.  bir site vardi sigortam.net mi sigortacim.net mi oyle birsey. benim tanıdık acenteden bile 200 lira eksik fiyat vermislerdi tam kaskoya

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;451893
doğan bey siz nereden ve ne kadara yaptırdınız acaba ?

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama beye falan gerek yok.Benim yaş 19 :)

Çorum VW Bayi(Ahlatçı) den aldık aracı biz.Orda Axa sigortanın yeri vardı.Ordan yaptırdık.Önce 1500 civarı bir fiyat söylediler, Ankara'da ki sigortacımız(oda axa) daha uygun fiyat söyleyince onlar da mecburen indirdiler fiyatı..Tabi araç babamın üstüne yaş 46 ve üstüne trafik cezası bile yok.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;451882
s.a arkadaşlar aracım galeriye geldi pazartesi günü işlemlere başlayacağım kasko değerlendirmesi yapınca 4 5 bin tl gibi fiyatlar çıkıyor niye bu kadar aşırı derecede cok fazla bir fiyatı cıkıyor. üstelik axa dan %40 hasarsızlık indirimi olmasına rağmen. önceki aracım lineaydı 23 bin tl den gösterilip 550 tl ye yıllık kaskosunu yaptırıyordum octavia yıda 1500 olur diye tahmin ediyordum ama öle böle değil cok fena yanılmışım :) şimdi sizden ricam aracını kasko yaptıranlar nerden ne kadara yaptırdığına dair bilgi verebilirler mi

Normal olman bir durum var.
Çok olsun, 1600-1700 daha üstünde bir rakam daha duymadım.
Benim %40 ile 700 TL gibi bir rakamdı..

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Merhaba, aracımı ekim sonunda teslim aldım, Octavia 1.4 TSI elegance manuel  Aracıma ek olark aldığım opsiyonlar; Sunroof, Canton müzik sistemi, 17 inç jant, elktrikli hafızalı ön koltuk, ön park sensörü, renkli arka camlar, 220 volt priz, bagaj spoileri, kessy anahtarsız kullanma sistemi. Diz hava yastığı ve yan hava yastığı ilaveleri, Üç kollu bluetooth destekli direksiyon. Toplam 72.000 TL. Alianz sigorta 1.150 TL ye kaskoladı.
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2013, 21:16:07 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç Yeti Greenline TDİ. Bayii çıkışı Ekim 2013. "Tam kasko" tutarı 887.950.000 TL. Sigorta şirketi Alliance. %60 hasarsızlık, tek sürücü ve azıcık da tanıdık sigortacı kıyağı indirimleri var.

Güzel kardeşim Octavia için 4-5 bin liraya kasko olmaz. Jaguar mı bu yahu? Arkadaşlar haklı; taş çatlasa 1500 filan olabilir. Bilgisayar başında araştırmayı bırakıp sokağa çık, sigortacıları dolaş ve fiyat al. Yeni araban hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullan.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cevaplarınız ve yorumlarınız için teşekkür edeim zaten o fiyata kasko yaptırılmaz ben max. 1500 1750 arası verebilirim daha fazlasını veremem yarın heryeri gezeceğim size verilen fiyatlar gerçekten iii

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

hocam a.s sizde bi yanlışlık var bu raca 4-5 bin kasko çıkması imkansız bende 1.4 tsı dsg aldım üç hafta önce kasko 1530 tl çıktı kimden yaptırıyorsan kütük var bu araca o fiyatın çıkması olasılık bile değil benim aracımda sunroof anahtarsız çalıştırma bluetooth var onlar bile riske giriyor hani bizimkilerin teminatımı düşük seninkimi yüksek desem Anadolu sigortayı aradım benim kaskom full müş bütün teminatlar var dedi müşteri temsilcisi bence dikkatli olun