škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia a7-2013 gösterge yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertbilgic

• Skoda RS Gerisi Heves
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
daha önce 2010 octaviam vardı ve vag cihazıyla gösterge selamlamasını açtırmıştım...kontağı açtığınızda göstergeler sona dayanıp geri geliyordu.2013 octaviamı yapamadılar...bilgisi olan var mı?şimdiden teşekkürler...
Octavia 1.4 TSI ELEGANCE DSG-2010

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eskisini yaptırdığın yere gittiysen en azından nereden açılıyor biliyorlar demek ki.

Gösterge maxidot mu? Maxidot olmayanlarda açılmıyor gibi bir durum vardı

Çevrimdışı ertbilgic

• Skoda RS Gerisi Heves
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yaptırdığım yere gittim fakat yeni octilerde yazılım ve beyin değiştiği için içine giremiyorum dedi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ertbilgic;446956
yaptırdığım yere gittim fakat yeni octilerde yazılım ve beyin değiştiği için içine giremiyorum dedi.

Başka yazılımla denenebilir, VCDS gibi. Orada needle sweep veya cluster staging gibi bir ayar yeri var, ama tabi ki araç (beyin) destekliyorsa...

Çevrimdışı ertbilgic

• Skoda RS Gerisi Heves
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
servisle görüştüm sadece dias diye bir cihaz var o açıyor dedi

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben geçen hafta servisine bazı bilgiler sordum araç beynine müdahale gibi bana verilen cevap,A7 nin bir önceki modelle yani A5 ile hiç bir benzerlik olmadığını ve müdahale durumunda geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkarabileceğini söylediler.
yani A7 nin kurulumu daha tam olarak servisleri dahi çözememiş.
tavsiyem aracımıza şimdilik müdahalede bulunmayalım.

Çevrimdışı my.ozkara

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende gösterge ekranında sayılar(Hız,Kalan km vs.) küçük punto ile gözüküyor.Bazı test video ve resimlerinde daha büyük rakamla görmüştüm.Acaba bu ambition donanım için standart bi özellikmi yoksa ayarlardan değiştirilebiliyormu?

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben ibrelerin selamlamasını açtırdım ve 2 aydır kullanıyorum en ufak bir sorunum yok ben İstanbul Maltepe Ender Elektironikte yaptırdım Metin bey sağolsun...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Laden;447469
Ben ibrelerin selamlamasını açtırdım ve 2 aydır kullanıyorum en ufak bir sorunum yok ben İstanbul Maltepe Ender Elektironikte yaptırdım Metin bey sağolsun...

İstanbul'da olanlar için EE büyük şans hakikaten. Siz yaptırabildiyseniz olabiliyor demek ki. Ancak ilgili kodu bulmak gerek.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vw grubu tüm araçlara artık sistem koruması geliyor.. 2013 ün bazıları ve 2014 modellerden itibaren hiç bir aracın sistemine müdahale yapılamayacak. Yani artık VAG.COM gibi cihazlar tarih olacak,tam lisanslı servis cihazları haricinde hiç bir şekilde beyne giriş yapılamayacak. Belki bu nedenle sizin araca müdahale yapılamıyordur..