škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bi xenon uzunlar hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle herkeze iyi akşamlar kısa bir süre sonra allahın izni ile bende beyaz octavia ile 1 ay sonra aranızda olacağım :)

tabi bu süre içerisinde heyecan çok yüksek ve araç yeni olduğu için aradığımız sorulara cevap bulmakta cok zorlanıyoruz benim en önemli sorularımdan bir tanesi sellektör yapınca uzunlar nasıl yanıyor şimşek çakması gibi mi yoksa bildiğimiz normal sarı lamba gibi mi ? şimdiden cevabınız için teşkkürler

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi-xenonlarda shutter "bir çeşit deklanşör" olduğu için böyle yıldırım gibidir ama öyle ses çıkarmıyor,  :D Böyle büyük tabelalara doğru gelirken bir çakıyorsun arkadan büyük abiler geliyor deyip çekiliyorlar.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;446868
Bi-xenonlarda shutter "bir çeşit deklanşör" olduğu için böyle yıldırım gibidir ama öyle ses çıkarmıyor,  :D Böyle büyük tabelalara doğru gelirken bir çakıyorsun arkadan büyük abiler geliyor deyip çekiliyorlar.

Kesinlike...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Roomster'ımda vardı bixenon, uzun kısa tek mercekte feci çakardı  :)

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar verdiğiniz cevaplara çok teşekkür ederim :)
rumiexile öyle ses çıkarmasıda kalsın yani simgesi öyle olsun yeter :D peki arkadaşlar normal aydınlatması nasıl bizim mahalleye ara ara yeni kasa leon geliyor geceyi neredeyse gündüze çeviriyor sanki güneş tam tepede yolunu aydınlatıyor gibi buda öylemidir acaba :D

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Leonda ön grubun tamamı Led, kısa ve uzunlar dahil merceksiz olarak, çok iyiler gerçekten,  arabanın bir tek ön arka farı dışında can alıcı birşeyi yok ama :) , bi-xenon daha soft bir ışık verir ışık deseni mercekle daha sağlıklı yayılır.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla ben a7 nn bixenon larından çok memnunum. Özellikle adaptif olması çok işime yarıyor. Rengini de hem içerden hem dışardan çok gzl görünüyor

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gece yapilan uzun yollari hic sevmem normalde. Ancak octiden sonra hic bir sikintim kalmadi arkadan gelen uzunlari acik davarlar yada cakma merceksiz dusuncesizler yada sol seritin kagnilari hic umrumda olmuyo arkadan gelene dikiz aynalarim bile karartmali ondeki kagniyada bi-xenonlari dayiyorum cekilmesinde goreyim :) bayran donusu cok asiri yagmur vardi otobanda sol seriti resmeb kapattim geldim aksam yol boyu adam akilli bi araba yol istedi tamda kendi cikisima yaklasmistim saga bi yanastim platin gri a7 octi ister istemez gulumsedim hadi sol serit sana emanet edim cikisimdan ciktim :)

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;446881
Roomster'ımda vardı bixenon, uzun kısa tek mercekte feci çakardı  :)

Benim Monte Carlo'larda henüz Bixenon yok ama tek mercek olduğu için flaş şeklinde patlatıyor selektörde :D Üstteki tüm tabelaları, yeri göğü aydınlatıyor ;)

Çevrimdışı ilkeralisan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha yeni uzun yoldan gelmiş biri olarak şimşek gibi çakıyor kesin hele gece yolculuğunda karşıki dağları aydınlatıyor nerdeyse :)