škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sıra bekleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı reha92

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar, öncelikle merhaba,
aranıza a7 ambition dizel otomatik kullanıcısı olarak katılmayı umut ediyorum, bayinin ismini vermek istemiyorum eylül ayında kaporayı yatırıp sıraya girdim, ekim sonunda teslim edilebileceğini söylediler, şimdi arabanın gelme durumunu sorduğumda kasım sonunda getirtebileceklerini söylediler, arabanın dedikleri gibi kasımda gelebilme durumunu merak ediyorum, sipariş verip de teslimat tarihi ertelenen ve daha önce alıp aynı durumu yaşayan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirseler sevinirim

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Reha kardeşim, bende Temmuz sonunda anlaştığım ve kapora gönderdiğim bayiiden hala aracımı teslim alamadım. Üzerine bir de kur farkı zammı yedim. Bu sınıfta bu donanımda başka bir araç olsa oraya yöneleceğim ama bulamıyorum :)
İnşallah Ekim 2. hafta vereceğiz dediler ama yine de emin değilim...

Çevrimdışı versamax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de sizin gibi aynı sorunu yaşadım. İlk Eylül ayının başında sipariş verirken Ekim ortası veririz demişlerdi. Şimdi Aralık diyor. Yüce Oto'yu telefonla arayarak sordum. Opsiyon varsa 10 hafta sürüyormuş gelmesi..

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında tanıdık varsa daha hızlı işlemler olabilir örneğin sipariş edip vazgeçenler oluyor bunların araçları başka kişilere satılıyor ve ayrıca doğuş kaporayı aynen iade edebiliyor siparişin gelmesi sanırım gemiye bağlı

Çevrimdışı reha92

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;445931
Reha kardeşim, bende Temmuz sonunda anlaştığım ve kapora gönderdiğim bayiiden hala aracımı teslim alamadım. Üzerine bir de kur farkı zammı yedim. Bu sınıfta bu donanımda başka bir araç olsa oraya yöneleceğim ama bulamıyorum :)
aynen dediğiniz gibi, fiyat performans, güvenlik donanımı gibi özellikleri bu arabayı çok cazip kılıyor, fluence a bakayım dedim donanımı ortada habire zam yiyor üstelik, yapacak bir şey yok bekleyecez sanırım

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuş grubu bunu hep yapıyor. Pazarlama stratejisi olarak görüyorum ben bunu. Ben alırken sıra beklemedim. İstediğim araç vardı pazarlık ettim, aldım.
İnşallah alıp güle güle kullanırsınız.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki bu Skoda'da herhangi bir meslek grubuna harici indirim var mı? Bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim...

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: haberci;446025
Peki bu Skoda'da herhangi bir meslek grubuna harici indirim var mı? Bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim...

böyle işler sadece hyundai de olur.
kasım yaklaşıyor, öğretmenlere, doktorlara, eczacılara, veterinerlere indirim başlar kasım ayında.

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben mayisn basinda verdim sonunda gelir dediler temmuzun sonunda aldım ama buyuk skntı skstrmassan salliyolar ama.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
4 yaşından küçük skoda aracı olana %3 indirim var. Birde % 4-5-6'a kadar filo indirimi yapıyorlar. Ancak şahsi indirim zor.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende eylül ortası verdim siparişi 8-12 hafta teslim dediler ama geçenlerde aradım bayiyi bana sipariş fabrikada açılmış bana onayı geldi dedi desenize sizde böyleyse bizde nasıl olacak zıçtık

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sıra bekleme işine ve fiyat sabitleyemem olayına çok kızıyorum.

Nasıl aracı kredi ile aldığımızda taksitlerini 1dk bile geciktirince hemen kapımıza üşüşüyorlarsa aynı hukuki hakkın tüketicide de olması lazım.

Araç satışında hazırlanan belgelerde en geç şu tarihe kadar diye yazılıp, o tarih geçerse de yaptırmlar olmalı. En azından gelen zamlar yansıtılmamalı.

Çevrimdışı suskun52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
octavia 1,6 tdı dsg ambıtıon için van bayiine uğradım araç var şuan düşünen arkadaşlara yardımcı olabilrim...

Çevrimdışı mustafaveli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bende 08 temmuz 2013 tarihinde birkaç ekstra donanım ile 1,6 elegance siparişi verdim.aracım bir hafta önce geldi.işlerimden dolayı araç bayide 4-5 gün beni bekledi.iki gün öncede plakasını çıkardım.bekleme aşaması biraz sıkıntılı geçti.elimdeki aracımı sattım ve 1 aydan fazla octaviamın gelmesini bekledim.inanın aracı teslim aldıktan sonra beklediğinize değdiğini anlıyorsunuz.ben aracımı adana özgen otomotivden aldım.fiyat sabitlemesi yapmadıkları için gelen zamlardan bende etkilendim.indirim deseniz araç geldikten sonra zaten yapma şansınız kalmıyor.3 ay bekle birde 500-1000 tl indirim için masaya otur...zaten pazarlık edemiyorsunuz siz almazsanız zaten müşteri hazır??yalnız benim müşteri temsilcim süperdi.deyim yerinde ise on numara..elinden geleni yaptı o da bir noktaya kadar yardımcı oluyor.tek sıkıntı olan durum dediğim gibi pazarlık yapamıyorsunuz.hiç etik olmayan bir durum.müşteri resmen çaresiz bırakılıyor.bu duruma ilgili bakanlığın el atması gerekir.araç olmadığından değil aslında.bayi arabam çok satılıyor demek için ve müşteri indirim istemesin diye yapılıyor.onun dışında arabaya diyecek birşey yok.sıra bekleyen arkadaşlara da sabır diliyorum...

Çevrimdışı naz34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar arkadaşlar;
dün Octavia dizel bir araç alımı düşündüm üşenmeyip oturup bir çok bayiyi aradım ve test sürüşüne gittim. bayii ismi vermek doğru mudur bilmiyorum ama beni kırmayıp her soruma cevap veren oğuşlardaki bayan arkadaş ellerinde hemen teslimli araçlar olduğunu söyledi. suratsız satısçılardan usandığım için oraya kapora bıraktım hemen işleme alındı araçta var .
Alıntı yapılan: simurgson;445931