škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 Mpi 102 Hp ile 210 dan fazla hız yaptım diyen yalan söylüyor...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;113011
benimde merak ettiğim birşey var,kesici her araçta oluyormu?

bizim araç 6bin devir ve viteste en çok 5bini falan gördüm kesiciye falan girmedi ve boştaykende 5.300 ü gördüm ve kesici falan yoktu ortalıkta :)

arkadaşın cliosunda vardı boşta gazı köklüyor 5bini geçince bom bom bom diye başlıyordu :D

sonradanmı taktırılıyor bunlar?

Yeni nesil bütün araçlarda var red line bandına girdi mi keser bazen ecu kesmiyor ama. .

Bu zamana kadar 2 kere kesmedi diğerlerinde kesti hep araba yardıray yaparken küt diye yığılıp kalıyor

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;113016
Yeni nesil bütün araçlarda var red line bandına girdi mi keser bazen ecu kesmiyor ama. .

Bu zamana kadar 2 kere kesmedi diğerlerinde kesti hep araba yardıray yaparken küt diye yığılıp kalıyor

ben boşta 5.300ü gördüm kırmızı ise 4.500den sonra başlıyor :hhh: yani az daha bassam son deviri görecekti :hanz::hanz:

çarşamba araba bende olur bir deneyim bakalım :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;113023
ben boşta 5.300ü gördüm kırmızı ise 4.500den sonra başlıyor :hhh: yani az daha bassam son deviri görecekti :hanz::hanz:

4300 dür o :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesici deyince diğer markalardaki gibi ses yapan falan bişiler sanmayın vwlerde araç kesiciye girince ses falan çıkarmaz kesilir kalır tabiri caizse.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;113036
kesici deyince diğer markalardaki gibi ses yapan falan bişiler sanmayın vwlerde araç kesiciye girince ses falan çıkarmaz kesilir kalır tabiri caizse.

:+1:

Alıntı yapılan: efe_38;113023

boşuna deneme Efe 5500 den ileri vurduramazsın hem motora yazık ne gerek var.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;113026
4300 dür o :D

yok yaw iyice baktım 5.300dü:)

Alıntı yapılan: mayham85;113036

heralde öyle,çünkü 4500ü aştıktan sonra yığılıp kalıyor,son gazda versem kımıl kımıl çıkıyor :) ben şu ses çıkaranları söylüyorum,bom bom bom diye atıyorya o olmaz heralde :)

Alıntı yapılan: dgn;113057

boşuna deneme Efe 5500 den ileri vurduramazsın hem motora yazık ne gerek var.

doğru diyon doğan :ok: kesiciye bağlanacam derken,babam hayatla olan bağlantımı kesmesin :hanz::hanz: araba benim olsa,heç acımamda işte baba parasıya pekte kıyamıyorum :)

Çevrimdışı smtkrgz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;112626
245 dir o yanlış görmüşsünüzdür :rock1::haha::++:

inanmıyorsan çıkar gelirsin çoruma.. bi yemek yeriz çayımızı içeriz ondan sonra gösteririz ibrede 235 i.. böyle dalgaya alarak gülerek olmuyo bu iş..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;113081

heralde öyle,çünkü 4500ü aştıktan sonra yığılıp kalıyor,son gazda versem kımıl kımıl çıkıyor :) ben şu ses çıkaranları söylüyorum,bom bom bom diye atıyorya o olmaz heralde :)

o ses çıkaranlar benzinliler elektrik kestiriyolar ben bizim puntoda deneyecem bir gün ama ne zaman bilemiyorum ama eski fiat bravamız çok pis elektrik keserdi:kart:

Ugur A.

• Ziyaretçi
1.6 MPI VW Jetta' da denemiştim. Gidecek diye beklerken  aksine daha da düşmüştü sürat. Alışık olmayınca sakat durumlar oluşabilir kanımca.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtkrgz;113096
inanmıyorsan çıkar gelirsin çoruma.. bi yemek yeriz çayımızı içeriz ondan sonra gösteririz ibrede 235 i.. böyle dalgaya alarak gülerek olmuyo bu iş..

İnanmak ya da çoruma gitmek zorunda değilim. Mümkün değil diyorum. Yağtım diyen sensin. O zaman bir video çekip koyuver inanayım :) (ve evet inandırmak zorunda da değilsin :++: )

Ayrıca bu da var :)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6901

Çevrimdışı smtkrgz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
diğer msjına video ekleyip cevabını vericem merak etme.. bu konuyla ilgilide video çekicem hiç merak etme..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtkrgz;113758
diğer msjına video ekleyip cevabını vericem merak etme.. bu konuyla ilgilide video çekicem hiç merak etme..

Birde arabada GPS olsun ordanda bakarsanız arabanın 235 değil daha düşük yaptığını görüceksiniz neden derseniz kadran sapması vardır en iyi ölçüm GPS tir. .

Çevrimdışı smtkrgz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı yakın zamanda dyno testine çıkarmayı düşünüyoruz.. o zaman hem test verilerini grafiklerini hemde değerlerini belgeleriyle göstercem sizlere.. videoda çekicem

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtkrgz;113758
Ne kadar gereksiz bir iddia... tamam o sürate çıkabilir araç ancak o süratlerde iken lastiğin gümlese veya önüne kedi,köpek yada (benim başıma geldi) futbol topu büyüklüğünde bir taş çıksa sonuç ne olurdu?...O süratler çok tehlikeli heleki yurdum yollarında.Çok gereksiz ve o kadarda tehlikeli (Bence).
Yeniden...