škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastik Seçimi -Kaza Yapan Aracıma-

xxman · 44 · 14085

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;40026
turanzadan heralde bitek biz memnun kaldık:D

:D Benim arabayla gelen orjinal lastiklerim ER300ler ama gerçekten kötü ya. Özelliklede yol tutuşu ;) Allahtan DSC (Dinamik Stabilize Kontrol) var arabada :D
Aydın ÇAKIR

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Continental Premium Contact 2
tavsiye ederim ammavelakin öndekiler başka arkadakiler başka sorun olmazmı sencede.bana kalırsa madem arkadakiler yeni öndekilere ayrı marka yeni alacağına hem arkadakiler yabana gitmesin hemde tutarsızlık olmaması açısından arkadaki lastikler neyse onlardan 2.el garantili lastik al,ben artvinticaret.com dan 2.el continental aldım 60 tl ye.süper dişli oranları.canavar gibi kullanıyorum.zira bende yenileseydim 3 tane süper conti yabana gidecekti.şimdi aynı anda eskidiği zaman komple değiştirmeyi düşünüyorum inş.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lassa impetus revo

şekil olarak bridgestone a benzer  sessiz ve yol tutus son derece iyi

kullananlar ısrarla tavsiye edince denemek için işyerindeki sıradan bir aracta alıp taktık basladık memnun kalınca tüm araclarımızda kullandık özellikle uzun yolda çok rahat konfor açısından.

şuan en eskisi 35 gibi kılcal çizgiler hala duruyor.

lastigin 3 ana özelliğinden 2 si olan konfor ve güvenlige kefilim ömrü konusunda testlerim devam ediyor.

kendi arcımda brigdestone potenza gIII kullanıyorum ömrü dolmak üzere ilerde lassa impetus revo alacagım.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler, tercihimi Michelin Primacy den yana kullandım.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün bir audi a3 alan arkadaşla konuştum önce araçta michelin varmış beğenmemiş sesde içeri çok alıyor diyor,sonra continentalalmış onlarıda atmış,en sonda yokohama almış ses yarı yarıya azaldı diyor ne dersiniz?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;56181
Arkadaşlar dün bir audi a3 alan arkadaşla konuştum önce araçta michelin varmış beğenmemiş sesde içeri çok alıyor diyor,sonra continentalalmış onlarıda atmış,en sonda yokohama almış ses yarı yarıya azaldı diyor ne dersiniz?

Yav buna bozuluyorum işte. Beğenmemiş, kriteri neymiş? Ses alıyormuş, dB olarak ölçmüş, kayda değer ciddi fark tespit etmiş mi eş asfalt eş motor devri ve eş hızda?

Almış sonra atmış. O kadar vahim ha, demek ki lastikler döndükçe acı çekip bağırıyormuş.

Sonra başka lastik almış ve koca Almanlarla Fransızların çözemedikleri beceremedikleri şeyler çözülmüş her şey yoluna girmiiiiş... Bizde çıkalım kerevetine.

=======================================================

Hocam bırak böle kulaktan dolma şeyleri... Yoko iyiymiş hoşmuş, tutuşu nasılmış, dayanıklılığı ömrü ıslağı kurusu hepsini bilebilmiş mi?

Geç Allasen. Adamın o gün morali iyiymiştir kötüymüştür, Conti alıp atmış ha beğenmeyip? Nıuuahahaha :hanz:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bu bahsettiğim arkadaş ortalama her yil olmasada çok araç değiştiren birisi,son aldiği araç 1.9 tdi dizel turbo passat,30 ps yazilimla arttirdi ve motor hastasi,araç hastasi birisi.onuda buraya üye yapabilirsem tartişirsiniz.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne alırsanız alın bridgestone almayın. isterseer bilmem kaç olsn. rezil bir lastik sesi ve konforsuzluk sizi bekliyor olacak.

conti de çok çabuk bitmesinden şikayetçiyim. bu durumda ben olsam energy i tercih ederim.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;56181
yokohoma arkadaşımın aracında var defalarca kullandım ve katılıyroum derim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önemli olan tüm kriterleri optimum düzeyde tutabilmek..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben o bahsettiğim arkadaş kadar araç tecrübem yok zira çok para harcadı o konforu tutturana kadar çok yoruldu iyi biliyorum.sadece lastiklerde o konforu bulana kadar 2.5 milyarlık lastik değiştirdi.ve ondan başkada lastik takmam diyor.Birde avukat arkadaşım var onunla aynı zamandan audi a3 aldılar o da aynısını söylüyor o da lastiklerini değiştirdi ve yokohama aldı yarı yarıya lastik sesi azaldı diyor.17 jant olduğu için octiye uygun değil diye bana vermediğini söyledi o çıkan michelin lastikleri.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;56284
ben o bahsettiğim arkadaş kadar araç tecrübem yok zira çok para harcadı o konforu tutturana kadar çok yoruldu iyi biliyorum.sadece lastiklerde o konforu bulana kadar 2.5 milyarlık lastik değiştirdi.ve ondan başkada lastik takmam diyor.Birde avukat arkadaşım var onunla aynı zamandan audi a3 aldılar o da aynısını söylüyor o da lastiklerini değiştirdi ve yokohama aldı yarı yarıya lastik sesi azaldı diyor.17 jant olduğu için octiye uygun değil diye bana vermediğini söyledi o çıkan michelin lastikleri.

yokohama çok başaarılı bir lastik bence. ama malesef ülkemizde çok bilinen bir marka deil.