škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Skoda Bahar Bakım Kampanyası

KRKMZ · 43 · 9924

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakima gidecek arkadaşlara tavsiyem aracı teslim ederken bakım harici hiç birşey yapmayın diye iletin yok koydukları silecek suyuna kadar fiyat yazıyorlar aynı şekilde ufak tefek sprey kullanıp onlarıda fiyatlandırıyorlar bunlara dikkat edin :)

Normal bi bakımda faturada olacak olan malzemeler yağ-hava-polen filtreleri,benzinli araçlarda 15 binde dizel araçlarda 30 binde değişen mazot filtresi km ye girmeden bakınız.Motor yağıda 4lt yetmez 4.7-5 lt koyarlar + işçilik yazar tabi :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: vedat;431821
Aklımda direksiyon ve anahtardaki logolarında değişimi vardı ama direksiyondaki logonun değişmesini istersem işin içine airbag de giriyormuş, sustalı anahtarda tek parça dediler, sadece kasası yokmuş benimkine uygun.

Airbag değişmiyor sadece üst kapak değişiyor, airbag değişir diyen ustaya bir daha uğrama bence, önce aracı tanısın, öğrensin  :)

Sustalı için sadece logo yakında ebay'e düşer

Çevrimdışı ewregungor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Shell 4lt helix ultimate 50 tl filtreler 20tl 2 si hava yağ 70tlye bakım neden servise o kadar vercemki :)

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cumartesine randevu aldım kontrol için bakalım ne diyecekler

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peki 110 bin bakımı ne kadar tutar? varmı yaptıran arkadaslar...

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1.2 TSİ 105 hp nin yıllık bakımını yaptırdım serviste 300 TL tuttu, bakım yaptırmayı düşünen arkadaşların bilgisine...

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende periyodik bakım yaptırdım. yağ(castrol magbetic 5w30)+ filtresi, polen ve hava filtreleri değişti 200 TL. ön salıncak takozlarına baktım yarılmış değişmesi gerek. kerametini bilen varmı? ):

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım yaptırılırken hazırda % 20 lik indirim de varken, dedim ki uzun zamandır planladığım orjinal aksesuarları da alayım :) Şunların siparişi verdim:

Monte Carlo Farlar
Monte Carlo Sis Farları
Monte Carlo Ön Alın ve Izgara çerçevesi
Monte Carlo Yan Stickerlar
VRS Arka Cam Stickerı
Kırmızı Octavia III TSİ logosu
Kol Dayama
Telefon Tutucu
Gözlük Kabı
Siyah Kapı Eşikleri
Krom Pedal Seti
Bagaj Bölmesi ve Yan Gözler
Sürücü Koltuğu Arkası Ahşap Kıyafet Askılığı

Bir kısmı İstanbulda Yüce Otonun elinde olduğundan geldi ve bakım esnasında monte edildi. Diğerlerinin Çekyadan gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla :D:D Fotolarını hepsini tamamlayınca ekleyip ayrıntılı bir inceleme yazacağım...

Ayrıca aklımda Cruise Control, 3 Kollu Fonksiyonel Deri Direksiyon ve Maxi Dot var... ;) bunları da halledersem seneye siyah Gigaro jantlar kalır bir tek, onları da alınca Fabia'yı tamamlamış hesabı kapatmış oluruz :D:D:D

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste aracıma bir pasta cila attırayım dedim. Ancak pasta cila bu kampanya kapsamına girmiyormuş. Serviste pasta+cila+boya koruma fiyatı 200 TL'imiş. Sizce bu fiyat nasıl?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;433031
Bakım yaptırılırken hazırda % 20 lik indirim de varken, dedim ki uzun zamandır planladığım orjinal aksesuarları da alayım :) Şunların siparişi verdim:

Monte Carlo Farlar
Monte Carlo Sis Farları
VRS Arka Cam Stickerı
Kol Dayama
Telefon Tutucu
Gözlük Kabı
Siyah Kapı Eşikleri
Krom Pedal Seti

Bir kısmı İstanbulda Yüce Otonun elinde olduğundan geldi ve bakım esnasında monte edildi. Diğerlerinin Çekyadan gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla :D:D Fotolarını hepsini tamamlayınca ekleyip ayrıntılı bir inceleme yazacağım...

Ayrıca aklımda Cruise Control, 3 Kollu Fonksiyonel Deri Direksiyon ve Maxi Dot var... ;) bunları da halledersem seneye siyah Gigaro jantlar kalır bir tek, onları da alınca Fabia'yı tamamlamış hesabı kapatmış oluruz :D:D:D

İyi günlerde kullan, yanlarına fiyatta eklenirse.
Belki düşünenler için iyi olur.

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
direksiyon deri kaplamasını sordum bugun 200 TL dediler, şu fonksiyonel deri direksiyon air bag siz bizim fabialara oluyorsa direk değiştirecem ama emin değilim. servis detaylı bilgi verebilir mi bilmiyorum. Aranızda varmı yapan takan filan.

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;433031

Monte Carlo Farlar
Monte Carlo Sis Farları
VRS Arka Cam Stickerı
Kol Dayama
Telefon Tutucu
Gözlük Kabı
Siyah Kapı Eşikleri
Krom Pedal Seti

hocam ne kadar tuttu sorması ayıp tek tek fiyatları yazarmısın?

Çevrimdışı baştuğ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın sayfasında şu günlerde ücretsiz check-up var demişler. Aslı var mıdır? Arabanın herhangi bir ihtiyacı olmasa da "ben geldim, benim arabaya bir bakıverin" desek kovarlar mı?