škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Helezonsuz Araç Alçaltma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar slm,

Biliyorsunuz A7 için henüz spor bir helezon üretilmedi. Bir önceki kasa için hemen her marka da olmasına rağmen maalesef A7 için yok. Tek çözüm yurt dışından A7 nin orj spor süspansiyon kitini getirmek ki bunun da astarı yüzünden pahallı.

Diğer bir çözüm de torsiyon ve amortisör çanaklarını kullanarak aracı alçaltmak. Ancak bu konuda maalesef hiçbir bilgi yok. Forumlara da baktım ama net cevaplar alamadım.

Amortisör çanakları ve torsiyon ile araç nasıl alçaltılır. Bunu kim yapabilir. Ne gibi olumsuzluklar doğurabilir? Bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu ise kesinlikle girme... saglikli degil.. biraz bekle birkac aya kadar gelir helezonlari...

Dp tuning eibach in Turkiye distributoru.. orayi arayin belki getirmislerdir, ya da sizin icin getirebilirler...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu işi tornacılar tamirciler yapıyor ancak, kesinlikle sağlıklı değil.
Biraz sabır, araştırma ile spor yay temin etmekte yarar var..

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;467370
Arkadaşlar slm,

Biliyorsunuz A7 için henüz spor bir helezon üretilmedi. Bir önceki kasa için hemen her marka da olmasına rağmen maalesef A7 için yok. Tek çözüm yurt dışından A7 nin orj spor süspansiyon kitini getirmek ki bunun da astarı yüzünden pahallı.

Diğer bir çözüm de torsiyon ve amortisör çanaklarını kullanarak aracı alçaltmak. Ancak bu konuda maalesef hiçbir bilgi yok. Forumlara da baktım ama net cevaplar alamadım.

Amortisör çanakları ve torsiyon ile araç nasıl alçaltılır. Bunu kim yapabilir. Ne gibi olumsuzluklar doğurabilir? Bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

aynen arkadaşlara katılıyorum bende spor yayları bekliyorum tamirci işi bence sorun çıkarır hiç olmazsa orijinal daha iyi yoksa gidecen kestirecen uzun iş fazla sürmez rs geldiyse türkiyeye spor yaylarda yakındır gelmesi sabredelim derim

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;467507
bir öncek kasanın yayları olr m acaba

Hiç zannetmiyorum, şase tamamen farklı..