škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka hoparlör

mhhd · 21 · 8026

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azat celik;450603
Dostum sana hic birseyi kanıtlamak zorunda degilim her şoförü kendin gibi sanma yolun düşerse istanbula verim numarami gelde viraj gostereyim sana ondan sonra kalp krizinden gitme ;)
Video çekip göndersen de olur, inanırız...:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azat celik;450603
Dostum sana hic birseyi kanıtlamak zorunda degilim her şoförü kendin gibi sanma yolun düşerse istanbula verim numarami gelde viraj gostereyim sana ondan sonra kalp krizinden gitme ;)

gel bende sana geometri dersi vereyim...

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;452526
gel bende sana geometri dersi vereyim...

Sen gel ilk başta bin arabaya kıbleni sasir sonra bakarız derse

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceki octavia ları bilmiyorum,

ama A7 kesinlikle iyi bir yol tututşa sahip değil. Ha daha önceki araçları daha kötü yol tutuşa sahip olanlar tabii ki A7 yi üstün göreceklerdir ama bence çok güven vermiyor. bunun 2 nedeni var, ilki araç çok yüksek, ikincisi de torsiyon bağlantı.

Bundan önceki Astra CDTI, Insignia 1.6T , Hyundai Fx Coupe ve Astra GTc 1.6T araçlarımın tümünün yol tutuşu A7 den daha üstündü. Ben yüksek hızlarda A7 ile viraja girince tedirgin oluyorum, sanki arkası kopacakmış gibi oluyor. Bahsettiğim araçlarım çok daha güven veriyordu.

Burada kastım A7 yi kötülemek değil. ama araçtan beklentileriniz lütfen perf yönünde olmasın, Allah korusun çok kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. görüntü, malzeme kalitesi,, konfor, iç hacim çok güzel ama A7 kesinlikle bir perf aracı değil. TDI'ı geçtim 140 lık TSI lar için de durum aynı. A7 den perf bekleyen gitsin VRS alsın. Onun dışında hem kendiniz, hem sevdikleriniz hem de trafikte dier insanlar için lütfen gereksiz maceralara girişmeyin

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;452464
Yanlış bir bilgi vermek istemem ama biz Rapid alırken park sensörü hediye ettiler kendi servisi taktı garanti dışı bıraksaydı sanırım servis takmazdı, şu an arızalandı taktıkları sensöründe garantisi varmış.

İşin aslı ben de skodaya ilk olarak rapid için gitmiştim ve bana da park sensörü hediyemiz olsun demişlerdi. Ama sonradan octavia ya döndüm bu kez "octavia fiber kablo döşeli olduğundan park sensörü eklememiz problem yaratabilir" deyip takmadılar. benim kafada ondan karıştı zaten :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çünkü ''hediyemiz olsun'' dedikleri park sensörü 20 liralık, ''made in PRC'' olanlardan...orjinali ise , müzik sistemine entegre olanlar sanırım ...satış aşamasında değil, sadece üretim aşamasında  özel sipariş ile eklenebiliyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)