škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Necvox multimedya hakkındaki tecrübeleriniz

drok · 10 · 3582

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drok

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakım için And otoya gittiğimde, Necvox multimedya önerdiler. Fiyatı sanırım 2300 TL idi. Garantiyi bozmuyor ve arka bagaj kapağına kamera takılacak dediler. Acaba bu sistemi kullanan grupta arkadaşlar varmı, memnunlarmı? Ve ne kadar ücret ödediler bu sisteme. Nerede montaj yapıldı?

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drok;589153
Bakım için And otoya gittiğimde, Necvox multimedya önerdiler. Fiyatı sanırım 2300 TL idi. Garantiyi bozmuyor ve arka bagaj kapağına kamera takılacak dediler. Acaba bu sistemi kullanan grupta arkadaşlar varmı, memnunlarmı? Ve ne kadar ücret ödediler bu sisteme. Nerede montaj yapıldı?

ben aracı aldığımda serviste taktırmıştım. Aralık 2015'ten beri kullanıyorum. Gayette memnunum, navigasyonu ve geri görüş kamerası güzel. Bn 2000tl ödemiştim. Araç ile uyumlu direksiyondaki tuşlar ile müdahale edebiliyorsunuz.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracın orijinal ekranı kadar rahat kullanımı var. Tavsiye ederim. Sanırım 2 yıl garanti de veriyorlar.

Çevrimdışı Steve-JOBS™

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: reha1907;589603
ben aracı aldığımda serviste taktırmıştım. Aralık 2015'ten beri kullanıyorum. Gayette memnunum, navigasyonu ve geri görüş kamerası güzel. Bn 2000tl ödemiştim. Araç ile uyumlu direksiyondaki tuşlar ile müdahale edebiliyorsunuz.

Hocam bende taktırmayı düşünüyorum ancak internette bir araştırma yapmak istiyorum, foto atma imkânınız var mı veya model ismini/numarasını verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Steve-JOBS™;590111
Hocam bende taktırmayı düşünüyorum ancak internette bir araştırma yapmak istiyorum, foto atma imkânınız var mı veya model ismini/numarasını verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Ender elektroniğin sitesinde detaylı resimlerine ulaşabilirsiniz. Necvox DVN-P1097 model numarası.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Octavia aracımda Necvox Platinium DVN P1097 multimedya cihazı mevcut, Aracın ilk sahibi aracı aldığında Nİsan 2014'te Skoda Servisinde taktırmış. Son 1 haftadır cihazda sd kart ve usb.den müzik dinlerken müzik çubuğu ilerlemesine rağmen ses gelmiyor, videoda da görüntü geliyor ses yok, aynı durum navigasyonda da oluyor. Navigasyon açıkken sesli yönlendirme yapmıyor. Ancak radyo ve cd takılı iken ses geliyor. Bu durum bazen kendiliğinden düzelirken son bir iki gündür çok ık tekrarlamaya başladı. Cihaz ses ayarları doğru, başka sd kart ve usb.de denedim. Bulunduğum ilde Necvox servisi olmadığı için bugün sanayide bir elektrikçi ile cihazı sökerek aux ve diğer soketleri kontrol ettik, herhangi bir gevşeme, kopma ve sigorta atması yok. Cihazın garantiside Nİsan 2016'da bitmiş. İstanbul Esse ile görüştüm Tarkan bey diye birisi ilgileniyormuş cep numarasını verdiler ancak bir kaç kez aramama rağmen kendisine ulaşamadım. Ankara Necvox servisi Hı-Tech müzik ile görüştüm en son, cihazı söküp kargo ile gönderin bakalım dedi, açıkçası ne yapacağımı şaşırdım. Görevim gereği Batman ilinde ikamet ediyorum ve en yakın servis Diyarbakır'da, onlarda işinin ne kadar ehli bilinmez. Böyle bir sorun ile karşılaşan arkadaş varsa ve bana yardımcı olabilirse memnun olurum..

Çevrimdışı Assistant

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
konuyu hortlatıyorum. Bende 2010 octavia ambiente var. Bursa Sertepe Skoda'yı aradım "bolero teyp takabilir miyim" diye sordum. Sizin aracınıza uyumlu değil dediler. Bu ne kadar doğru bilemiyorum. Necvox taktırsam sorun yaşar mıyım?

Çevrimdışı Şıkoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 Octavia aracıma Cyclone marka multimedia taktırdım. Kendi sitesinde 2014 model olarak görünen modeli. 8 inç dokunamtiği başarılı. Adana'da 1350 TL'ye taktırdım. Lastik basınç sıfırlama dışında çalışmayan araçla uyumlu olmayan hiçbir özelliği Yok. Navigasyon olarak seçenek sunuluyor ben İGO yüklettim çok başarılı. Geri görüş kamerasını sensörlerin arasına siyah bölüme taktırdım gayet başarılı. Seyir halinde bile arkayı izleyebiliyorum. İsteyene foto video da atarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıca Bluetooth harici mikrofonla sağlanıyor ve ses kalitesi orjinale yakın. DVD player torpidoya takılıyor. Yedekte bekleyen +2 usb girişi var isterseniz torpidoyu deldirip oraya taktırabiliyorsunuz. Ben deldirmemek ve ilerde biri bozulur diye taktırmadım. TV dururken başarılı belli başlı ulusal kanalları kumlu da olsa izleyebiliyorsunuz.  Video 720p kalitesine kadar donmadan oynatıyor daha yüksek çözünürlükte olanları maalesef donarak oynatıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 24 Mart 2017, 16:34:17 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;600143
Arkadaşlar Octavia aracımda Necvox Platinium DVN P1097 multimedya cihazı mevcut, Aracın ilk sahibi aracı aldığında Nİsan 2014'te Skoda Servisinde taktırmış. Son 1 haftadır cihazda sd kart ve usb.den müzik dinlerken müzik çubuğu ilerlemesine rağmen ses gelmiyor, videoda da görüntü geliyor ses yok, aynı durum navigasyonda da oluyor. Navigasyon açıkken sesli yönlendirme yapmıyor. Ancak radyo ve cd takılı iken ses geliyor. Bu durum bazen kendiliğinden düzelirken son bir iki gündür çok ık tekrarlamaya başladı. Cihaz ses ayarları doğru, başka sd kart ve usb.de denedim. Bulunduğum ilde Necvox servisi olmadığı için bugün sanayide bir elektrikçi ile cihazı sökerek aux ve diğer soketleri kontrol ettik, herhangi bir gevşeme, kopma ve sigorta atması yok. Cihazın garantiside Nİsan 2016'da bitmiş. İstanbul Esse ile görüştüm Tarkan bey diye birisi ilgileniyormuş cep numarasını verdiler ancak bir kaç kez aramama rağmen kendisine ulaşamadım. Ankara Necvox servisi Hı-Tech müzik ile görüştüm en son, cihazı söküp kargo ile gönderin bakalım dedi, açıkçası ne yapacağımı şaşırdım. Görevim gereği Batman ilinde ikamet ediyorum ve en yakın servis Diyarbakır'da, onlarda işinin ne kadar ehli bilinmez. Böyle bir sorun ile karşılaşan arkadaş varsa ve bana yardımcı olabilirse memnun olurum..

Bahsettiğiniz durumun aynısı bende de oluştu. Ve ulaştığım her yerden benzer cevaplar aldım. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;641693
Bahsettiğiniz durumun aynısı bende de oluştu. Ve ulaştığım her yerden benzer cevaplar aldım. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Hocam öncelikle geçmiş olsun konunun üzerinden baya bir zaman geçti ancak ben şu şekilde hareket ettim. Esse Grupun 08502223773 nolu telefonu ile görüşüp konuyu anlattım cihazın orijinal kutusu ile Esse Grup İstanbul'a gönderdim cihaz test aşamasından geçtikten sonra yazılım atılıp sorunun giderilebileceğini belirttiler o süreçte 50 ila 100 TL arası bir fiyat çıkabileceğini ancak iyi niyet kapsamında ücret talep etmeyeceklerini söylediler yazılımı atıp kargoyla gönderdiler. Cihaz geldikten bu zamana kadar 1 kez aynı sorunu yaptı bir daha tekrarlamadı çok şükür. Servis ilgili ve alakalıydı hatta cihaza uyumlu ön kamerayıda aynı anda sipariş ettim cihaz ile birlikte geldi. Ancak bir kez daha arıza yaparsa tamir yolu değilde yeni android bir cihaz bakıcam tabiki Necvox olmayacak..