škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi C segmenti HB

crash · 78 · 37165

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;145015
astrada hak etmiyor parasını 50 bine 1.4 170hp Giulietta var.
euro olmasın o fiyat doğancım :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;145018
E hangisi hakediyo o zaman Doğan?:)

Ona bakarsan bunların hepsini değişeceğim tek araç Bravo bile 50.000 lira neredeyse...

yok bravo 41 bin:D

45 bine 1.6 112hp auto 6r li sportium 308 var donanım gırtlakta stepne bile alaşım jant:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145020
euro olmasın o fiyat doğancım :)

yok abi 24,000 euro:50bin tl:)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,8 i 24000 olamaz onun 1,4 üdür. 26000 e mi ne fiyat almıştı başka siteden araştıran bir arkadaş vardı.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145023
1,8 i 24000 olamaz onun 1,4 üdür. 26000 e mi ne fiyat almıştı başka siteden araştıran bir arkadaş vardı.

1,8 değil zaten abi düzeltmiştim mesajı kusura bakma 1.4 170 hp imiş:)

1,8 i 70 bin dolaylarında.

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende vw kullansaydım aynısını söylerdim herhalde milletimizde Alman hayranlıgı almış başını gidiyor.Ezelinden beri ironik şekilde devam ediyor bu durum.Kuzenimde son kasa 2010 model Golf mevcut haftanın 3 günü o aracı kullanıyorum dolayısı ile o paraya degip degmeyecegine karar verebilirim.Araç DSG comfortline donanım ve 55.000 civarına satın alındı.DSG den gelen ıslık sesi vs sorunları bitmiyor.Kuzen önümüzdeki 6 aylık dönemde aracı satmayı düşünüyor.

Sülalede vw kullanıcısı çok amcamda Passat CC mevcut ve passat cc için şöyle bişey söyleyebilirim ki

Vw firmasının parasını hakeden otomobillerinin başında gelir Passat CC.Araç tam manasıyla kuruşu kuruşuna o fiyatı hakediyor, gerek tasarım gerek donanım özellikleriyle.

Bizim ülkemizde ehliyeti olmayan ergeni yolda çevirin sorun "Almandan şaşmıcaksın" gb bir klişeyi size gülümseyerek söyleyecektir.Dolayısıyla demagoji yapmaya veya tartışmaya gerek yok.Zira zevkler ve renkler geyigine gelicek konu.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten hep öyleolur alman hayranlığı falan filan.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15 yıl kadar Opel kullandıktan sonra son 3 aydır Vw kullanıyoruz.Ona göre okuyun lütfen tekrar:)

Bu arada 308,Focus vsde hoşuma giden araçlar,ama ne Astra,nede Golf edecek araçlar değilller.

Çevrimdışı TheEren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;145034
15 yıl kadar Opel kullandıktan sonra son 3 aydır Vw kullanıyoruz.Ona göre okuyun lütfen tekrar:)

Bu arada 308,Focus vsde hoşuma giden araçlar,ama ne Astra,nede Golf edecek bir araç değil.

Benim bahsettigim özellikle o tasarımın ve son yıllarda baş agrıtan DSG problemlerinin o fiyatı haketmedigi.Sizin görüşlerinize de saygılıyım Can bey.Zevkleri ve renkleri tartışmak elbette ki mantıksız :)

Çevrimdışı TheEren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145033
zaten hep öyleolur alman hayranlığı falan filan.

Evet evet genelde öyle olur. Herkes kendi mitolojisini yaratır falan. Sen seviyorsun diye gidip vw alıcam einstein
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 17:28:51 Gönderen: TheEren »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dsg siz alırsınız o zaman hem dahada ucuza gelir.

temmuz ayında arkadaşım golf R siparişi verdi daha üretim sırası alamadı eleman wolfsburgdakiler dünyaya araç yetiştirrmiyorken millet havada kapıyorken demagojiyi kimin yaptığ belli.

bu sınıfa boşuna golf sınıfı denilmiyor. avrupa pazarının ve kompakt hb sınfının 30 yıldır tahtı yıkılamayan her zaman en çok satan lideri. çamur atmak kolaydır gerçeğini kabul etmek zor.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 14:55:21 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TheEren;145036
Benim bahsettigim özellikle o tasarımın ve son yıllarda baş agrıtan DSG problemlerinin o fiyatı haketmedigi.Sizin görüşlerinize de saygılıyım Can bey.Zevkleri ve renkleri tartışmak elbette ki mantıksız :)

Evet tasarım bencede beklenenin çok çok altında.Hatta Golfün hakettiği bir tasarım değil.Ama yinede çekici duran bir araç.Bu işin zevk kısmı.

Kalite ve problem konusuna gelirske ise,benim Golfte kalitesiz olarak gördüğüm tek kısım harita çekmecesi.Adamlar içine kaplama bile yapmamış,bildiğiniz sert plastik.Ama onun dışında tek kalitesiz kısım bulamadım desem yeridir.

DSG problemleri çok fazlalaştı bu aralar.
Şangırtı sesindne bahsediliyor,her ne kadar bunun bir problem olmadığı söylensede kullanıcının içinin rahat etmesi bakımından büyük bir sorun bence.

Aslında anlatmaya çalıştığım bu ülkede araba denince akla Alman,Alman denince akla Volkswagen gelir:)
Bugüne akdarda zaten volkswagen ile ilgili büyük problemleri olanı duymadım.

İşin tekniğine inersek Volkswagende birçok saçmalık sayabilirim mesela:)

Çevrimdışı TheEren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145039
dsg siz alırsınız o zaman hem dahada ucuza gelir.

temmuz ayında arkadaşım golf R siparişi verdi daha üretim sırası alamadı eleman tüm dünyaya araç yetişmiyorken millet havada kapıyorken demagojiyi kimin yaptığ belli.

bu sınıfa boşuna golf sınıfı denilmiyor. avrupa pazarının ve kompakt hb sınfının 30 yıldır tahtı yıkılamayan her zaman en çok satan lideri. çamur atmak kolaydır gerçeğini kabul etmek zor.

Yahu sizinle bu konuda tartışacagımı fln mı düşünüyorsunuz :) Geyigin öznesini kendiniz de farklı cümleyle ifade ettişsiniz işte "millet havada kapıyor" fln diye.Tamam işte bende farklı birşey söylemiyorum.Zevkler renkler falan fln.

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
C sınıfında golf benim beklentilerimi karşılıyor. Oyum golf'e gitti. ;)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending