škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En güzel gösterge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Aklıma geldi gene; istedikleri kadar elektronik, dijital, bilmem ne koysunlar; değil mi ki insan oğlunun asırlar önceki bir keşfinin üzerinde gitmeye mahkumlar.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;268796
Aklıma geldi gene; istedikleri kadar elektronik, dijital, bilmem ne koysunlar; değil mi ki insan oğlunun asırlar önceki bir keşfinin üzerinde gitmeye mahkumlar.

çok doğru diyorsun:+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;268796

Daha arabaları uçuramadılar..Hâla 4 teker üzerinde gidiyoruz..Dünyanın genelindeki ekonomik kriz, ekonomik çalkantı sektörü zorunlu olarak pasifize ediyor.Bu durumda topolojik ortamdaki jeolojik baskılar,...Ben ne diyom ya! Koptuk gene :hanz: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;268812
Daha arabaları uçuramadılar..Hâla 4 teker üzerinde gidiyoruz..Dünyanın genelindeki ekonomik kriz, ekonomik çalkantı sektörü zorunlu olarak pasifize ediyor.Bu durumda topolojik ortamdaki jeolojik baskılar,...Ben ne diyom ya! Koptuk gene :hanz: :++:

:++::++::++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;268812
Senin içine Bloomberg TV kaçmış nan!:rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugattinin göstergelerde güzelmiş tam benlik, klasik gösterge :) ama bir fark varki işte o da; benim göstergede 120 olan yerde 240 var :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanal dashboard'lar gelecek, önde artık sadece büyük bir ekran olacak, kontağı çevirdiğiniz anda ekranda belirecek göstergeler, eh kontrol koluyla o ekran bilgilerinin değiştirebileceğini söylememe gere yok sanırım :) Bentley'nin yeni jenerasyon araçlarında yer alacak gelecek yıllarda (yeni Bentley Mulsanne'de olacak sanırım) şu anda geliştirme aşamasında, belgesel kanallarından birinde (sci tech olabilir) orda gösteriyorlar. Bizler görürüzde o göstergeye sahip arabaları alabilir miyiz ciddi soru işareti :) torunlara morunlara falan standart hale gelir sanırım :) fiziksel dashboard'lar 15-20 yıl sonra terkedilecek önemli oranda.

Çevrimdışı baypal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayret ettim buraya nasıl konulmamış

dünyanın en iyi kadranı Saab Aero X ' tedir arkadaşlar

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baypal;268874
hayret ettim buraya nasıl konulmamış

dünyanın en iyi kadranı Saab Aero X ' tedir arkadaşlar

uzay mekiği gibi bu nedir yawwww:ok::ok::ok:

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben VAG grubunun VW Touareg ,Audi A8 -A7- A6 da kullandıgı kadran diyorum..Analog kadran ve büyük renkli dijital ekran..

Çevrimdışı errddm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;268853
Sanal dashboard'lar gelecek, önde artık sadece büyük bir ekran olacak, kontağı çevirdiğiniz anda ekranda belirecek göstergeler, eh kontrol koluyla o ekran bilgilerinin değiştirebileceğini söylememe gere yok sanırım :) Bentley'nin yeni jenerasyon araçlarında yer alacak gelecek yıllarda (yeni Bentley Mulsanne'de olacak sanırım) şu anda geliştirme aşamasında, belgesel kanallarından birinde (sci tech olabilir) orda gösteriyorlar. Bizler görürüzde o göstergeye sahip arabaları alabilir miyiz ciddi soru işareti :) torunlara morunlara falan standart hale gelir sanırım :) fiziksel dashboard'lar 15-20 yıl sonra terkedilecek önemli oranda.

[YOUTUBE]hYJtjvShmJ0[/YOUTUBE]