škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Marşpiyel Kapak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onsekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir talihsizlik sonucu marşpiyelde göçük oluştu. Yaşadığım yerde çok imkanım yok sanayide düzeltsinler dedim ama daha kötü olmuş. Şimdi kapak uygulamayı düşünüyorum ancak aracın duruşunu bozar mı bilemedim. İnternette çok fazla foto bulamadım aranızda uygulamayı yapan fotoğraflarını detaylı paylacak veya konu hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Herkese iyi sürüşler kazasız belasız

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaskonuz varsa ve kaskonuzda mini onarım kaskoyu bozmuyorsa oto king ile müsayit bir zamanda duzelttirebilirsiniz. Hic bir kaybınız da olmaz. Aynı sey benim basıma da geldi, kaldırıma dokundurdum. Hasarlı yer cok buyuk değildi ve hallettiler.
Ha orjınal gıbı oluyormu olmuyor, buyutecle veya dikkatlice bakarsanız farklılık var. Ama gozunuze takılmıyor. onemsemiyorsunuz guzel de oluyor.

Nasıl durur konusuna gelince aracın fotosunu cekin bi fotoshop kullana bılen bır tanıdıgınız veya bir dukkana gidip ya su aracın altına su kapagı bı koy nasıl duruyor bakalım diyin. Emin olun gayet guzel montaj yaparlar ve sıze gerceğine cok yakın bır fikir verir.
ya da internette illa modifiyeli aracların resımlerınden benzer uygulamayı yapan fotograflar bulabilirisiniz.

Çevrimdışı Onsekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kasko var ama mini onarıma girecek kadar ufak değildi hasar. Modifiyeli arabaları araştırdım ama çok azı yapmış yapanlarda arabayı tamamen değiştirmiş nerdeyse

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasarın boyutu kac santim boydan boyamı?
soyle birseyide kabul edebilir minionarımcı butun hakkınızı tek bir yerde kullanım için kullanmaya izin verebilirler. bir konusun derim.
Anadolu sigortada normalde 4 ila 8 yerde boyuta veya yapılacak işe göre kullanıyorsunuz (boya, gocuk, delik, kombine vs vs). benim bir yerdeki hasar sırıların ustundeydı orayı 2 kat saydı vs pek. yani sizin tum hakkınızı bir yere yıgıp da yapabilirler.

modifiyeliler içinde en makul resmı bulun, kendi arcınızı aynı acıdan cekip aynı oranda kucultun ve o aractan kesip basıt bir sekilde o kısmı yapıstırın, emin olun fikir verecektır sıze cok ıyı bir montaj olmasada.