škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sedan Mı? Rapid Spaceback mı?

guney01 · 43 · 18580

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guney01;561746
Evet bende Octaviadan yanayım ama o da boş paket, cd çalar bile ekransız.
Ozellik az ama konfor olarak üst sınıf a yukseliyosunuz  imkan varsa optimal donanım bakin

Çevrimdışı guney01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;561749
Ozellik az ama konfor olarak üst sınıf a yukseliyosunuz  imkan varsa optimal donanım bakin

Optimal donanım yok ki. Ambition ve style var...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
alabiliyorsanız octavia alın, sedan mı spaceback mi derseniz sonuçta aynı modelden bahsettiğimiz için görünüş olarak en çok hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın. ama cam tavan ın çok büyük bir espirisi olmasa da bir al benisi var.

Çevrimdışı guney01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;561753
Octavia da 3 paketi var ambition optimal styla

Evet octavia da var optimal versiyon ama rapidde yon. Rapid spaceback çok hoşuma gitti ama octavianın da adı yeter. Bakalım önce kendi aracımı satayım elime biraz nakit alayım sonra karar vereceğiz artık.

Octavianın en boş paketi ile rapidin en dolu paketi aynı fiyat. Kafamızı yoran bu...

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guney01;561733
Ben fiyatlara skoda sitesinde baktım. Paket olarak sadece ambition ve style var emotional paket görmedim hiç?

Acaba satın alırken ayrı spor paket falan mı sunacaklar?

Ayrıca hiç anlamadım bu arabalarda neden paks sensörü yok? Stop start ta yazmıyor özellikler içinde...

hocam demeye çalıştığım şu spaceback için cam tavandan ve siyah bagaj kapağından bahsetmişiniz eğer siz standart style donanım alırsanız bile cam tavan için ekstra para ödemeniz gerekecek ve bu sanırım emotional paket olarak geçiyor ve bu emotional paket önceki mesajda bahsettiğim donanımları kapsıyor.
ayrıca style donanımda park sensörü ve start-stop standart. neden yazmıyor bilmiyorum

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
8 aydır rapid sedan 1.2 tsı kullanıyorum özellikle bagaj konusunda çok memnunum istediğinizi doldurun

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guney01;561718
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Evet spaceback bagajı da çok küçük görünmüyor, polodan geniş olduğu kesin. Dizel fiyatlar uçuyor resmen style paket alacağım için 1,4 dizel style 70,900 + cam tavan bayağı aşar beni bütçe olarak. Aslında çok gezen uzun yollar aşan biri değilim o yüzden benzinli ve ufak motor istiyorum.

SB'İN bagajı golf ten ve kia ceed den bariz şekilde büyük.

Çevrimdışı un4given

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben sedan tavsiye ederim , cocuk olduktan sonra bir suru esyası olacak ve bagajınızın hem cocuk icin hem kisisel esyalar icin genis olmasi hayat kurtaracaktır.

bos paket octavia almak mantıklı mıdır bilmem ama en azından uzun yolda hız sabitleyici vs gercekten cok rahat ettiriyor. donanımlı bir arac daha iyi olabilir sonucta konfor ikisi arasında cok fazla farklı degil bence.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid sedan kullanıyorum mayıstan beri suana kadar 6 bin km yaptım tabi 1.6 dizel yakıtı olsun geniş bagaj hacmi olsun baya tatmin ediyor 4 kişilik bi aile olduğumuz için iyi bir tercih yaptığımızı düşünüyorum iyi forumlar

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslinda tamamen zevkinize kalmis bsey spor olsun dinamik gorunsun dersen tabiki spaceback ailem genis cocuklar var uzun yillar kullancam dersen tabi ki sedan...sedan 1.4 dsg kullaniyorum 2 aydir 4 bin km yaptm daha ...bagaj devasa hiz sabitleyicisi uzun yolda cok ise yariyor...yorumlar bizden tercih sizden...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam spaceback sedana göre daha sportif kaçıyor fakat sedan daha kullanışlı.
Bu arada ben olsam boş paket octavia yerine full faket rapid alırdım bana göre donanım önemli çünkü.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkez kullandığı arabayı tavsiye etmiş. Bence siz ikisinide bir deneyin kullanın (varsa öyle bi imkanınız) siz karar verin. Şimdiden hayırlı olur inş tercihiniz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın inş.

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/pages/%C5%A0koda-Superb/458637694192902
Zevkler ve renkler elbette tartışılmaz Rapid Sedan bana pek çekici gelmiyor fakat Rapid Spaceback spor bir havası ve oturaklı bir şekli var sanırım çoğu arkadaş benimle aynı fikirdedir.