škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1026914

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle Leon. İster hb ister St. Astradan çok daha iyi.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Leonda style donanimin görüntüsünü sevmiyorum benzinlide lpdi ye o kadar para vermek istemedigim icin düşünmüyorum sedanda olabilir ama yaşıma uygun bisey olmasını istiyorum yas 25

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=6772]06lkn66[/MENTION] Ne yapıcan otomatik arabayı ilker abi sanada ayarlasın bi 308 :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onada fiyat aldim bugün 71 bin tl ye tekno gri standart allure esdegerinde araba veriyolar [MENTION=90]kadir_[/MENTION]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;592856
Astra k 1.6 cdti a/t dynamic icin fiyat araştırıyorum daha iyi bi dizel otomatik alternatifi var mı sizce

Golf verelim :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;592911
Golf verelim :D
Eyvallah kardeşim almayım sağol dsg kilo yapıyo :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;592914
Eyvallah kardeşim almayım sağol dsg kilo yapıyo :)

Haspam golf buldu da beğenmiyo

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;592941
Haspam golf buldu da beğenmiyo
Bahalı oglum bahalı cürmüm yetmiyo :)

Çevrimdışı KoxaL35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Arkadaşlar yeni üyeyim bir sorum olacak.

2014 Fabia 1.2 70 HP hangi seri oluyor?

Fabia 2 mi Fabia 3 mü?

Dynamic olanından. Birde teknik özelliklerini nerede bulabilir.

Çevrimdışı emozittin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadşlar bir sorum olacak ama nereye yazıcam yada konu açıcam bilmiyorum yanlış yere de soruyor olabilirim ama sizler de yardımcı olabilirsiniz diye soruyorum bugun aracımın yağ değişimini yaptırdım ve hava filtresi polen filtresi ve yağ filtreleride değişti polen filtresinin değişimini ilk defa görüyordum o yan koltuğun önünden birşeyler yaptığını gördüm ve o ara telefon caldı baska bir yerde görüştüm sonra işlemler bitti ve eve geldiğimde bir bakayım o kısma dedim torpidonun altında herhangi bir koruma gibi birşey görmedim yani kapaksızmı o bölüm şimdiye kadar da konumundan dolayı hiç eğilip bakmamıştım acaba diyorum arkdas işini halledince kapatmayı mı unuttu diye düşünüyorum orda böyle döşeme tarzı kumaştan sert şeyler var acaba sizlerinkide bu şekildemi içime kurt duştü 2012 model fabia kullanıyorum lütfen yardımcı olsanız bi eğilip bakıp burdan yazsanız rahatlıcam

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emozittin;593663
Arkadşlar bir sorum olacak ama nereye yazıcam yada konu açıcam bilmiyorum yanlış yere de soruyor olabilirim ama sizler de yardımcı olabilirsiniz diye soruyorum bugun aracımın yağ değişimini yaptırdım ve hava filtresi polen filtresi ve yağ filtreleride değişti polen filtresinin değişimini ilk defa görüyordum o yan koltuğun önünden birşeyler yaptığını gördüm ve o ara telefon caldı baska bir yerde görüştüm sonra işlemler bitti ve eve geldiğimde bir bakayım o kısma dedim torpidonun altında herhangi bir koruma gibi birşey görmedim yani kapaksızmı o bölüm şimdiye kadar da konumundan dolayı hiç eğilip bakmamıştım acaba diyorum arkdas işini halledince kapatmayı mı unuttu diye düşünüyorum orda böyle döşeme tarzı kumaştan sert şeyler var acaba sizlerinkide bu şekildemi içime kurt duştü 2012 model fabia kullanıyorum lütfen yardımcı olsanız bi eğilip bakıp burdan yazsanız rahatlıcam

Hocam foruma damdan düşer gibi dalıp 1 konu açıp 4 farklı konuya aynı mesajı yazmışsınız. Kirliliğe neden olmamak adına özen göstermenizi rica ediyorum.

Çevrimdışı emozittin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;593665
Hocam foruma damdan düşer gibi dalıp 1 konu açıp 4 farklı konuya aynı mesajı yazmışsınız. Kirliliğe neden olmamak adına özen göstermenizi rica ediyorum.

kusura bakmayın hocam ama yazabildiğimin yani göründüğünün filan farkında değilim daha yeninyim anlamadığımdan... problemli kısımlar varsa ve yetkiniz varsa silebilirsiniz farkında olmadğımdan tekrar özür dilerim

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14232]emozittin[/MENTION] merak etmeyin bostur orasi oyle ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
2 gün önce eve giderken atık toplayan araçlardan biri yola kasa vs vs saçmış ve sol ön tekerlek tarafından 70-80 gibi bir hızla yolda bir tahta parçasının (2 yumruk büyüklüğünde diyelim) üzerinden geçmek zorunda kaldım. ertesi gün sürüş sırasında sanki 90-100 civarına çıkınca sol önden birşey sürtüyormuş gibi bir hisse kapılıyorum, arabanın sesi de değişiyor.
Kışlık lastikleri taktırdım dün ve test ettiğimde ses aynen devam ediyor. Acaba rottan mıdır? alışmışız yağ gibi akan arabaya en ufak birşeyde kıllanır oluyorum :)
buraya çok bakan olmadığı için ben iki arkadaşı ekleyeyim :)  [MENTION=8463]DDŞ[/MENTION] ve [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] gözüme ilk siz çarptınız :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi servisin kontrol maksatli bir kaldirip baksin. Muhtemelen yoktur bisey sanmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi