škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çooook basit telefon tutucu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 haftadır çeşit çeşit telefon tutucuyu inceledim. Vantusluların camda veya konsolda çok yer kapladığını düşünüyorum. Havalandırmalara takılanlar zarar verir korkusuyla kullanmak istemedim. Basit bir uygulama yaptım, 2-3 gündür kullanıyorum çok memnunum :) Kayma düşme yaşamadım. Sim siyah bir kart bulabilsem daha güzel olabilirdi, çok şık olduğu söylenemez ama çok iyi iş görüyor :)

Bir PVC kart alıp yarım santim kenarından düzgün bir biçimde katladım. (Tavla kenarına sıkıştırdım, temiz katlandı)

Uzun kısmını 3cm kalacak şekilde kısalttım

Bir kenardan başlayarak konsol ile teyp arasına ittirerek yerleştirdim.

Yan veya dik olarak kullanılabiliyor

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel görünüyor ama zaman içinde plastiklere zarar verir gibi görünüyor.
Ses problemi olur sanki.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet basarili arkada silikon kapakda varsa saga sola kaymada yapmaz

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Emeğine sağlık çok güzel olmuş. Bende yapmaya çalışacağım umarım yapabilirim.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;508893
Gayet basarili arkada silikon kapakda varsa saga sola kaymada yapmaz

Evet telefonun silikon kılıfı kaymayı önlüyor. Çok sert bir kılıf olsa durum nasıl olur çok da kayacak gibi durmuyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz basit pratik guzel. Aynisini sacdan da yapabilirsiniz. Siyah spreyle boyanir daha dayanikli olur.

Bide sert cukurlarda nasil ucma egilimine girmiyor sanirim cok duzgun yollarda gidiyorsunuz ya da benim spor yaylar yuzunden her cukurda deprem etkisi yasiyorum.

Bir de kisin kalorifer acilinca telefon isinmasin diye o izgarayi kullanmamakta fayda var ;)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Helal olsun valla :ok:

Ben de portatif navigasyon cihazını değişik bir noktada konumlandırmak için arayıştayım. Yabancı sitelerden aldığım bazı örnekler:

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;509008
Ucuz basit pratik guzel. Aynisini sacdan da yapabilirsiniz. Siyah spreyle boyanir daha dayanikli olur.

Bide sert cukurlarda nasil ucma egilimine girmiyor ...
Bir de kisin kalorifer acilinca telefon isinmasin diye o izgarayi kullanmamakta fayda var ;)

Dediğin gibi plastik değil de saçtan biraz daha uzun yapıp krom kaplatabilir miyim diye düşünüyorum. Çok maliyetli olacağını sanmam. Araştırayım bi. 1-2 defa uçmadı değil, ama günlük sürüs sırasında olmadı da, kazadan kaçayım derken yapılan ani manevrada ve son anda görülen çukurdan kaçarken oldu.

Biraz ortaya çekip 4lilerin düğmesinin üstinde kullanıyorum, klimayı engellemesin diye, kışın orda bırakırsam kesin kavrulur telefon :)

Alıntı yapılan: Toygar;509687
Helal olsun valla :ok:

Ben de portatif navigasyon cihazını değişik bir noktada konumlandırmak için arayıştayım.

ikinci fotodaki olayı çok beğendim ama bizim konsolun arasına girmez belki metal üstüne plexi yapılabilir.

Allah korusun kaza falan olması durumunda fırlamasından azımıza yüzümüze gelmesinden de korktuğum için mümkün mertebe ufak tefek şeyler arıyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konsola magicpad yapistirip kayma sorunu cozulebilir ancak bu seferde yapilan isin ne kadar ehemmiyeti kalir o da tartisma konusu.

Bir tutacak da ben yaptim uye atolyesinde konusu var. ancak arabanin tutacagindan cok tutacagin arabasi var gibi duruyo bendekinde :D islevsel mi? Islevsel. Estetik benim isim degil zaten :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;522448
...Bir tutacak da ben yaptim uye atolyesinde konusu var. ancak arabanin tutacagindan cok tutacagin arabasi var gibi duruyo...
Zaten estetik yapaydın banlardık ki biz seni!:rm::kiki::tmr::taka::srk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522479
Zaten estetik yapaydın banlardık ki biz seni!:rm::kiki::tmr::taka::srk:

Hahahahaa bazilari hardcore sever abi bizde onlardaniz iste :D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;522482
Hahahahaa bazilari hardcore sever abi bizde onlardaniz iste :D
Nan tutacağın fotosuna baktım da harbiden hardcore olmuş ya la!:rm::kork1: Allah muhafaza !:kork2:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522486
Nan tutacağın fotosuna baktım da harbiden hardcore olmuş ya la!:rm::kork1: Allah muhafaza !:kork2:

Abi kafama gore gezdiriyorum ben onu arabada :D ama karar verdim sag taraftaki civataya bagliycam birazcik daha kisalticam. Ya da hayvanlik bende degil mi sag tarafa takip kisaltmiycam :D hayvan gibi siyapiyorum yine yaaaa