škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vag com özellik açma ve araca fonksiyon ekleme

umut_as · 20 · 10965

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atasagun23;489628
... Çok kullanışlı ve pratik bir uygulama.Forumda bu özelliği kullanan, açtıran var mı acaba?

Hem de çoooooook!!!! Park ederken jantı çizdirecem diye ödüm kopuyo :vay:. Ender Elektronik(İstanbul) diye bir yer var; e-posta attım bakalım ne diyecekler?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ayna indirme kodlaması çok kolay bir uygulama, ancak hafızalı koltuğunuz yoksa sadece normal ayarında aşağı eksenli 10-15 derecelik bir indirme yapıyor. Hafızalı koltuğunuz varsa aracı geri vitese alıp aşağı ya da sağ sol eksenli olarak nereye ayarlarsanız hep orada kalıyor. Hafızalı koltuk ve normal araç arasındaki fark da bu aslında. VCDS üzerinden işlem yapan her firma ya da herkes bunu açar.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendi aracım için, geri viteste iken sağdaki dikiz aynasının aşağıya doğru dönmesinin mümkün olup olmadığını Ender Elektronik'e sordum.

Gelen yanıt: Maalesef sizdeki modellerde sağ aynanın aşağı inebilmesi için ayna içindeki motorun değiştirilip yeniden programlanması gerekmektedir. Bu motor tahminen serviste 280-300 TL'dir.

Yani.. :uve:

Çevrimdışı necdet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 optimal aracimda sag ayna indirme aktif ettim ama janti gösterecek kadar inmiyor maalesef. Birde ender elektronik in lafi geçmiş SAKIN HAA uzak durun adamlar esnaf değil tüccar musteri secer yaptiracaginiz is onlara göre düşük meblağlı ise salla pati iş yaparlar.kapisinin pnunden gecmeyin derim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: necdet;554454
2014 optimal aracimda sag ayna indirme aktif ettim ama janti gösterecek kadar inmiyor maalesef. Birde ender elektronik in lafi geçmiş SAKIN HAA uzak durun adamlar esnaf değil tüccar musteri secer yaptiracaginiz is onlara göre düşük meblağlı ise salla pati iş yaparlar.kapisinin pnunden gecmeyin derim.

Aracınızda hafızalı koltuk olmadığı için aynanın hafızalı koltuk olan araçlar kadar aşağı inmemesi normal. Bu o özelliği açtıran diğer arkadaşlarda da yaşanan bir durum. Ender Elektronik konusundaki kötü tecrübeniz üzücü tabi. Ben 2 kere gittim, gayet ilgilendi Metin Bey. Hatta birinde randevusuz gitmeme rağmen araçla bayağı bir uğraştı, oldukça cüzi bir ücret aldı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...