škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vag com özellik açma ve araca fonksiyon ekleme

umut_as · 20 · 10966

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar uzun bi zaman ara verdim bu zaman zarfındada istemedende olsa superb imi satmak zorunda kaldım (ev için) vw golf 5 aldım sonuçta skoda vw aynı araç neyse konuya geleyim golfe far sensörü ve hız sabitleme takmaya karar verdim dün birisiyle tanıştım ALİ usta VAGSTORE belki tanıyanlarınız vardır. Ali usta sırf vw seat skoda audi araçlara donanım ekliyor hız sabitleme ve far sensörünü ordan aldım bu gün yanına ugradım cruse kodlaması için baktım bi passatla uğraşıo usta ne yapıorsun dedim park asist dedi helal olsun usta dedim. Neyse adresi yazıorum ve teli VAGSTORE ali delen oto san. sit. 2551.cad 2574.sok. no 12 şaşmaz ankara cep:0533 389 93 20

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hız sabitleme için kol hariç herhangi bir modül değişti mi?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen uzak durulmasi gerekilen bir yer. Paragoz ve is bilmiyor. Forumdan hakanin arabasini bozdu yapana kadar kac kere gitti geldi. İs uzerinde de gordum internetten sitelerden bakip bakip yapiyor kendi gozlerimle gordum. Ayrica islem yapacagi arabanin konfor beyninin orjinal kodunu kopyalamayacak kadar da kor cahil. Savunmasi da olmuyor bunlarda oluyor. Nedense biz yapinca oluyor da o yapinca olmuyor. Tavsiyem; aracinizi duzgun yaptiysa tesekkur edin ve bir daha arkaniza bakmadan uzaklasin onundrn dahi gecmeyin :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle uzak durun. Gecenin köründe uzunlar kitlendi kaldı insanları kör ede ede ana avrat laf yiye yiye yaşamkentten sanayiye gittik DDŞ! abimle. Adam bi tarafı düzeltirken diğerini bozdu bu sefer de sellektörsüz kaldık ! Amman diyim, Faruk abimiz dururken mazallah elinize almayın konfor beyninizi..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
denecek şeyler denilmiş bende tüm bu kepazeliğe an be an şahid oldum sayın adminimiz ender abimizinde tatsız bir anısı olmuş bahsi geçen yerle hemde özellik eklemede değil yazılımla kodlamada

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kodlama işi ciddi iştir, şakaya gelmez. Hele bu işi ticari olarak yapıyorsan bu işe her yönüyle hakim olmak zorundasın. En basitinden kodlama yapmadan önce mevcut veriler bilgisayara kopyalanır ki olumsuz bir durumda orijinal veriler geri yüklenebilsin. En başından bunun yapılmaması bile skandal bence. Ha şu da var, herşeyi bilmeyebilrsiniz, o zaman da dersiniz ki "benim bilgim bu kadar", kurcalamazsınız, ya da başka etkenlere suç bulmazsınız. Kodlama için istenen fiyat zaten fahiş. İstanbul'da yıllardır bu işi layıkıyla ve profesyonelce yapan Ender Elektronik bile o meblağları istemiyor. Herkes aracını istediği yere götürmekte özgür tabii ki, bi burada sadece kendi tecrübelerimizi anlatıyoruz...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne actirirsan actir 60₺ guzel fiyat tabi. Millet sanayide yag bakimi yapiyor o isciligi anca aliyor bir de musteri agiz burun kiviriyor

Çevrimdışı Kaleci80

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende araniza yeni katildim.octavia elegance 2014 ozelliklerini ankara da actirabilicegim iyi bir yer var mi?yardimlarinizi bekliyorum

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, Yeti'lerde geri manevra yaparken sağ aynanın aşağıya inmesini vag-com'la sağlamak mümkün mü :confused:

Kitapçıkta bu özelliğin sadece elektrikle ayarlanan sürücü koltuğu bulunan araçlarda olduğu yazıyor(araç Yeti greenline 1,6 TDİ Elegance) ve benim Yeti'de elektrikli koltuk ayarı yok.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elektrikli koltuk ayarı yoksa yoktur demek oluyor bu. yine de vcds den açıp bakmak lazım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia'da da hafızalı koltuk gerekiyor normalde ancak VCDS ile bir miktar aşağı hareket etmesi sağlanabiliyor. Doğukan'ın dediği gibi VCDS ile bakmak lazım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MQB platformunu kullanan araçlarda elektrikli koltuk olmadan oluyor ayna indirme.Yeni Golf, Octavia Vb.Diğer platformlarda elektrikli koltuk şart diye biliyorum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;489569
Octavia'da da hafızalı koltuk gerekiyor normalde ancak VCDS ile bir miktar aşağı hareket etmesi sağlanabiliyor. Doğukan'ın dediği gibi VCDS ile bakmak lazım.

Alıntı yapılan: dgn;489575
MQB platformunu kullanan araçlarda elektrikli koltuk olmadan oluyor ayna indirme.Yeni Golf, Octavia Vb.Diğer platformlarda elektrikli koltuk şart diye biliyorum.

Teşekkürler. Yüce'ye uğradığımda sorayım. İnşallah burun kıvırmazlar :o

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ ayna inme olayını ben de ankarada servise sordum. Adamlar araçta böyle bir özellik var mı yok mu bilmiyorlar. Servis danışmanı var olması gerekir diyor ama detaylı bilgisi yok. Çok kullanışlı ve pratik bir uygulama.Forumda bu özelliği kullanan, açtıran var mı acaba?