škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 Collection Plus

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;570273
Arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim. İlgilenen arkadaşlar için link aşağıdadır.

2004 1.6 MPI Collection Plus

Fiyatınız çok yüksek kalmış gerçekten satmak istiyorsanız biraz revize etmenizi tavsiye ederim:ok:

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;570289
Fiyatınız çok yüksek kalmış gerçekten satmak istiyorsanız biraz revize etmenizi tavsiye ederim:ok:

Kadir Bey ilginiz için teşekkür ederim.

Emsallerinden bu kilometrede olan çok az. Üstelik ağır bakımları yapılmış ve 4 adet yazlık lastik vereceğim. Pazarlıkta yapılacağını düşünürsek fiyatı uygun değil mi?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha dün de bir Vw forumunda En ölü Bora 30.000 lira diyorlardı.O parayı etmez diyince araç sahipleri alınıyor.
,sırf 50 60 bin km için 4 5 bin lira verilmez.
Fiyatı şöyle yazın,Siz bu arabayı  satın alacak olsanız ne kadar verirsiniz?Şahsen ben 34.000 lira vermezdim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;570289

Alıntı yapılan: ugurcnplt;570302
Daha dün de bir Vw forumunda En ölü Bora 30.000 lira diyorlardı.O parayı etmez diyince araç sahipleri alınıyor.
,sırf 50 60 bin km için 4 5 bin lira verilmez.
Fiyatı şöyle yazın,Siz bu arabayı  satın alacak olsanız ne kadar verirsiniz?Şahsen ben 34.000 lira vermezdim.

Peki siz alacak olsanız kaç verirdiniz?

Araç alım satım işlerinden pek anlamadığım için bana da bir fikir vermesi açısından soruyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;570361
Peki siz alacak olsanız kaç verirdiniz?

Araç alım satım işlerinden pek anlamadığım için bana da bir fikir vermesi açısından soruyorum.

Bu günlerde öyle saçma fiyatlar isteniyor ki arabalara.Eğer Bora'nın en ölüsü 30.000 ediyorsa (ki herkes ettiğini söylüyor.)Bu araba da 31 bin etmeli.

Fakat ben alacak olsaydım,bu gün ki fiyatlar için konuşuyorum.27.500 28.000 arası verirdim en fazla.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tip arabalar el bombası gibidir, donanım zengin ama 10-15 yılda bunların bir çoğu 2. el alıcısının elinde patlar...2003 collectionum varken 2 haftanın birinde mutlaka sanayi işim çıkardı...koltuk ısıtması, ayna hafızası, maxi dot gösterge, sunroof, vs... hergün biri gidiyordu...satıcı olsam bu parayı isteyebilirim ama alıcı olarak 25000i vermeyi bile  ''düşünürüm''...
Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25000, 28000 !!! Polis mi çağırsam.:D:D:D

Şaka bir yana görüşleriniz için teşekkürler.

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım süper ama 1,6 tüplü 102 lik SR motor vasat...
1.9TDI seçenekleri bile o rakamlarda değil maalesef...

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam aracım kapının önünde nizami şekilde park halindeyken alkollü birisi gelip arasın sol tarafına sürtmüş. Sol arka çamurluktan başlayıp, kapılardan geçip sol ön çamurluktan çıkmış. Aynayı da kırmış.

Çocuklar görmüş ve gelip haber verdiler. Plakasını da almışlar sağ olsunlar. Karakola gidip plakadan araç sahibine ulaştık.Araç sahibi geldi. Aracı süren oğluymuş. Oğlu da geldi ve alkol muayenesinde 1,05 promil alkollü çıktı. 1000 küsür lira ceza kestiler ve ehliyetine el koydular. Gerekli kaza tespit tutanakları tutuldu.

Kaportada ezik yok. Sadece diğer aracın boyası benim araca çıkmış. Ayna da değişecek. Tahmini olarak 700-800 TL gibi bir hasar var.

Benim hasarımı karşı tarafın sigortası karşılayacak. Sormak istediğim şey ise şu. Bu durum benim trafik sigortası primlerinde ileriki zamanlarda bir artışa sebep olur mu? Yoksa bu durum beni hiç etkilemez mi?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.bunu trafik sigortası yaptırdığın firmaya sorabilirsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;572146
Dün akşam aracım kapının önünde nizami şekilde park halindeyken alkollü birisi gelip arasın sol tarafına sürtmüş. Sol arka çamurluktan başlayıp, kapılardan geçip sol ön çamurluktan çıkmış. Aynayı da kırmış.

Çocuklar görmüş ve gelip haber verdiler. Plakasını da almışlar sağ olsunlar. Karakola gidip plakadan araç sahibine ulaştık.Araç sahibi geldi. Aracı süren oğluymuş. Oğlu da geldi ve alkol muayenesinde 1,05 promil alkollü çıktı. 1000 küsür lira ceza kestiler ve ehliyetine el koydular. Gerekli kaza tespit tutanakları tutuldu.

Kaportada ezik yok. Sadece diğer aracın boyası benim araca çıkmış. Ayna da değişecek. Tahmini olarak 700-800 TL gibi bir hasar var.

Benim hasarımı karşı tarafın sigortası karşılayacak. Sormak istediğim şey ise şu. Bu durum benim trafik sigortası primlerinde ileriki zamanlarda bir artışa sebep olur mu? Yoksa bu durum beni hiç etkilemez mi?

Zaten zararı karşı tarafın sigortası ödeyecek ve %100 suçlu; tartışmalı bir durum da yok. Karşı tarafın sigortası direkt olarak tazmini kabul edecektir. Kısacası sizin trafik sigortası priminizi etkilemez.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlar merhaba,

Motorun arka kısmında, torpidoya yakın bir yerde 10 cm'lik kalorifer hortumu yırtılmıştı. Değiştirdik ama bu seferde kalorifer araç içine sıcak hava vermiyor.

Araçta digital klima var. 27 dereceye kadar hep soğuk hava geliyor. Dereceyi 28'e alınca 1-2 saniye sıcak hava geliyor sonra tekrar soğuyor.

Hortumu değişmeden once sorun yoktu. Sorun ne olabilir?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hava yapmış olabilir, havası alındı mı tam olarak??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Engin Bey havasını almak için biraz uğraştı ama hava tam çıktı mı bilmiyorum.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çıkmamış olmalı...bu durum, ilk havayı akla getiriyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)