škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda servisinin ayıbı hakkında....

chook · 39 · 8897

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;365001
Arkadaşlar benim süperb şeker beyazı servisin takıtığı sersörleri ile tampon arasında renk tonu farkı var vede söküp çıkarma esnasında etrafında tahrişler olmuş
bunu ben bunu sprey boya ile hallede bilir miyim
yoksa hiç ellemesem mi

Geçmiş olsun.
Aşırı rahatsız edici bir durum değil ise hiç ellemeyin.
Çok kötü ise;
Sensörleri söküp üzerlerine hafif bir zımpara yapıp matlaştırın, ardından renk kodunuza uygun bir sprey boya ile (yoksa ucuza yaptırabilirsiniz) 30cm uzaktan fıslayarak boyayabilirsiniz. İki kat boya atabilirseniz daha iyi olur.

Eğer sensör üzerinde boya kalmamış ise, plastik zemin görüyorsanız, boyadan önce plastik primer sıkmanız gerekir. Aksi halde boya bir süre sonra dökülmeye başlar.

Tampondaki tahrişler ise, eğer çok ciddi çizikler değillerse, sensörleri söktüğünüzde uygun bir polishle düzeltip giderebilirsiniz. Ciddi çizikler var, plastiğe kadar inmiş ise rotuş işlemi uygulamanız gerekecektir.

Eğer foto çekip koyabilirseniz daha doğru tespitlerde bulunacaktır arkadaşlar.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;365211
skoda da satış sonrası hizmet müdürü hakan bey var onu arayın , derim :)
Hakan Bey e nasıl ulaşırım

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim de 2012 beyaz superb elegance var. Şahsen 15000/yıllık bakım için bana ERYA otomotivden %15 iskonto vermelerine rağmen, SKODA Yetkili servise yaptırmayacağım. Babamın Mercedes aracını baktırdığı özel servise götüreceğim. İşçilik/fiyat/performans hakkaten çok iyi. Diğer arkadaşların da dediği gibi Skoda yetkili servisle yetkili ama yetkin değiller. O yüzden ne şeytanı gör ne de salavat getir.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşım sana kesinlikle katılıyorum
cevaplarıda çok güzel telafi yok tamam yetkililere ilettik bu kdar
sorun çözülmüş oldu :):)

Çevrimdışı Super_B

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ayni durumu bende yaşadim ve hala yaşirum aracim yaklaşik 1 yillik ama park sensörünü 2 kere değişmelerine rağmen hala istikrarli çalişmiyor demek ki sizin yaşadiğiniz gibi bir sikinti var benim araçtada

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok şükür park sensörü sıkıntısı çözdük fakat mağduriyetim ve verdikleri zarar yanıma kaldı
bu durum çok kötü
yatıklarının arkasında değil ve müşteri memnuniyeti gözardı ediyorlar

Çevrimdışı simyaci49

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende beyaz superb elegance sıfır aldım. sunroof ve ısıtmalı koltuk. Ama daha teslim almadım.   bu servislerden dolayı pişman oldum.bilmiyorum  bazen satmak istiyorum. navigasyon taktırmak istiyorum. her servis farklı cihaz takıyor. aynı cihazı üçte bir fiatına alıyorum. kabul etmiyorlar. mutlaka onlardan almam gerekiyormuş. yoksa garanti bozuluyormuş. bilmiyorum ne yapayım.
ayrıca sattıkları cihazların ışıkları beyaz ve aracın içindeki yeşile uymuyor...

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simyaci49;380024
arkadaşlar bende beyaz superb elegance sıfır aldım. sunroof ve ısıtmalı koltuk. Ama daha teslim almadım.   bu servislerden dolayı pişman oldum.bilmiyorum  bazen satmak istiyorum. navigasyon taktırmak istiyorum. her servis farklı cihaz takıyor. aynı cihazı üçte bir fiatına alıyorum. kabul etmiyorlar. mutlaka onlardan almam gerekiyormuş. yoksa garanti bozuluyormuş. bilmiyorum ne yapayım.
ayrıca sattıkları cihazların ışıkları beyaz ve aracın içindeki yeşile uymuyor...

kardeş bence 2 sene sabret, servise de kazıklanmamak için hiç gidip servisle uğraşma
2 sene bişi olmazsa daha bişi olmaz inş.
garantisi bittikten sonra da istediğini yaptırırısın
evet bende bazı ialveler yaptırmak istiyordum fakar fakat bu servislerin yüzünden hepsinden vazgeçtim garanti bitine kadar devam edeceğim
sonrası özgürce istediğim yerde istediğimi yaptıracağım inş.