škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster 15.000 ilk bakım güncel fiyatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sevgili arkadaşlar güncel 15.000 bakımı yaptıracaklara yol göstermesi açısından bilgilendirmek için yazıyorum. Dün 1.2 HTP aracımı bakım için Ümraniye Oğuşlar Oto'ya götürdüm. 270 TL ücret ödedim. Götürmeden önce Yüce Oto'dan 350 TL fiyat almıştım. Sağolsun servisteki Mustafa Bey pazarlıkla 270 TL'ye halletti. Polen filitresi dahil 15.000 bakımda ne gerekiyorsa hepsi yapıldı.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun arkadaşım çok iyi fiyata yaptırmışsın ben indirimliyken 245 e yaptırıdım.

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok iyi fiyat aslında ben indirim gelmeden önce fiyat aldığımda 300 denmişti ama indirim zamanı sordum 340 ama şuan indirimde olacak 235 e olur dediler ve yaptırdım 19 mayıs ta ama anladığım kadarıyla indirim zamanı önce bir bindirim yapılıyor sonra üzerinden indirim yapılıyor :-)

Çevrimdışı ewregungor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
serviste yapılınca ne oluyor anlamıyorum ben yağ filtre+ balata değişimi 110TL ödedim ivedik randıman skodada

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise ilk 2 yıl götürceksin sonra güvbendiğin bir tamircide yagını suyunu değiştirceksin ben öyle yapcam servis pahalı arkadaş bunu herkes biliyor. Ben BOSCH çalışanı olduğum için aracımı bosch car servisine görütcem bize çok uyguna geliyor.

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sanırım kafaya göre fiyat söylüyorlar. Garantiden çıkmaması için servise götürüyorum. Seneye önlerinden geçmem en az 100-150 TL fark oluyor özel servis ile

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben de hep 1 kere yetkiliye gitmişimdir, sadece 1. yıl dolduğunda, o kadar

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 30 bin bakımını yaptırdıktan 2 gün sora İstanbul Doğuş'tan aradılar heralde indirim vereceklerdi, yaptırdım bile dedim :(

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yağını kendim aldım indirimden 8lt idi iki roomster gittik sanayide bi ww ciye 140 tl ye mal ettik yağ yağ filtresi hava polen fitreler orjinal parçalar takıldı fark yok işçilik 30 tl ödedik fark bu işte işim olmaz

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yetkililer böyle. dışarda en babası 150 tl ye maloluyor.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Garanti sürem bittiği halde (2 Temmuz 2009 trafil kışı) bazı parçalar garanti den değiştiği için, riske girmek istemedim bu sene de yetkili servise(Ankara AND OTO) giderek, 30.000 km bakımını yaptırdım.
Hava filtresi................................25,55 TL (KDV hariç)
yağ filtresi .....(74kw9AUB-AUA......10,30 "
Polen ".......................................16,55 "
Benzin "......................................41,75 "
Buji ........................................31,56 "
Shell helix (10x40)......................90,00 "
işçilik .......................................96,00

toplam KDV dahil 325,00 TL (367.00 YTL ' den düşürdüler...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim