škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomstar yardım. (KAMPANYA HK.)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sırat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar ve saygılar;
Yıl sonuna doğru araç almayı planladığım için çeşitli araçları araşrırırken Roomstar dikkatimi çekti, forum sayfasında biraz araştırdıktan sonra genellikle olumlu yorumlar olduğunu ve arkadaşları gerçekten faydalı bilgiler paylaştığını görerek bu gün itibarıyla bende aranıza katılmış bulunmaktayım.   Konuyla ilgili bilgisi ve önerisi olan arkadaşlardan görüşlerini bildirmelerini istediğim konu;

1-  Daha önceki yıllarda skodanın yıl sonu indirim kampanyası yapıp yapmadığı. Bu sene yapılabilirmi ?

2- Roomstarı kullanan veya bilgisi olan arkadaşların araçlarıyla ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerini paylaşmalarını istirham ediyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Her sene yıl sonunda fiyatlar düşer ama bayi elinde kalanlarıyla yetinmek lazım, istediğin donanım-renk veya motor seçeneği denk gelmeyebilir.

Güzel bagajı var, 1.4 benzinlisini 5 yıl kullandım, sağlam, sorunsuz. Alacağın motoru test et mutlaka yolda iyice

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 yıl sonunda fiyatlar mayıs ayına göre daha yüksekti.
tabi bunda talep önemli. geçen yıl araç satışları rekor kırdı..
satışlar bu yıl biraz daha normal seyrediyor. indirim olur/olmaz bilemem..

Çevrimdışı sırat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İrfan bey sizce yıl sonunu beklemeye değecek kadar indirim yapılıyormu. Yani beklemelimiyim?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bekleme şansı varsa bence fiyatlar oturabilir, ama illa olur diyemem  ;)

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yıl sonu kampanyası muhakkak olur. olmasa bile 2012 modellere sıkı pazarlık yaparak satın alabilirsiniz.

roomster de seyahat etmedim. ama tasarım olarak iç genişlik olarak hoşuma giden bir araç. ayrıca arka kapı açma kapı koluda onu farklı kılan ince detaylardan biri.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanıyorum, genel olarak memnunum. 1.2 motor yokuş hariç gayet yeterli.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yılsonunda mutlaka daha ucuza alırsınız, yeterki satıcıya kesin alma niyetinde olduğunuzu hissettirin. Ben girdim alıp çıkacağım bu arabayı şeklinde masaya oturursanız çok iyi bir indirimle alırsınız hele hele nakit alacaksınız neredeyse geliş parasına verirler aracı size :) malı nakite çevirmek ticaretin bir diğer adıdır :)
Ben yılsonunda almıştım, şu modeli kesin ve nakit alacağım dedim :) adamlar müşteri için beklettiği arabayı verdiler bana :) üstelik çok ciddi bir indirimle sahip oldum. Roomster güzel araba, deneyin,inceleyin, bakın, içinize sindiyse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tdi kullaniyorum 70hp olmasina ragmen hicbir yokusda beni uzmedi kullanis acisindan mukemmel bir aile araci sadece ilk kalkislarda biraz devirsiz kalkdigin zaman biraz naz ediyor.eger ralliye katilmayacaksaniz hosbi secim olur.

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba
sitede en son roomster sahibi benim galiba.
2 mayıs tarihinde aldım. zevkle kullanıyorum. almadan önce yaklaşık 1-1.5 yıldır peşindeydim. iyi bir aile arabası. kullanışlı, rahat, konforlu ve estetik.
her sene sonu kampanya mutlaka olur ancak bayiler genelde elde kalan modelleri cazip fiyatlarla satarlar ve yeniler için ileri tarihli anlaşma yaparlar. genelde bayide kalan araçlarda renk, donanım vb. gibi alternatifler fazla olmayabilir.
ayrıca yıl sonuna kadar yeni modellerde piyasaya girebilir.örneğin ben nisan ortasında anlaşma yaptığımda 1,2 htp benzinli motorlu roomsterler vardı. şu an yeni listede 1.6 tdi dizeller var. 2-3 yıl öncesine kadar otomatik vites seçeneği olduğunu hatırlıyorum.
yılda 10.000 km ve üstünde kullanacaksanız dizel daha uygun olur.
gerçekten alınacak, zevkle binilecek bir araba. pişman değilim. :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde önceki aracım Roomster 1.2 HTP idi..Oldukça konforlu idi..Annem hala onu söyler durur mavişim nerde diye :D Fabia aldık, onu sevemedi pek ...Roomster oldukça konforlu bir otomobil...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 htp var lpgli bende konforlu, rahat tam bir aile arabası ben ticaret amaçlı kullanıyorum 140.000 km ye geldim çok can sıkan sorun yaşamadım hız yapmayacaksanız alınabilir ama yeni gelen modellerle tercihim 1.6 tdi 90 hp olan sonuçta dizel fazla yakmaz

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5 yıldır kullanıyorum hem ticari hem ailem için , zamanının en full + full aracı :) ev halkı vazgeçemiyor.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tüplüsünü 4 senedir kullanıyorum çok şükür sorunsuz 1.6 tdı alırsanız tadından yenmez kesinlikle öneririm 1.6 motoru her şeyinizi karşılar tam bir aile arabası test sürüşü kesinlikle yapın derim