škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb'e sonunda zenec 2010 taktırdım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;351030
Birisi yeşil sermaye, diğeri de Anglo Sakson.

özellik olarak aynı olsa gerek?

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renk dışında fark yok,

Bolero yeşil ekranlı, onun dışında aynı.

Renk de istenirse Vag Com cihazı ile değiştirilebilir diye biliyorum.

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Serhat bey hayırlı olsun resimleri ve izlenimlerinizi bekliyoruz araçta duruşu vs.Saygılar

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
izlenimlerimi aktarıyım. cihaz çok kullanışlı navigasyonu ıgo 8 olduğu için çok iyi iş görüyor. parrot marka bluetooth olduğu için görüşmeler çok sağlıklı yapılabiliyor. görüntü kalitesi kötü değil çok çok iyi de değil. dokunmatik güzel çok nadir ikiletiyor. aynı zamanda ses kalitesi bence çok tatminkar. genel olarak tek olumsuz yanı ledlerinin beyaz oluşu yeşil olsa daha tümleşik dururdu. ama ben aldığıma hiç pişman değilim benim için önemli olan bluetooth navigasyon ve ses kalitesiydi onlarıda fazlasıyla sağlıyor. tavsiye ederim kesinlikle. tüm bunlar için sırf orjinal diye 7000 tl asla para vermem.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İzlenimler için teşekkürler .Kesinlikle size katılıyorum  ne var ki bu colombusta okadar para edecek .

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada fotolarını koyabilirseniz bizde araçla uyumunun nasıl olduğunu görebiliriz .Saygılar İyi sürüşler.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarke;363333
İzlenimler için teşekkürler .Kesinlikle size katılıyorum ne var ki bu colombusta okadar para edecek .
aslında 3000tl den fazla etmez. sadece orjinal diye kazıklıyorlar. tabiki alacak birini bulabilirlerse.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;363254
güle güle kullanın. önceki boleromuydu?
evet boleroydu

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozerakin;363452
fotooooooooooooooooo
 arkadaşım resim yüklemeye çalıştım bir türlü kabul ettiremedim boyut büyük diyor yüklemiyor başka bir yöntem varsa söyleyin ekleyeyim

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buyrun resim

« Son Düzenleme: 03 Haziran 2012, 01:17:22 Gönderen: egemenkons »

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yazmayı unuttuğum diğer özellikleri ise bilgi ekranında navigasyon yönlendirmeleri çıkıyor. ayrıca klima ayarları koltuk ısıtma ayarları kendi ekranında görünüyor. park sensörü görseli superb'e benzeyen bir araçla kendi ekranına geliyor. bu arada ıphoneniz varsa dehşet oluyor bu cihaz rehberinize kadar yükleme yapıyor arayan kişinin ismi ekrana çıkıyor. diğer telefonlar için aynı şey geçerli mi bilmiyorum çünkü kullanmadım. radyosunda bir problem yaşamadım.

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Harika .Kesinlikle colombusa tercih edilir .Sadece ışıklandırmanın beyaz olması  sorun demeyeyim bütünlüğü bozmuş o kadar  .Güle güle kullanın.

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle