škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 1.6 CR TDI Greentech Prestige-elegance farkı nedir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sfr2001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaşlar 2015 model (eski kasa)dizel dsg superb almayı düşünüyorum ilanlarda prestige ve elegance modelleri var hangisi daha full arada ne gibi farklar var? saygılar..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önce forum kurallarını okuyup kendinizi "Tanışma" alt forumunda tanıtan bir konu açın lütfen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı sfr2001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda kullanıcısı değilim, akrabam için netten superb araştırırken 2 model arasındaki farkı öğrenmek istedim sadece,(akrabam forum siteleri hakkında hiç bilgisi yok yardımcı olmak istedim) zahmet olmasa bizi aydınlatabilirseniz seviniriniz, zahmet olacaksada problem değil,  
iyi akşamlar    :gaz:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sfr2001;551856
skoda kullanıcısı değilim, akrabam için netten superb araştırırken 2 model arasındaki farkı öğrenmek istedim sadece,(akrabam forum siteleri hakkında hiç bilgisi yok yardımcı olmak istedim) zahmet olmasa bizi aydınlatabilirseniz seviniriniz, zahmet olacaksada problem değil,
iyi akşamlar :gaz:

Skoda kullanıcısı olup olmamanız önem arz etmiyor. Bu forumun kuralları var, üye olduğunuz zaman bu kuralları otomatikman kabul etmiş sayılırsınız. Ama size "Tanışma" alt forumunda basit bir konu açıp kendinizi tanıtmak bu kadar zor geliyorsa -normalde küçük büyük herhangi bir sorunla ilgili olarak üyelerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmaya çalışan- bize de sizin sorularınıza yanıt vermek zor gelir haliyle...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...