škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"Tasarruf cihazı"Atmasyon mu ? Gerçek mi? Buyrun karar verelim ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba mıknatısla yakıt tasarrufu mümkündür bunu herkes yapabilir ama kriterleri var ben şahsen onlarca araçta görüyorum rastgele olmuyor yakıta etki edebilecek frekansta olmalı randıman verdiğinde yüzde yirmiden fazla tasarruf olur mıknatısın yaptığı iş yanmadan atılan yakıtı yanacak hale getiriyor o zaman aynı yakıt daha fazla yandığı için hem araçta çekiş artışı hem ekonomi yani tasarruf yapıyor hemde motordaki kurumları yakarak motoru temizliyor

Çevrimdışı Pacamann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yahu bırakın Allah aşkına...
Boruya mıknatıs takacağına, mıknatıstan boru yap hiç yakmasın araba... Hatta aracı sıfır aldığında "varsayılan" olarak bir miktar yakıt bulunsun depoda ve 100.000 km gitsin :)
:wsh:

Çevrimdışı mucit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mıknatısla yakt tasarrufunu sizde yapabilirsiniz  iki veya üç tane küçük hoparlör mınatısının çevresine aynı çapta pul takıldığında mıknatısın gücü müthiş derecede artıyor o şekilde yakıt borusunun üzerine geçirdiğinde aracın çekişinde artış oluyor tasarruf ise yaklaşık bin beşyüz kmden sonra ortaya çıkyor ben bu şekilde onlarca araçta kullandırıyorum hemde iade garantili olarak takıyorum genelde minibüs grubunda çok iyi verim alıyorum isteyenede yardımcı olurum

Çevrimdışı mscsi

• Tuner
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ecoperformans.com
Merhaba, bu ürünlerden satan bir arkadaşım aynen şunu söylüyor ;

"Ürünün tasarruf yaptırmadığının farkındayım, diyeceksin ki madem öyle neden satıyorsun? Bu ürünü alan gaza daha az basıyor, yakıtı gözlemlemek için daha dikkatli araç kullanıyor ve tasarruf ediyor. Sonuçta ürün teknik olarak işe yaramasa da psikolojik olarak çok başarılı"

:)