škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canasss;598987
Arkadaşlar size bir şey daha sormak istiyorum.bugün sabah aracı çalıştıırken bir şey dikkatimi çekti.direksiyonu sağa sola çevirirken direksiyondan çok hafif sürtme sesi,sanki elini kumaşa sürtersin inceden bir ses gelirya onu gibi bir ses geliyor.ne olabilir acaba dikkat ettim yolda giderkende ses var.ama çok az bir ses.yeni araç alanlar bunun gibi bir şey başınıza geldimi acaba...

sıfır araba farkı hocam:)

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;599267
Araç durma halinde manevra yaparken City mode denilen elektronik destekli direksiyon konumuna geçer, lastikler vertikal hareket yapmadığı için zor döner, Fabiş bunu bilir bu nedenle Hidrolik direksiyon ötesine geçer elektronik olarak size yardımcı olur ki zaten çok düşük hızlarda ya da durur pozisyonda direksiyonun çok yumuşadığını hissedersiniz. Ahanda bu ses onun sesidir işte. Sorun yok Fabiş iş başında:) [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]  [MENTION=14528]SKODAFABIA3[/MENTION]  [MENTION=14516]canasss[/MENTION]

elektro mekanik teknoloji,anlatım gayet anlaşılır olmuş teşekkürler :)

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;601435
Aynen kapalı opsiyon olarak bile alınamıyor. Ancak bazı ülkelerde opsiyon olarak alınabilir durumda. Mesela İngiltere'de 130 pound karşılığında bu özellik açık geliyor.

Bizler de vag com üzerinden açtırıp kullanıyoruz :)

Açılabildiği müddetçe sorun yok .
Teşekkürler.

Çevrimdışı ncrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir sorum olacak... belki sacma olabilir ama benim aklıma takildi :)...
ayna ayarlama ve ısıtmaya alma joystigi var biraz sert özellikle isitma moduna cevirirken aha diyorum elimde kalacak... üstüne bastirarak mı döndürülüyor yoksa direk döndürülüyor mu?.... tesekkür ederim...

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ncrul;601597
bir sorum olacak... belki sacma olabilir ama benim aklıma takildi :)...
ayna ayarlama ve ısıtmaya alma joystigi var biraz sert özellikle isitma moduna cevirirken aha diyorum elimde kalacak... üstüne bastirarak mı döndürülüyor yoksa direk döndürülüyor mu?.... tesekkür ederim...

Direk çevir gitsin üstüne bastırırsan elinde kalır maazallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ncrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13999]WeReWoLF[/MENTION] tak tak tak diye metalik ses geliyor ya.. diyorum zaten elimde kalcak :)

Çevrimdışı Fabia59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ön sol (şöför tarafı) ve arka sol kapıyı kaparken ıslık sesine benzer bir ses geliyor. (Özellikle ön sol kapı daha yüksek ses)   Aynı ses sağ taraftaki kapılarda olmuyor. İlk başta kapıyı kapatırken rüzgar oluşuyor o yapıyor sesi zannetmiştim ama diğer kapılardan gelmeyince şüphe uyandı? Acaba ne olabilir? Fikri olan var mı? Cam ile ilgili bir durum olabilir mi acaba?

Çevrimdışı Zubeyrtalha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar fabia combi 1.2 tsi için kapora bıraktım 61.700 e anlastık, kauçuk orijinal paspas hediye ettiler ama sanki paspas standartmıs gibi geldi başka hediye alan var mı

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zubeyrtalha;601692
Merhaba arkadaşlar fabia combi 1.2 tsi için kapora bıraktım 61.700 e anlastık, kauçuk orijinal paspas hediye ettiler ama sanki paspas standartmıs gibi geldi başka hediye alan var mı

paspas dışında orjinal olmayan arka park sensörüyle, bagaj havuzunu da hediye olarak almıştım. onun dışında varsa çamurluk koruyucuları vs. de isteyebilirsiniz.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Zubeyrtalha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;601694
paspas dışında orjinal olmayan arka park sensörüyle, bagaj havuzunu da hediye olarak almıştım. onun dışında varsa çamurluk koruyucuları vs. de isteyebilirsiniz.

Bagaj havuzu ile çamurluk koruyucular olabilir aslında adamlar orijinal paspas hediyemiz diyor ama broşürde paspas opsiyon olarak görünmüyor

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Skoda Fabia 1.2 TSI 110 PS DSG Şeker Beyazı Cam Tavanlı aracı 62.300 TL fiyatla satın aldım. Aracı salı günü teslim alacağım. Araçta dört mevsim lastik var sizce dört mevsim lastik nasıl bilgi verebilir misiniz arkadaşlar. He bide arkadaşlar bugün bayiden aradılar araca film yaptırmak istermisiniz diye sordular tüm camlar 400 TL dediler bide kampanyalı 1500 TL fiyatla film söylediler ama onu tam anlamadım kapı kolları araç gövdesi filmi falan dediler ya da ben öyle anladım bileniniz varsa cevap yazarsanız çok sevinirim sizce cam filmi yaptırmalıyım?
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2016, 17:07:02 Gönderen: LRRTM1 »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;601721
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Skoda Fabia 1.2 TSI 110 PS DSG Şeker Beyazı Cam Tavanlı aracı 62.300 TL fiyatla satın aldım. Aracı salı günü teslim alacağım. Araçta dört mevsim lastik var sizce dört mevsim lastik nasıl bilgi verebilir misiniz arkadaşlar.

Aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşalllah.

lastiğin marka modeli nedir ?

Çevrimdışı LRRTM1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601722
Aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşalllah.

lastiğin marka modeli nedir ?

Çok teşekkür ederim valla onu unuttum ya bayiyi arayıp bir öğreneyim genel olarak İstanbul ikliminde 4 mevsim lastik gider mi acaba?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LRRTM1;601723
Çok teşekkür ederim valla onu unuttum ya bayiyi arayıp bir öğreneyim genel olarak İstanbul ikliminde 4 mevsim lastik gider mi acaba?

4 mevsim her yerde iyidir. Bize de nexen verdiler 4 mevsim diye. Herkes değiştirdi lastiklerini