škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anten değiştirdim - Monte edilmiş hali eklendi

lrfan · 93 · 33728

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;353172
Hahaha :lol: İlk haliyle arasında bariz fark oldu yalnız,ince ayrıntılar kaldı ufaktan,Gökçen abi parayı basıyor,ben uygulamaya geçiyorum :D

Para var huzur var :D iyi yapıyorsunuz tabi ya, bakın keyfinize :ok:

Alıntı yapılan: gokcen59;353182
Ya yapılıcak o kadar çok şey varki, fakat olması farz olan şeyleri yaptık. Şu haliyle baya dikkat çekiyor. Mini cooper lar gıcık oluyor mesela, yanıma gelip inceliyolar :D Zamanımız yok birazda onun etkisi var.

Gökçen'ciğim jant lazım derim :D ha bir de egzoz :D ha bir de tampon altı :D ha bir de bir de :D tamam şimdilik reçete bu :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;353717
Para var huzur var :D iyi yapıyorsunuz tabi ya, bakın keyfinize :ok:

Gökçen'ciğim jant lazım derim :D ha bir de egzoz :D ha bir de tampon altı :D ha bir de bir de :D tamam şimdilik reçete bu :D

:++::++: Yok be abi, görüyosun hep öğrenci işleri :) yoksa ilk işim yazılımla jant ama işte olmuyor. Jant olarak vRS jantı düşünüyorum. Ama ilerde. Egsoz,tampon altı yakındır :) Daha arka hoparlör,deri direksiyon birsürü işi var.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;355340
:++::++: Yok be abi, görüyosun hep öğrenci işleri :) yoksa ilk işim yazılımla jant ama işte olmuyor. Jant olarak vRS jantı düşünüyorum. Ama ilerde. Egsoz,tampon altı yakındır :) Daha arka hoparlör,deri direksiyon birsürü işi var.

Biz öğrenciyken yokluktan helezonları söküp kullanıyorduk be :D
Zamane gençliği işte :D