škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Triger değişimi hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı radyasyon06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese selamlar.Skoda Octavia 2011 1.6 tdi
araç sahibiyim.Aracımı 2011 yılında sıfır almıştım.O günden bu güne trigeri hiç değişmedi.Aracın km 84500
Yıl olarakta 8 Yıl oldu.Ustam değiştirebileceğimizi söyledi.Yüce otoyu aradım.4 Yıl ortadan kalktı sadece 120 bin km dolması gerekiyor dedi.Sizce değiştirmelimiyim.Birde hangi marka triger seti kullanmalıyım.Herkese teşekkür ederim

Çevrimdışı Biyologmali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracın ilk sahibi de 85 binde değiştirdim dedi. Şuan 155 bine geldi. 70 bin km olmuş. Değiltirmeyi düşünüyorum ama bakalım

Çevrimdışı radyasyon06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence de değiştirmek lazım.Ama hangi marka seti kullanmalıyım tam karar veremedim.Skf-Gates-Ina hangisi?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2011 model octi benzinli 2015 yılında değiştirdim. continental takılmıştı. şaşmazda atılgan dan almıştım parçalarını.

Çevrimdışı radyasyon06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Triger seti olarak skf aldım.V kayışı olarakta gates marka aldım.Nasip olursa çarşamba günü değiştireceğim.

Çevrimdışı mfeker89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam benim aracta 2011 model. Geçen sene 110 bin km de degistirdik gates ile eskisini. Eskisini soktugumuzde artik 7 senenin verdigi yorgunluk ve sertleşme ile kösele ayakkabi tabani gibi olmus yumuşaklığını yitirmisti. Hatta drgistiren enistem iyiki 120 bin km yi beklemedik yoksa kesin kopardi 120 ye kadar dedi. Kitapciginda 120 bin ya da 4 sene yazar. 120 bin km ye ulasmasa bile sürekli calismaktan yil olarak eskimiş oluyor. Bunu dikkate almak lazim

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
550 tl malzeme ücretiyle değiştirdim 4 ay önce Şaşmaz da