škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid veya Rapid Sb Far sökümü?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tamponun orada 2 adet civatayı söktüğüm halde far çıkmadı söken bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farin üstünde yarim ay şeklinde metal bir parca var onu döküp arka tarafındaki far sabitleme somunlarinida sökmek lazim sanirim

Ampul değişmek için ise davlumbaz içinde bi kapakçık mevcut onu çıkartınca ampule ulasabilirsiniz
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2018, 14:37:24 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;630984
Farin üstünde yarim ay şeklinde metal bir parca var onu döküp arka tarafındaki far sabitleme somunlarinida sökmek lazim sanirim

Ampul değişmek için ise davlumbaz içinde bi kapakçık mevcut onu çıkartınca ampule ulasabilirsiniz

Ewet farı sökmenize gerek yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Led ampul takacağım için El yordamı ile zor oluyor bende en zararsızı farı komple sökmekte buldum.Dediğim gibi 2 civatayı söktüm Far gelmedi bir civata daha tutuyor,resimli bir şekilde gösterebilir misiniz ?

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;631000
Led ampul takacağım için El yordamı ile zor oluyor bende en zararsızı farı komple sökmekte buldum.Dediğim gibi 2 civatayı söktüm Far gelmedi bir civata daha tutuyor,resimli bir şekilde gösterebilir misiniz ?

Bende led ampul degısımı yaptım bıraz uğras istıyor

Sokmek dahada fazla uğrastırır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Raci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Far sökmeye gerek yok arkadaşların dediği gibi ve videodaki gibi kolayca değişir,  illaki far sökmek istenirse tamponda sökülüyor bunu bilmenizde fayda var, neredeyse rapidin sökmedigim yeri kalmadı tecrübeyle sabittir.