škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hataylı Arkadaşlara Kötü Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;565419
Bütün bayiler ve servisleri cumartesi 14:00 da kapatır. Bu sadece bayiden kaynaklı değil iş kanununa göre orada çalışan işçilerin hakkıdır.

Bunu VW için yazdıysanız kısmen doğru, servis yarım gün açıktır Cumartesi, satış kısmı ise Pazar günleri de açıktır. Skoda'da ise Ankara'da her iki bayinin servisi Cumartesi tam gün açık, satış bölümleri de Pazar günleri de açık.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;565449
Bunu VW için yazdıysanız kısmen doğru, servis yarım gün açıktır Cumartesi, satış kısmı ise Pazar günleri de açıktır. Skoda'da ise Ankara'da her iki bayinin servisi Cumartesi tam gün açık, satış bölümleri de Pazar günleri de açık.

Ben bir çok farklı servis gezen birisi olarak İstanbul da ki bazı vw, skoda ve opel servisleri için konuştum. Showroom pazar açık olmak zorunda genelde haftaiçi yatıp hafta sonu satış yapıyorlar doğal olarak.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;565705
Ben bir çok farklı servis gezen birisi olarak İstanbul da ki bazı vw, skoda ve opel servisleri için konuştum. Showroom pazar açık olmak zorunda genelde haftaiçi yatıp hafta sonu satış yapıyorlar doğal olarak.

Konuyu uzatmayalım bence; benim yanıt yazdığım mesajınızda demişsiniz ki "Bütün bayiler ve servisleri cumartesi 14:00 da kapatır"; ben de bunun doğru olmadığını söyledim ki zaten doğru değil. Şimdi başka bir şey söylüyorsunuz ve diyorsunuz ki "bazı servisler için konuştum, bayiler pazar açık olmak zorunda". Kısacası ilk mesajınızla sonraki mesajınız tutarlı değil, hatta tamamen çelişiyor. İlk mesajınızda "İstanbul'daki bazı servisler..." deseydiniz ben de bir şey yazmazdım zaten.

Çevrimdışı katil

• VW
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kapatılan HATAY bayi CSN otomotiv in yerine İNŞALLAH yeni Bayilik İSKENDERUN' dan Alınır yada verilir :) Hatay Uzak Geliyor 60 Km

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;565716
Konuyu uzatmayalım bence; benim yanıt yazdığım mesajınızda demişsiniz ki "Bütün bayiler ve servisleri cumartesi 14:00 da kapatır"; ben de bunun doğru olmadığını söyledim ki zaten doğru değil. Şimdi başka bir şey söylüyorsunuz ve diyorsunuz ki "bazı servisler için konuştum, bayiler pazar açık olmak zorunda". Kısacası ilk mesajınızla sonraki mesajınız tutarlı değil, hatta tamamen çelişiyor. İlk mesajınızda "İstanbul'daki bazı servisler..." deseydiniz ben de bir şey yazmazdım zaten.

Hocam bunda alınganlık edecek bir şey yok ben İstanbul'da yaşadığım için bu genellemeyi yaptık ve İstanbul'da cumartesi öğlen 2 den sonra açık yetkili servis bulamazsınız. Sen Ankarada yaşadığın ,için durum farklı olabilir.

Bu arada ilk mesajımda keşke İstanbul diye belirtseydim konu uzamazdı haklısın.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;566405
Hocam bunda alınganlık edecek bir şey yok ben İstanbul'da yaşadığım için bu genellemeyi yaptık ve İstanbul'da cumartesi öğlen 2 den sonra açık yetkili servis bulamazsınız. Sen Ankarada yaşadığın ,için durum farklı olabilir.

Bu arada ilk mesajımda keşke İstanbul diye belirtseydim konu uzamazdı haklısın.

Alınganlık falan yok, niye alınayım, alınacağım bir şey yok zira; günler sonra gelip hala konuya yazarak konuyu uzatan da sizsiniz. Yanlış bilgi veriyorsunuz, ya da şimdiki ifadenizle kendinizi yanlış ifade ediyorsunuz, ben de düzeltiyorum. Olay bundan ibaret. Bence siz alınganlık yapmayın, konuyu da kapatın.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;565419
Bütün bayiler ve servisleri cumartesi 14:00 da kapatır. Bu sadece bayiden kaynaklı değil iş kanununa göre orada çalışan işçilerin hakkıdır.

İş kanunu bilmem ama Samsun asal 18.30 a kadar çalışıyor cumartesi