škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hataylı Arkadaşlara Kötü Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar arkadaşlar. Maalesef Hatayda ki Skoda kapanmış. Bundan sonra en yakın servisler Adana veya Gaziantep. Bu kadar fazla satan bir servis nasıl kapatılır aklım almıyor.

Çevrimdışı katil

• VW
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hatayda ki arkadaşlar adına üzüldüm ama böyle bir durumda kalsaydım herhalde bende aracı satardım.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında çok ilgili bir servisti. Bi uğradım yenilendik demişlerdi sanırım marka falan değiştirecekler.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben arabayı Antakya'dan almıştım, almadan önce bu servise göstermiştik. Gözün kapalı alabilirsin demişlerdi, çok şükür sıkıntı çıkmadı hiç.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Duydugumuza gore ici eski ve bakimsiz olan binanin yenilenmesi istenilmis. Burasi da yenilemeyince anlasmazlik olmus. Ellerinden bayiligi alinmis. Tabi tamamen sehir efsanesi de olabilir.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;564672
Duydugumuza gore ici eski ve bakimsiz olan binanin yenilenmesi istenilmis. Burasi da yenilemeyince anlasmazlik olmus. Ellerinden bayiligi alinmis. Tabi tamamen sehir efsanesi de olabilir.

Skoda Türkiye genelinde bütün bayiilerini yeniliyor ve yeni konseptine uygun hale getiriyor. Bu konuda mevcut bayiilerden alınan taahhütler var. Bu doğrultuda Ankara'da And yeni konsepte uygun olacak şekilde yeni yerine taşındı. Efe ise mevcut binayı komple yıktı ve yeniden inşa ediyor. Muhtemelen Hatay bayisinin durumu da bununla alakalıdır. Gereklilikleri yerine getiremediği için bayiliği iptal edilmiştir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Adana servisin de pek matah olduğunu söyleyemicem. Güya VW bayisine geçti ama fazla bi değişiklik olmadı. Personel sayıları çok yetersiz bana göre, ne zaman gitsem kesin çok kalabalık oluyor ve işim kesin uzuyor.Bir de hangi akla hizmetse cumartesi öğlene kadar çalışıyolar.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;564672

Yeniledir içini aslında.

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konya bayii de yeni yerine taşınıyor. Anlaşmazlık vardır yeniden birileri talip olur.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Insallah tekrar birileri acar yada anlasirlar. Cunku arac 5 yil garantili ve en ufak birseyde gidip gosteriyorum. Ama sehir disi olursa gidilmez ki.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti bitene kadar Adana veya Gaziantep e gideceksiniz. Ancak servisten ayrilan ustabasi ayri bir yer acti sanayii de garantisi bitmis araclari oraya goturebilirsiniz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama Skoda'nın sitesindeki TR haritasında Mersin ve Van şehirleri de boş görünüyor.Ordaki bayilikler de mi iptal edildi acaba?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracı mersin 4K dan almıştım. Eğer kapattılarsa geç bile kalmışlardı.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;564683
Adana servisin de pek matah olduğunu söyleyemicem. Güya VW bayisine geçti ama fazla bi değişiklik olmadı. Personel sayıları çok yetersiz bana göre, ne zaman gitsem kesin çok kalabalık oluyor ve işim kesin uzuyor.Bir de hangi akla hizmetse cumartesi öğlene kadar çalışıyolar.

Bütün bayiler ve servisleri cumartesi 14:00 da kapatır. Bu sadece bayiden kaynaklı değil iş kanununa göre orada çalışan işçilerin hakkıdır.