škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

06navy-hakanerdogan buluşması :)

Ziyaretçi · 42 · 11767

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bugün Yusuf Komutanımla buluştuk, fabiasına yay baktık, mutabakatın sonucu sonraki günlerde belli olacak :) şimdilik ben bişi demiyim kendi bilir :D

sanayide dolaştık şaşmazda, fabialarımızı pavyon yaptık, ankamall senin optimum benim derken akşamı ettik.

101 lik fabiasınıda yolda tatmış olduk, filtre cidden çok farklı bi boyut, ses olayı tam kıvamında, egzosttan anırmayıp sesin kaputun altından gelmesi güzel, önlü arkalı giderken takip ediyordu beni yetişmek için asılınca hafif bile olsa ben kapalı camlı arabadan ferrari sesini tok bi şekilde alıyordum.

bir kaç foto.

bu Yusuf Abi'nin pavyon

bu benim araba

buda benim gece kulubü :hanz::hanz::hanz::hanz:

işin aslı ben LED leri yanlış renk almışım. Yusuf abiye tekini taktık kurtuldu onda bi lamba var, bende 3 tane. ortadakini mavi, kenarları farklı renk beyaz almışım yanlışlıknan :D tam gece kulubü.

ama aydınlatma güzel, beyazlar mavinin o koyuluğunu açıyor kenarlara doğru :++: :++:

sahneye çıkıp mikrofonu alasım geliyo elime :)

LED li stop aldık, taktık, bastım marşa arkamda Yusuf abi gidiyoz benim arıza lambası yandı. geri söktüm o iş olmadı. yedek ampul oldular.

o kadar ampul patlattım birinde yanmadı ilk defa burda yandı enteresan dedim olaya.

dedim la bu arabaya neler taktım ben arıza lambası yakması imkansız.

ondan sonra çektim araştırmaya başladım, bütün varyeteleri denedim ve sis lambasının olduğu kısımda buldum hatayı. Muhtemelen Yusuf Abi takarken ufak bi karışıklık oldu galiba. yani şöle, duyları değiştim düzeldi.

denedim geri düzeltip söndü arıza lambası.

ama LED lileri geri takmadım aydınlatmasını beğenmedim. beyaz değil kırmızı yanıyo, bide stop kırmızısı+folyo işi görünmez kılıyo. almayın tavsiye etmiyom. beyazını falan alın alacaksanız.

bide koçtaştan hacet seti aldık :D bide kutu yerleştirmek için, 500-600 set seçip mantıklı olanın bu olduğunu düşündü Yusuf Komutanım öle yaptık :D güzelde oldu.

hatta bi ara bunu mu als.... dedik ama feci ötesi bi Çin malı olacağından ben tahmin edebildim hiç kullanmadan :hanz::hanz::hanz:

baya bi oynadı pek konsantre :kiki:

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2009, 22:42:49 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mazot bitmiş o ne öyle :D

Güzel olmuş arabanın içi yaşanır :D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
boş depoya 90 km menzil veriyo hemde yavaşda gitmedim ohooo biter mi o :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32438
boş depoya 90 km menzil veriyo hemde yavaşda gitmedim ohooo biter mi o :D

Valla içim gidiyo bizimki ötünce 60-70 km zor veriyo :D

Birde bişi sorucam bu zamana kadar hararet lambasından başka lamba yanmadı araçta o zamanda suyu eksilmişti hayret ediyorum doğrusu :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Güzel kareler :ok:
Hava filtresi kit halinde mi ?
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

bide bişey sorayım yukarki resimde iç lambalar tamamen kapalı, kapı baca kapalı araba kumandadan kitli sönüyor ama çok hafif yanık kalıyor kapalı olduğu halde kenardaki dipsiz ledler.

acaba diyorum bunlar çok düşük akım çektiğinden mi oluyor hani, en ufak bi gerilime tepki mi veriyor diğerleri böle yanık kalmıyodu hafifçede olsa.

aküyü bitirmesin gece :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotolar çok güzel, Yusuf'u bırakmayaydın yanlız o teknoloji raflarına :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;32443
Güzel kareler :ok:
Hava filtresi kit halinde mi ?

kazanlı filtre. forumda olacak videolu fotolu neyim. ses çok bomba ama, tam istediğim gibi apaçi gibi osurarak gitmiyo, tok ve sadece asılınca ses var, sabit sakin gidiş sessiz.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;32445
Fotolar çok güzel, Yusuf'u bırakmayaydın yanlız o teknoloji raflarına :++:

aradık be abi seni :):)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düşük akım çektiği için oluyor.
Benim plakalardaki ledlerde kontağı açtığım zaman 2-3 Sn göz kırpıyor sonra sönüyor :)

Alıntı yapılan: hakanerdogan;32444

bide bişey sorayım yukarki resimde iç lambalar tamamen kapalı, kapı baca kapalı araba kumandadan kitli sönüyor ama çok hafif yanık kalıyor kapalı olduğu halde kenardaki dipsiz ledler.

acaba diyorum bunlar çok düşük akım çektiğinden mi oluyor hani, en ufak bi gerilime tepki mi veriyor diğerleri böle yanık kalmıyodu hafifçede olsa.

aküyü bitirmesin gece :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32452
desene ömrü kısa :D hep yanacaksa :D

Benimkiler tam 1 sene oldu sağlam yanıyor :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Güzel bir görüşme olmuş.Ampuller hayırlı olsun.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tatilin tadını çıkarın bakalım... :D ampüllerin hayırlı olsun...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]