škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AudioSystem Digital Music Changer

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;256844
Bugun geldi aparat taktık ustayla ama bir türlü usb yi tanımadı okutturamadık alete.. octavia ambiente 2005 üstü kullanan abilerime bir sorum olacak. Aracın teybinde CD tusuna iki kere basınca Cd changer menusu çıkıyor mu ? Benm arabada çıktı ama önceden çıkıyormuydu, aparatı taktıktan sonra mı çıkmaya basladı onu ögrenmek istedim. Cihazın çalısıp çalısmadıgını test etmek için. Arabayı bıraktım ustaya yarına kadar uğraşacak ve inşallah çalısacak..

doğrudur.. araçta aux bağlantısı varsa cd tuşuna 2 kez basıldığında çıkar o menü.. aux bağlantısı yoksa çıkmaz benim aracımdaki gibi :)

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü aparatı tekrar taktık bu sefer çalıstırdık, ürün çalıstı usb yide okudu ama benm butun hevesim kursagımda kaldı çünkü ses kalitesi çok kötuydu arkadan saçma sapan sesler geliyordu. Şöyle diim çakmak girişine takılan radyo frekansını kullanan aparatın ses kalitesi daha iyiydi yani.

artık tek çare ya rcd500 yada adam akıllı bi navigasyon dvd divx herseyi çalıstıran bi alet almak oldu galiba.. =((

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadan ses gelmesi cok mantikli degil, dijital kayitta ya da MP3'te cozme islemi sirasinda bu tur sorunlari yasamazsiniz, bence baglantida bir sorun var.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Montajı çok karmaşık mı ki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Montajı çok kolay, cd çaları yerinden çıkarıyorsunuz ve cd hanger portuna bu aletin soketini takıyorsunuz, o kadar.
Mevcut cd changeriniz varsa onu da kullanacak şekilde bir kablosu var.
cd tuşuna 1 defa basınca track cd , 2 defa basınca cd changer devreye girer.
Klasörler radyo hafıza tuşları oluyor, USB bellekte 6 adet klasöre 99 ar adet şarkı yükleniyor.Arabayı parkedip, ertesi gün geldiğinizde şarkıyı kaldığını yerden devam da ediyor.
SD kart da kullanılabiliyor.Scan tuşuna basıldığında AUX devreye giriyor, mp3 çalar veya i-pod bağlanabiliyor.
Şarkı isimlerini göstermemesi normal, ama satan, ''gösteriyor'' diyorsa, gösteriyor olmalı.
Benim fabia da zaten bu özellik olmadığından sadece klasör numarası ve şarkı numaralarını görebiliyorum.
Sesin kötü olması da ilginç, montajda bir sıkıntı olmuş olabilir, kablosu, frekans yayan bir hattın yanından geçiyor olabilir, bendeki cihaz motorun yüksek devirlerinde (5-6000 civarı ve volüm 35 den yukarıdaysa) buji ateşlemesi cızırtısını hafiften alıyor.
Bununla beraber aldığınız cihaz ne kalitede bilemiyorum.
x-carlink, DMC ve bir marka daha vardı adını hatırlayamadığım, bunlarda sorun yaşayanı duymadım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;258136
Montajı çok kolay, cd çaları yerinden çıkarıyorsunuz ve cd hanger portuna bu aletin soketini takıyorsunuz, o kadar.
Mevcut cd changeriniz varsa onu da kullanacak şekilde bir kablosu var.
cd tuşuna 1 defa basınca track cd , 2 defa basınca cd changer devreye girer.
Klasörler radyo hafıza tuşları oluyor, USB bellekte 6 adet klasöre 99 ar adet şarkı yükleniyor.Arabayı parkedip, ertesi gün geldiğinizde şarkıyı kaldığını yerden devam da ediyor.
SD kart da kullanılabiliyor.Scan tuşuna basıldığında AUX devreye giriyor, mp3 çalar veya i-pod bağlanabiliyor.
Şarkı isimlerini göstermemesi normal, ama satan, ''gösteriyor'' diyorsa, gösteriyor olmalı.
Benim fabia da zaten bu özellik olmadığından sadece klasör numarası ve şarkı numaralarını görebiliyorum.
Sesin kötü olması da ilginç, montajda bir sıkıntı olmuş olabilir, kablosu, frekans yayan bir hattın yanından geçiyor olabilir, bendeki cihaz motorun yüksek devirlerinde (5-6000 civarı ve volüm 35 den yukarıdaysa) buji ateşlemesi cızırtısını hafiften alıyor.
Bununla beraber aldığınız cihaz ne kalitede bilemiyorum.
x-carlink, DMC ve bir marka daha vardı adını hatırlayamadığım, bunlarda sorun yaşayanı duymadım.
gerçekten bende çok umutluydum ama nedenini bilmdiğim bi şekilde cızırtı yaptı. dediğin gibi montajı cok kolay montajda bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum üründe bi sorun  vardı heraldee

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;258669
gerçekten bende çok umutluydum ama nedenini bilmdiğim bi şekilde cızırtı yaptı. dediğin gibi montajı cok kolay montajda bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum üründe bi sorun  vardı heraldee

sesin bu kadar kötü olmasına anlam vremiyorum,belki ürün bozuktur değişim talep edin..bu haliyle kullanılacak bir ürün değil sanırım
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cornelius09;258717
sesin bu kadar kötü olmasına anlam vremiyorum,belki ürün bozuktur değişim talep edin..bu haliyle kullanılacak bir ürün değil sanırım

yok urunu taktırmadım zaten. ben basta adama söylemiştim ses kalitesinde bozukluk olursa taktırmam kendine guveniorsan gir bu işe dedim , o da tamam dedi, ses kötu oluncada söktü geri paşa paşa.. bakalım biraz bekliim adam akıllı bi navigasyonlu bi cihaz alacam. böle aparatla felan bi yere kadar =)

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bahadır kıprıs yazmışsın bulunduğun yere, orada navili cihaz bulunuyormuş duyduğuma göre... yok mu hiç...

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;258786
bahadır kıprıs yazmışsın bulunduğun yere, orada navili cihaz bulunuyormuş duyduğuma göre... yok mu hiç...

evet sertan abi kibrista ogrenciyim. hic arastirmadim ama kibrista olsa bile pahalidir. ama rum tarafinda uygun olabilir bayramdan sonra bi arastirayim onu ben..

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde