škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda fabia 2003 sports kaç para eder

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaankaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sahibinden.com'da kendi aracımın aynısını gördüm. tek farkı bende lpg yok. diğer her şey aynı. bu araç bu fiyatı eder mi.  eğer aracın piyasası bu ise ben de satmayı düşünebilirim. aracım 58 binde orjinal km.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-tertemiz-sinirli-uretim-fabia-222340196/detay
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 16:51:11 Gönderen: kaankaan »

Çevrimdışı fety34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ilanın açıklama kısmında resmen saçmalamış. diğer fabialarda olmayan özellikler diye. bilmeyen inanır. onu geçtim de fiyat çok uçuk geldi bana.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
classic donanım aracım

Yol bilgisayarı, elektrikli ayna, soğutmalı torpido bende de var. Ama direksiyon simidi bizimkinden farklı ve güzel duruyor

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu direksiyonu ilk kez bir fabiada görüyorum. ama ne olursa olsun 27 bin bu araba için oldukça fazla.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapıları hiç açmamışlar galiba 12 yıllık arabanın sıfır kokusu hala üzerindeymiş :)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2003 yılında skoda suberb'lerde park sensörü var mıydı? fabia'da fabrika çıkışlı park sensörü olması garibime gitti. çok fazla abi. hatta aşırı fazla. maksimum edeceği 25 benim düşünceme göre

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşın 2003 elegance octaviada vardı park sensörü

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ilani okudum sonra fiyata baktım ve sadece oha dedim... millet iyice saçmalamaya başladı.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bindiğim arabayı malum siteye koyarım istediğim rakamı veren biri çıkarsa satarım model yükseltirim zihniyeti başladı araçların gerçek piyasasını anlamak imkansızlaştı 20 yazanı gören benim arabam daha temiz 21 yazayım onu gören 22 yazar onu gören bu 22 ederse benim araba 23 eder yazıyor resimlerde bütün arabalar jilet zaten çok arabaya resimlerden bakıp gittim leş çıktı herşey sanal oto piyasasıda sanal artık..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araba adamın dediği gibi vuruksuz, km orijinal ise 23 eder, fazlası etmez, tampondaki sis yanı kapakları yok, o kadar övmeden önce keşke o kapakları taksaymış... Ama sport, fabianın vRS den sonra en süper arabası bence, spor koltuklar, spor deri direksiyon, ön 2 koltuk yükseklik ayarı, 4 elk cam, 4 disk fren, 15'' alüminyum jant gibi standart özellikleri varken
 *Orjinal Fabrika Çıkışı Park Sensörü
*Leke Tutmayan Özel Spor İç Döşeme
*Lastik Basıncı Uyarı Sistemi

gibi şeyler yok, abartmış biraz... Ankara'nın Dikmen'indenmiş  işte...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sport ve bu kmde ise 24-25 eder. Normal 101 likler 22-23 bandinda seyrediyor zira..

Çevrimdışı kaankaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bendeki araçta park sensörü var ancak sonradan takıldı. fabrika çıkışlı olsa ben de olurdu. çünkü benim aracımla ilandaki araç bire bir aynı. Buraya foto ekleme imkanım var mı.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2015, 14:23:56 Gönderen: kaankaan »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaankaan;524552
bendeki araçta park sensörü var ancak sonradan takıldı. fabrika çıkışlı olsa ben de olurdu. çünkü benim aracımla ilandaki araç bire bir aynı. Buraya foto ekleme imkanım var mı.

http://imgur.com/ girin.
yukarda upload images var. tıklayın.
browse your comğuter e tıklayın
Resmi bilgisayarınızdan seçin. Start upload deyin.
yükleme bitince sağdaki linklerden BBCode yazanı seçin buraya yapıştırın