škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia almak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam cümleten hayırlı akşamlar,
Mümkünse eğer bir fabia almak için foruma üye olup yardımlarınızı almak istedim.
1.2 motor veyahut 1.4 farketmez.101 beygir olsa güzel olur.bütçem 22 bin tl yi geçmesin istiyorum.
Örneğin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-101hp-196384183/detay
Bu ilandaki araç nasıl sizce?
Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cheyenne06;492452
Hocam cümleten hayırlı akşamlar,
Mümkünse eğer bir fabia almak için foruma üye olup yardımlarınızı almak istedim.
1.2 motor veyahut 1.4 farketmez.101 beygir olsa güzel olur.bütçem 22 bin tl yi geçmesin istiyorum.
Örneğin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-101hp-196384183/detay
Bu ilandaki araç nasıl sizce?
Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

Hoşgeldiniz öncelikle.. İlan daki araç fiyatı oldukça yüksek.. O kadar inmez ama bin TL inse bile fazla bence..
Şöyleki 22 bin bütçe varsa daha dolu bir paketi ve daha temiz kasalı aracı biraz araştırmayla 22-23 civarı alabileceğini düşünüyorum. Bu iste çok uzman değilim fakat son bir ayda o kadar çok fiyat ve piyasa araştırması yaptım ki az çok fikir sahibiyim.
En son 1 hafta önce 1.4 16V 101hp elegance full paket 2004 model hasarsız Fabia'mı 23bin lira karşılığında aldım..
Biraz sabir edersen bence çok daha iyi araçlar çıkacaktır hayirlisiyla..

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam yazdığın için çok teşekkür ederim.Ben de bakıyorum bütçem aşağı yukarı o kadar.Araba fiyatları neden bu kadar pahalı anlamıyorum.Temiz araba desen kimseye güven olmuyor.
O aracı gözüme kestirmiştim ben de oysaki.Sabredip incelemekte fayda var sanırım

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O bütçeye güzel bi 101 lik fabia alınır. İlandaki aracın 2004 modelini yaklaşık 10 gün önce 22.250 ye sattım. Classic donanım aslında en boş donanımdır fakat bu yıllardaki hb 101 lik classic donanımlarda çelik jant ön arka disk fren elektrikli yan aynada var (bazılarında yok onu hala çözebilmiş değiliz) yani special donanımdan tek eksiği yolcu airbag i. Elagance donanım full dür fakat piyasada bulmanız çok zordur bulursanız da çok yüksek fiyatla karşılaşabilirsiniz. 3 farklı 2004-2005 model fabia 101 lik kullandım (ilki "choice" ikincisi "special" üçüncüsü "classic" donanımdı) ben olsam "choice" olanı seçerdim. (piyasada elegance pek olmadığını varsayarak)

kilometresi pek uçmamış, en fazla bir kaç parça boyası olan bi 101 lik bulursanız kaçırmayın. 20-23 bütçe aralığında bence en mantıklı araba. bu araçla ilgili kafanıza takılan bi durum olursa seve seve cevaplarım.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hemşerim benim bu fiyata 2006 model 1,4 dizel ambiante sedan fabiam var. bu classic için çok fazla bir fiyat.abs yok. tek airbag.bence fazla

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistanbul;492489
hemşerim benim bu fiyata 2006 model 1,4 dizel ambiante sedan fabiam var. bu classic için çok fazla bir fiyat.abs yok. tek airbag.bence fazla

Bu araçta "abs" var.

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;492482
O bütçeye güzel bi 101 lik fabia alınır. İlandaki aracın 2004 modelini yaklaşık 10 gün önce 22.250 ye sattım. Classic donanım aslında en boş donanımdır fakat bu yıllardaki hb 101 lik classic donanımlarda çelik jant ön arka disk fren elektrikli yan aynada var (bazılarında yok onu hala çözebilmiş değiliz) yani special donanımdan tek eksiği yolcu airbag i. Elagance donanım full dür fakat piyasada bulmanız çok zordur bulursanız da çok yüksek fiyatla karşılaşabilirsiniz. 3 farklı 2004-2005 model fabia 101 lik kullandım (ilki "choice" ikincisi "special" üçüncüsü "classic" donanımdı) ben olsam "choice" olanı seçerdim. (piyasada elegance pek olmadığını varsayarak)

kilometresi pek uçmamış, en fazla bir kaç parça boyası olan bi 101 lik bulursanız kaçırmayın. 20-23 bütçe aralığında bence en mantıklı araba. bu araçla ilgili kafanıza takılan bi durum olursa seve seve cevaplarım.

Hocam sağolasın bilgiler için.1 aydır fabia araştırıyorum,İlandaki numaraları arıyorum iyice gerildim.İnsan neticelendirmek istiyor artık.101 beygir düşünüyorum.2004 2005 farketmez.Araç temiz olsun da.Olur da temiz bir araba görürseniz bilgilendirmenizi rica etsem :) Teşekkürler

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistanbul;492489

Tüm fabia fiyatları uçuk sanki ?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahinlere bile 15 isteyen var.
Ne normal oldu ki fiyatlar normal olsun.
Eskiden enfalsyon varken parayılı mala çeviren rahat ederdi. Şimdi enflasyon yok uyanıklar var yine malı olan karda.
Bir de galericiler al satçılar var. Herkes karını koyuyo olan biniciye oluyo.

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Üstad olur da temiz bir fabia denk gelirse haberdar eder misiniz? sürekli bakıyorum bende...

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cheyenne06;492523
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bu-kadar-temizi-cookk-zor.69-bin-de-kapali-garaj-araci-195024652/detay
Fiyatı biraz pahalı değil mi?

İlana gore araç temiz binilecek bir araba fakat son 6 ayda lpg , lastik ve agir bakım masraflarını yaptığından dolayı bunları normal değerin üzerine eklemiş satıcı..
Eğer bahsettiği kadar temizse 23-24 arası bir fiyata alınabilir kanısındayım..

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih54gedik;492527
İlana gore araç temiz binilecek bir araba fakat son 6 ayda lpg , lastik ve agir bakım masraflarını yaptığından dolayı bunları normal değerin üzerine eklemiş satıcı..
Eğer bahsettiği kadar temizse 23-24 arası bir fiyata alınabilir kanısındayım..

24.750den aşağı inmiyor :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O araç "choice" donanım değil, yanlış yazmış. (choice lerde 6 kollu çelik jant olur) (ya classic yada special donanımdır)

-bakımları, lastikleri, tüpü falan bahsettiği gibi ise çok iyi ama o fiyat inanılmaz yüksek bence ederi en fazla 23...

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynen araç choice değil hatta elegance bile değil special'e benziyor en fazla ederi 23.000 oda piyasanın bu derece yüksek olması ve yaptığı masraflardan dolayı